Home / Твоя краса / Обличчя / Вітаміни для вій, щоб вони зміцнювалися

Вітаміни для вій, щоб вони зміцнювалися

Красу і здоров’я віям і бровам надає не тільки щоденний догляд, а й спеціальні вітаміни для росту і зміцнення вій. Адже краса, це не тільки косметичні процедури – це ще й гарне здоров’я, внутрішня еластичність і сила, які неможливі при нестачі в організмі вітамінів або мікроелементів.

Як допомогти віям рости краще?

Вітаміни для вій, щоб вони зміцнювалися

Ваші вії втратять свою красу і привабливість, стануть тьмяними, ламкими і почнуть випадати, якщо ви не будете вживати в їжу достатньої кількості вітамінів А і В. Можна, звичайно, скористатися синтетичними вітамінами, які продаються в аптеках. Але все ж найбільшого ефекту можна досягти, урізноманітнивши свій щоденний раціон необхідними натуральними продуктами. А це томати, морква, сметана і яйця, печінка і вершкове масло. Вітамін А (каротин) міститься у всіх фруктах і овочах червоного або оранжевого кольору.

Вітаміни В усіх номерів містяться в шпинаті, злакових культурах, неочищеному рисі, брокколі, нирках, петрушці та іншій зелені.

Вживаючи ці продукти, ви значним чином поліпшите стан своїх вій. Але, що особливо приємно – не тільки вій. Адже ці вітаміни вкрай необхідні також для загального стану вашої шкіри, нігтів і волосся.

Однак, для того, щоб вітамін А краще засвоювався організмом, йому необхідний вітамін Е. Цей вітамін міститься в таких продуктах, як рослинні масла, молоко, м’ясо, зародках пшениці та інших злаків. Ви напевно чули про те, що вітамін Е називається вітаміном молодості? І це дійсно так. Він не тільки сприяє прекрасному вигляду волосся і, зокрема вій, але і допомагає виведенню з організму вільних радикалів, які викликають старіння клітин.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *