Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Як правильно розчісувати волосся

Як правильно розчісувати волосся

Як правильно розчісувати волосся

Від правильного розчісування волосся напряму залежить його стан. Адже розчісування – один з найважливіших ритуалів догляду.

Підберіть підходящий гребінець

Зверніть увагу, що розчісування не може бути правильним, якщо гребінець з неякісного матеріалу. Зверніть увагу на гребінці-гребені з дерева або рогу. Це найкращі матеріали, адже вони не електризують і не ушкоджують волосся.

Шкірі голови потрібен масаж

Щоб волосся було міцним і швидко росло, потрібно робити щоденний масах голови. Для цього використовуйте масажний гребінець з дерева. Починайте масаж  від скронь до верхівки.

Не розчісуйте їх занадто часто

Оптимальний варіант – 2-3 рази на день. Цього достатньо для того, щоб ваше волосся виглядали доглянуто, при цьому не пошкоджувалося.

Не забувайте розчісуватися перед миттям голови

Для того, щоб позбавити волосся від зайвих лусочок, а також щоб уникнути сплутування мокрого волосся, обов’язково зачешіться перед тим, як будете мити волосся.

Ви можете зачесатися, починаючи з потилиці, рухаючись в усі сторони. Це дозволить вам підсилити приплив крові до шкіри голови.

Один рух гребінцем, інше – долонею

Пройдіться спочатку по пасмах волосся гребінцем, потім пригладьте долонею. Чергуйте рухи, і так ваше волосся буде добре укладене природним шляхом, і не буде пушитися.

Намагайтеся розчісувати не менше 3 хвилин

Робіть це повільно, без ривків і поспіху, розчісуйте волосся близько 3 хвилин в усі сторони. Це допоможе їм виглядати акуратно, а також сприяє їх гарному росту.

Довге волосся потрібно розчісувати з кінчиків

Якщо у вас довге волосся, кінчики яких часто сплутуються, рекомендуємо спочатку розплутати їх гребенем з рідкими зубцями, потім проводить процедуру за стандартною схемою.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *