Home / Твоя краса / Вітаміни для очей

Вітаміни для очей

Якщо ваша робота вимагає постійного контакту з комп’ютером, то ваші очі неодмінно потребують допомоги. Щоб позбутися почервоніння, печіння і пересихання очей слід регулярно підживлювати їх необхідними вітамінами.
Найбільш корисними для здоров’я очей є препарати, що містять натуральний антиоксидант – чорницю.

Вітаміни для очей в продуктах

Щоб позбавиться від почервоніння і сльозливості потрібно налягати на вживання продуктів вітаміну А. До них відносяться: масло, яйця, риб’ячий жир, молоко, вершки, сир, моркву, помідори, чорниця, насіння і абрикоси.

Періодичне сіпання ока говорить про дефіцит вітаміну В6, який можна отримати з пшінки, гречки, перловки, капусти, картоплі, бананів, свинячий та яловичої печінки, риби і жовтка.

Для того, щоб ваш зір не погіршувався в нічний час доби, необхідно одержувати в повному обсягу вітамін В2 (рибофлавін). Для цього потрібно якомога частіше вживати сир, м’ясо, печінку, яйця і горіхи.

Повернути блиск очам допоможе вітамін В12, який міститься в продуктах тваринного походження. До них відносяться м’ясо, яєчний жовток, молоко, сир, печінку.

Запобігти розвитку катаракти допоможе регулярне вживання вітаміну С. Завдяки фруктам і овочам м’язи очей довше збережуть свій тонус. Цитрусові, ківі, морква, капуста, помідори, болгарський перець і свіжі ягоди – порятунок для ваших очей.

Вживання морепродуктів, сирого жовтка, печінки риби, капусти, грибів і чорного хліба допоможе позбутися від короткозорості за рахунок вмісту вітаміну Д.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *