Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Як правильно розчісувати волосся

Як правильно розчісувати волосся

Як правильно розчісувати волосся

Від правильного розчісування волосся напряму залежить його стан. Адже розчісування – один з найважливіших ритуалів догляду.

Підберіть підходящий гребінець

Зверніть увагу, що розчісування не може бути правильним, якщо гребінець з неякісного матеріалу. Зверніть увагу на гребінці-гребені з дерева або рогу. Це найкращі матеріали, адже вони не електризують і не ушкоджують волосся.

Шкірі голови потрібен масаж

Щоб волосся було міцним і швидко росло, потрібно робити щоденний масах голови. Для цього використовуйте масажний гребінець з дерева. Починайте масаж  від скронь до верхівки.

Не розчісуйте їх занадто часто

Оптимальний варіант – 2-3 рази на день. Цього достатньо для того, щоб ваше волосся виглядали доглянуто, при цьому не пошкоджувалося.

Не забувайте розчісуватися перед миттям голови

Для того, щоб позбавити волосся від зайвих лусочок, а також щоб уникнути сплутування мокрого волосся, обов’язково зачешіться перед тим, як будете мити волосся.

Ви можете зачесатися, починаючи з потилиці, рухаючись в усі сторони. Це дозволить вам підсилити приплив крові до шкіри голови.

Один рух гребінцем, інше – долонею

Пройдіться спочатку по пасмах волосся гребінцем, потім пригладьте долонею. Чергуйте рухи, і так ваше волосся буде добре укладене природним шляхом, і не буде пушитися.

Намагайтеся розчісувати не менше 3 хвилин

Робіть це повільно, без ривків і поспіху, розчісуйте волосся близько 3 хвилин в усі сторони. Це допоможе їм виглядати акуратно, а також сприяє їх гарному росту.

Довге волосся потрібно розчісувати з кінчиків

Якщо у вас довге волосся, кінчики яких часто сплутуються, рекомендуємо спочатку розплутати їх гребенем з рідкими зубцями, потім проводить процедуру за стандартною схемою.


Check Also

Мелірування волосся фото. Цікава підбірка

Мелірування волосся фото. Цікава підбірка

Багатьом панночкам, буває досить складно зважитися на кардинальну зміну кольору волосся. Саме тому, однією з …