Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Вправи для ніг: ефективні в домашніх умовах

Вправи для ніг: ефективні в домашніх умовах

Вправи допомагають не тільки спалювати калорії, але і допомагають позбавитися від надлишкової шкіри на руках, ногах, сідницях, стегнах, литках і талії. Ця стаття містить інформацію про те, як різні вправи для ніг, допомагають дівчатам зберегти своє здоров’я та отримати фітнес фігуру. Виконувати регулярно вправи так само важливо, як і здорова дієта. Ноги підтримують наше тіло і запускати їх не можна. Багато дівчат мріють про красиві ноги, якщо Ви одна з них, то стаття саме для Вас!

Часто жінки приділяють велику увагу своїй родині, зовсім забуваючи про себе. Було відмічено, що більшість жінок нехтують своїм здоров’ячком і зовнішнім виглядом. Ось прості, але хороші вправи для ніг, щоб зробити їх жіночними і підтягнутими.

Прості вправи для ніг для жінок

Вправи для ніг ефективні в домашніх умовах

Формування м’язів стегон і литок займає велику кількість часу. Спробуйте кардіо вправи, вправи зі скакалкою, ходьбу, в поєднанні з аеробними вправами, бігову доріжку, плавання, біг підтюпцем. Жінка повинна вибрати програму вправ за своїми звичками і симпатіями до вправи. Новачкам і тим, хто віддає перевагу малорухливому способу життя, радимо починати виконувати вправи для ніг в повільному темпі, і збільшити інтенсивність тренувань поступово. Плавання можна розглядати як кращу вправу, оскільки воно зміцнює все тіло. Щоб тримати свої стегна у відмінній формі, потрібно виконувати присідання, випади. Це базові вправи для зміцнення м’язів на ногах.

Вправи для ніг: присідання

Присідання сприяють тонусу м’язів для сідниць, стегон і литкових м’язів. Щоб виконати дану вправу, встаньте прямо з ногами на ширині плечей. Тримайте руки з боків і починайте опускати повільно ваше тіло, як ніби ви збираєтеся сісти в крісло. Затримайтеся в цьому положенні на 3-4 секунди і поверніться у початкове положення. Ваші ступні ніг повинні упиратися в підлогу (не відривайте п’яточки від підлоги!), А коліна повинні дивитися вперед протягом усієї вправи. Також необхідно тримати спину вертикально і прямо. Виконайте 10-15 повторень в одному повторі і зробіть 4 таких підходи. Щотижня намагайтеся додавати в підхід по 3-6 повторень.

Вправи для ніг: випади

Встаньте прямо і покладіть руки з боків. Зробіть довгий крок вперед правою ніжкою і підніміть ліву п’яту, так, щоб тільки пальці ніг торкалися підлоги. Підборіддя дивиться вгору, спина пряма. Тепер повільно опустіть тіло, Ваше ліве коліно майже торкається підлоги. (Не торкайтеся коліном підлоги!) Затримайтеся в цьому положенні на 3-4 секунди і повільно поверніться у початкове положення. Виконуйте 10-15 повторень в одному підході і збільшуйте кількість повторень від 1 до 3 на сім днів. Зробіть 4 підходи на ліву і праву ногу.

Вправи для ніг: стрибки вгору

Щоб виконати цю вправу, встаньте прямо і тримайте ноги приблизно на ширині плечей. Присядьте, зігнувши ноги в колінах на 90 градусів. Утримуйте позицію протягом 5 секунд, а далі підштовхнути себе вгору за допомогою ваших стегон, щоб підстрибнути так високо, як ви можете. Приземляєтеся м’яко навпочіпки. Повторіть 6-8 разів без зупинки, і виконайте 3 підходи.

Виконання вправи для ніг жінкам, допомагає поліпшити загальний фізичний стан всього тіла. Не забувайте виконувати розминку перед виконанням вправи для ніг, так як це зніме стрес з Ваших м’язів і не дасть їм травмуватися.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *