Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Вітаміни для волосся: все найкраще для густоти і сили волосся

Вітаміни для волосся: все найкраще для густоти і сили волосся

Густе і здорове волосся – це не межа мрій жінок? Та й чоловіки все частіше намагаються заховати лисину і приховати неабияк поріділу шевелюру. Причини випадіння волосся сильно розрізняються: від гормональних патологій як у жінок, так і у чоловіків, до стресових переживань. Іноді прийом лікарських засобів може спровокувати втрату густоти зачіски, але частіше ситуація виникає через банальний авітаміноз. Справитися з проблемою можна зсередини: нормалізувати харчування і вітаміни для волосся  проти випадіння черпати з натуральних продуктів.

Необхідні вітаміни для волосся

Вітаміни для волосся краще для густоти і сили волосся

В нашому світі фастфуду і напівфабрикатів потрібна неабияка вибірковість і самодисципліна, щоб харчуватися корисною їжею. Є і більш «прості» методи:

Отримати необхідні вітаміни для швидкого росту волосся з аптечних препаратів, так званих БАДів і вітамінно-мінеральних комплексів;

Заповнити недолік шляхом нанесення вітамінів на шкіру голови у вигляді масок і поживних шампунів. Тут можливо 2 варіанти: використовувати готові професійні косметичні засоби або застосовувати аптечні концентрати (змішувати їх самостійно, відповідно до того, яких вітамінів не вистачає або з тим, який ефект очікується).

Яких вітамінів не вистачає коли випадає волосся? Перелік давно відомий.

Check Also

Місячний календар стрижок на вересень 2017 року

Місяць впливає на все живе. Від його переміщень багато в чому залежить самопочуття, настрій і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *