Головна » Активний спосіб життя » Гімнастика » Вправи для ніг: ефективні в домашніх умовах

Вправи для ніг: ефективні в домашніх умовах

Вправи допомагають не тільки спалювати калорії, але і допомагають позбавитися від надлишкової шкіри на руках, ногах, сідницях, стегнах, литках і талії. Ця стаття містить інформацію про те, як різні вправи для ніг, допомагають дівчатам зберегти своє здоров’я та отримати фітнес фігуру. Виконувати регулярно вправи так само важливо, як і здорова дієта. Ноги підтримують наше тіло і запускати їх не можна. Багато дівчат мріють про красиві ноги, якщо Ви одна з них, то стаття саме для Вас!

Часто жінки приділяють велику увагу своїй родині, зовсім забуваючи про себе. Було відмічено, що більшість жінок нехтують своїм здоров’ячком і зовнішнім виглядом. Ось прості, але хороші вправи для ніг, щоб зробити їх жіночними і підтягнутими.

Прості вправи для ніг для жінок

Вправи для ніг ефективні в домашніх умовах

Формування м’язів стегон і литок займає велику кількість часу. Спробуйте кардіо вправи, вправи зі скакалкою, ходьбу, в поєднанні з аеробними вправами, бігову доріжку, плавання, біг підтюпцем. Жінка повинна вибрати програму вправ за своїми звичками і симпатіями до вправи. Новачкам і тим, хто віддає перевагу малорухливому способу життя, радимо починати виконувати вправи для ніг в повільному темпі, і збільшити інтенсивність тренувань поступово. Плавання можна розглядати як кращу вправу, оскільки воно зміцнює все тіло. Щоб тримати свої стегна у відмінній формі, потрібно виконувати присідання, випади. Це базові вправи для зміцнення м’язів на ногах.

Вправи для ніг: присідання

Присідання сприяють тонусу м’язів для сідниць, стегон і литкових м’язів. Щоб виконати дану вправу, встаньте прямо з ногами на ширині плечей. Тримайте руки з боків і починайте опускати повільно ваше тіло, як ніби ви збираєтеся сісти в крісло. Затримайтеся в цьому положенні на 3-4 секунди і поверніться у початкове положення. Ваші ступні ніг повинні упиратися в підлогу (не відривайте п’яточки від підлоги!), А коліна повинні дивитися вперед протягом усієї вправи. Також необхідно тримати спину вертикально і прямо. Виконайте 10-15 повторень в одному повторі і зробіть 4 таких підходи. Щотижня намагайтеся додавати в підхід по 3-6 повторень.

Вправи для ніг: випади

Встаньте прямо і покладіть руки з боків. Зробіть довгий крок вперед правою ніжкою і підніміть ліву п’яту, так, щоб тільки пальці ніг торкалися підлоги. Підборіддя дивиться вгору, спина пряма. Тепер повільно опустіть тіло, Ваше ліве коліно майже торкається підлоги. (Не торкайтеся коліном підлоги!) Затримайтеся в цьому положенні на 3-4 секунди і повільно поверніться у початкове положення. Виконуйте 10-15 повторень в одному підході і збільшуйте кількість повторень від 1 до 3 на сім днів. Зробіть 4 підходи на ліву і праву ногу.

Вправи для ніг: стрибки вгору

Щоб виконати цю вправу, встаньте прямо і тримайте ноги приблизно на ширині плечей. Присядьте, зігнувши ноги в колінах на 90 градусів. Утримуйте позицію протягом 5 секунд, а далі підштовхнути себе вгору за допомогою ваших стегон, щоб підстрибнути так високо, як ви можете. Приземляєтеся м’яко навпочіпки. Повторіть 6-8 разів без зупинки, і виконайте 3 підходи.

Виконання вправи для ніг жінкам, допомагає поліпшити загальний фізичний стан всього тіла. Не забувайте виконувати розминку перед виконанням вправи для ніг, так як це зніме стрес з Ваших м’язів і не дасть їм травмуватися.

Check Also

10 ефективних вправ щоб позбутися живота швидко та якісно

10 ефективних вправ щоб позбутися живота швидко та якісно

Вправи для спалювання жиру на животі практично нічим не відрізняються від інших вправ, що сприяють …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *