Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Баночний масаж допоможе позбутися целюліту

Баночний масаж допоможе позбутися целюліту

Так влаштовано жіноче тіло, що живіт, стегна і сідниці «запрограмовані» на активне накопичення жиру. В результаті гіподинамії ще однією проблемою стає целюліт. Серед численних методів лікування «апельсинової шкірки» одним з найбільш доступних і ефективних вважається баночний масаж.

Принцип дії баночного масажу

Мета масажу – допомогти лімфі рухатися швидше, а значить, і ефективніше виводити з організму шлаки і токсини. Під дією баночного масажу починається посилене вироблення ензимів – ферментів, які прискорюють біохімічні процеси в тканинах. Ці життєво необхідні молекули стимулюють і відновлюють обмін речовин в організмі. 

Пристосування для косметологічного баночного масажу трохи відрізняються від традиційних медичних банок. Виготовлені вони не зі скла, а з силікону, але діють за таким же принципом. Завдяки утвореному всередині банки вакууму в момент зіткнення її з шкірою виникає негативний тиск. Невелика ділянка шкіри і м’яких тканин втягується всередину банки і відчуває досить сильний механічний вплив. Баночний масаж діє благотворно не тільки на шар підшкірно-жирової клітковини, але і на поверхню шкіри, помітно підтягуючи її і роблячи еластичнішою.
​​

Як проводиться сеанс баночного масажу?

Процедуру баночного масажу умовно можна розділити на 3 етапи:

• підготовчий розслабляючий масаж

Плавними, м’якими рухами майстер масажує шкіру, розслабляючи зв’язки і м’язи, покриває зону масажу антицеллюлитним засобом (кремом або олією) для кращого ковзання банки, посилення відтоку лімфи і ефекту. .

• вакуумний баночний масаж

На цьому етапі безпосередньо використовується вакуумна банка. Її злегка стискають, а потім «приклеюють» до поверхні шкіри, контролюючи, щоб рівень розрядки повітря всередині неї дозволяв банці легко переміщатися по шкірі пацієнта. Після цього банку починають рівномірно обертати по лініях венозно-лімфатичного відтоку. Відчуття від такого масажу повинні бути помірно-болючими.

• завершальний заспокійливий масаж

Сеанс баночного масажу закінчується, легким масажем, після чого тіло потрібно накрити теплим пледом і відпочити 15-20 хв.

Тривалість одного сеансу баночного масажу залежить від пацієнта (живіт – до 20 хв, стегна – до 20хв, сідниці – до 15хв). Оскільки цей вид антицелюлітного масажу – процедура досить інтенсивна, і організм відчуває сильне навантаження, черговий сеанс проводять через 2-3 дні. Після перших сеансів баночного масажу на поверхні проблемних зон утворюються дрібні крововиливи, які проходять після повторних процедур. Для підтримки ефекту баночний масаж можна повторити через півроку.

Протипоказання до застосування баночного масажу:

• запальні процеси шкіри
• велика кількість пігментних плям
варикозне розширення вен
• тромбоз судин
• остеохондроз
• захворювання крові
• онкозахворювання
• гіпертонія
• сильний ревматизм


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *