Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Вправи для талії: качаємо м’язи, робимо силует ідеальним

Вправи для талії: качаємо м’язи, робимо силует ідеальним

Багато жінок мріють мати «осину» талію і усередині ведуть боротьбу із зайвими сантиметрами на цій ділянці свого тіла. Але так вже влаштований жіночий організм, що саме в області живота і боків в першу чергу скупчуються жирові відкладення, а йдуть вони навіть при найстаранніших тренуваннях останніми. Вправи для талії: качаємо м’язи, робимо силует ідеальним.

Вся справа в генетиці і боротися з нею дуже складно. Виявляється, скупчення жиру в цій області покликане захищати внутрішні органи від холоду, ударів і струсів. Крім цього, багато що залежить від конституції кожної, окремо взятої жінки. Так, для одних дам нічого не варто «промальовувати» лінію талії відвідавши декілька занять аеробікою, іншим це завдання здається нездійсненним.

Вправи для талії: як же зробити свою талію вузькою?

Вправи для таліїЯк позбутися об’ємів на талії? Яку б частину своєї фігури ви не збиралися зменшити, будь то широкі стегна або недостатньо вузька талія, у вас нічого не вийде, якщо у вашому житті не буде трьох основних складових якісного схуднення і підтримки ваги в нормі. У їх число входять:

правильне, здорове і регулярне харчування; повноцінний відпочинок і питний режим;

фізичні вправи для талії  і регулярні прогулянки.

Регулярне і якісне “прокачування” преса, тренування косих м’язів і м’язової тканини спини, використання аеробного навантаження обов’язково дадуть результат. Найголовніше – запастися терпінням і дотримуватися правил схуднення, і  отримаєте тонку талію.

Вправи для талії:  як зробити тренування ефективним

Щоб вправи для талії  були максимально ефективними проводити їх потрібно в той час, коли ви самі відчуваєте бажання потренуватися. Цей час має бути постійним завжди, в будь-який день. Що стосується навантаження, то його збільшення повинно бути поступовим.

Як би швидко вам не хотілося схуднути в талії, завжди потрібно пам’ятати про золоте правило: «Краще робити трохи вправ для вузької талії, але щодня, ніж перенапружити на одному тренуванні і потім тиждень страждати від болю в м’язах».

Підняти настрій, а також краще і якісніше виконувати будь-які вправи для талії  допоможуть хороша ритмічна музика і свіже повітря. Ніяк не обійтися без зручного, не стискуючого рухів одягу, який легко придбати в спеціалізованому магазині або можна пристосувати для цих цілей будь-які речі зі свого гардеробу.

Вправи для талії: комплекс

Як можна швидко зробити талію вузькою?

Існує величезна кількість вправ, у виконанні яких беруть участь м’язи преса, але найбільш ефективні вправи для талії  наступні:

Повороти ніг. Лягти на спину, лопатки притиснути до підлоги, ноги зігнути в колінах, ступні уперти в підлогу. Виконувати повороти ніг вправо-вліво до торкання стегном підлоги від 5 до 15 разів. Тулуб при цьому має залишатися нерухомим, лопатки притиснуті до підлоги;

Прокачування преса. Лягти на спину, ручки помістити за головою. Ніжки випрямити і зібрати разом. Піднімати верхню половину тулуба 10-15 разів;

Присідання вліво-вправо. Стати на коліна, руки зчепити за головою. Опускати почергово таз то на ліву сторону, то на праву, тобто сідати сідницями на підлогу біля колін. Виконувати 10-15 разів;

«Млин». Стати рівно, ніжки поставити на ширину плечей. Виконувати повороти вліво-вправо при нерухомому положенні ніг. Зробити 10-20 повторів;

Нахили тулуба. Стати рівно, ніжки поставити на ширину плечей. Виконувати нахили тулуба убік якомога нижче. Повторювати 15 разів в обидві сторони. Ще одним чудовим способом зробити талію тоншою є крутіння обруча, а також вправи для талії  на тренажері «Грація».

В якості щоденного аеробного навантаження для бажаючих схуднути в області талії, а також для тих, кого турбують занадто широкі стегна, відмінно підійдуть вправи для талії  на еліпсоіді і біговій доріжці.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *