Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Видалення вен лазером: особливості проведення процедури, показання та переваги

Видалення вен лазером: особливості проведення процедури, показання та переваги

Варикозне розширення вен багато людей розглядають просто як косметичний дефект, однак, все більш серйозно, адже варикоз є небезпечним захворюванням. Такий стан судин може привести до болів в ногах, набряків, трофічних виразок, викликати навіть кровотечу. Саме тому, виявивши у себе на ногах венозну сітку, слід якомога швидше відвідати кабінет спеціаліста та провести призначене лікування.

Видалення вен лазером

Варикозне розширення вен – досить поширене захворювання, з ним стикається 67% жінок і кожен другий чоловік.

Розвивається ця патологія в результаті впливу багатьох чинників, основними причинами розвитку порушення є:

спадковість;

зайва вага;

пасивний спосіб життя;

робота, що вимагає тривалого перебування на ногах.

Серед сучасних методів лікування варикозу дає хороші результати лазеротерапія, або ЕВЛО – ендовазальна лазерна коагуляція. Під цією методикою мається на увазі тепловий вплив лазера на пошкоджені стінки вени через світловод.

При здійсненні такої терапевтичної процедури в стінці вени відбувається процес склерозування, завдяки такій дії пошкодження повністю усуваються.

Захворювання має кілька стадій розвитку, але позбутися ознак кожної з них можна за допомогою видалення вен на ногах лазером. Основна мета застосування цього методу лікування полягає в нормалізації кровотоку по судинах і усуненні зовнішніх проявів хвороби. За словами фахівців, чим раніше буде проведена операція, тим вище буде отриманий результат.

Незважаючи на популярність лазеротерапії при варикозному розширенні вен, така процедура показана не всім.

Показаннями до лікування варикозу лазером є такі стани:

патологічне підшкірне розширення вен, незалежно від причин такого процесу;

розширення кровоносних судин, що викликає хворобливість і набряклість ніг при порушенні відтоку крові;

гострий перебіг тромбофлебіту.

Як проходить процедура

Видалення вен лазером вважається революційним відкриттям, яке дозволяє провести лікування варикозу без необхідності хірургічного втручання.

Процедура триває близько 40 хвилин, після чого не потрібний період реабілітації, пацієнт відразу відправляється додому і може продовжувати звичну життєдіяльність.

Лазер, який застосовується при лікуванні варикозу, являє собою пучок світла. Він прямує на пошкоджені стінки судин, в результаті такої дії відбувається їх «споювання». Такий вплив лазера призводить до закриття вени, завдяки чому зникає її патологічне розширення.

Лазер робить дуже тонку і виборчу дію, не зачіпаючи тканини навколо ураженої вени. На відміну від хірургічного методу видалення вен, пошкоджена вена «вимикається», вона перестає виконувати свої функції, але при цьому немає необхідності в її видаленні.

Всі маніпуляції проводяться через проколи в шкірних покривах тонкою голкою. Лазерну операцію здійснюють за допомогою використання новітніх технологій – приладу з довжиною хвилі в 810 нанометрів.

Перед тим як почати лікування лазерним випромінюванням, лікар-флеболог проводить ангіосканування нижніх кінцівок, і на підставі отриманих даних підбирає індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. При цьому фахівцем враховуються особливості організму пацієнта і стадія перебігу хвороби.

Переваги методики

За даними медичних досліджень, ЕВЛО своїм лікувальним і косметичним ефектом перевершує всі існуючі методи видалення вен.

Ця сучасна технологія характеризується деякими перевагами перед хірургічним видаленням вен:

досягається прекрасний косметичний результат, після проведення процедури на шкірі не залишається надрізів;

безболісність процедури;

відсутність слідів після проведення маніпуляції;

мінімальна можливість рецидиву захворювання;

лікування людей похилого віку з важкими формами варикозу і супутніх ускладненнях;

короткочасність маніпуляцій;

безпека;

швидке відновлення.

Традиційна хірургічна операція, спрямована на видалення пошкоджених вен, проводиться під загальною або спинномозковою анестезією. Після лікування на тілі пацієнта залишаються помітні сліди – розрізи, які вимагають накладення швів.

Обов’язковим є постільний режим, хворий після операції тривалий час ще повинен знаходитися в медичній установі. Якщо розширення вен лікувати лазеротерапією, такої необхідності немає, в чому, власне і полягають головні переваги методики.
У світовій медичній практиці лазерне лікування варикозу успішно використовується вже більше 10 років. Цей метод вибирають не тільки фахівці, але й самі пацієнти. ЕВЛО є максимально безпечним методом, невдалі наслідки лазерного лікування у вигляді деяких ускладнень зустрічаються вкрай рідко.

Процедура категорично протипоказана в таких випадках:

вагітність;

період лактації;

неможливо активно рухатися;

загострення тромбофлебіту;

надмірна «крихкість» вен;

наявність тромбів;

коагулопатія;

онкологічні захворювання;

важкі патології внутрішніх органів.


Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.