Home / Твоя краса / Обличчя / Вібромасаж для обличчя: чим примітна ця процедура?

Вібромасаж для обличчя: чим примітна ця процедура?

Мануальна терапія є однією з найефективніших альтернатив повноцінної пластичної хірургії. У косметології вона застосовується як лікувальний і профілактичний засіб. Вібромасажер для обличчя є пасивним засобом мануальної терапії.

 Щоб використовувати його і отримувати від його впливу всі доброчинні результати, ви не потребуєте будь-яких спеціальних знаньі навичок. Вам не потрібно відвідувати косметологічні кабінети і клініки естетичної медицини. Крім того, від вас не потрібно навіть самостійного відтворення особливих масажних рухів – всю роботу за вас виконає апарат.

 Даний засіб абсолютно безпечний для вашого здоров’я. Воно також гранично просте у використанні. За умови коректного і регулярного застосування, вібромасаж для обличчя допоможе вам досягти приголомшливих результатів без відвідування дорогих салонів краси і спеціалізованих центрів.

 Кому корисний вібромасаж для обличчя?

 Вібромасаж для обличчя показаний всім жінкам і чоловікам старше 25-30 років, якщо в цьому віці спостерігаються перші ознаки старіння. Всі ми знаємо, що профілактика завжди є куди більш дієвою і результативною, ніж боротьба з наслідками старіння шкіри. Якщо ви зіткнулися з першими ознаками старіння шкіри обличчя – саме час зайнятися «зупинкою часу».

 На жаль, процеси хроностаріння прогресують досить швидко, і в першу чергу, це відбивається саме на шкірі. Спочатку настає дегідратація (обезводнення), причому часто на тлі екзогенних (зовнішніх) факторів. На тлі планомірного придушення синтезу гіалуронової кислоти в організмі, волога залишає тканини, а її заповнення дається дермі з великими труднощами.

 Без рідини фібробласти, що стимулює продукцію «білків молодості» – колагену і еластину, не можуть розвиватися нормально. Молекулярні ланцюги пошкоджуються, а зовні шкіра втрачає колишню пружність і тонус.

 На тлі всіх цих деструктивних процесів починають формуватися дрібні мімічні і більш глибокі вікові зморшки. Наступний етап – утворення глибоких складок в назолабіальному трикутнику (носогубні і маріонеткові зморшки), а також поглиблення носослізної борозни.

 Весь процес увінчується розвитком гравітаційного птозу, який проходить в чотири стадії: спочатку «порожніє» і відвисає безпосередньо шкіра, а потім за нею «тягнуться» м’язи і фасції (м’язово-апоневротичний комплекс).

 Без належного догляду за собою, всі ці етапи починають розвиватися у віці до 30 років, і досягають свого піку до 45-50 років. Тим не менш, якщо запобігти прискоренню процесу старіння шкіри обличчя і його м’яких тканин, можна зберегти свою молодість і свіжість аж до найсоліднішого віку.

 Ефективні вібромасажери для обличчя з насадками також здатні допомогти жінкам позбутися проявів гіперпігментації (навіть якщо вони виникли на тлі гормональних змін). Використовуючи відбілюючий крем разом з апаратом, ви зможете відбілити свою шкіру, зробити її порцеляновою і сяючою, як при повноцінному курсі мезотерапії.

 Вібромасаж для обличчя: користь

 При масажі обличчя вдома відбувається справжня «зупинка часу»: активуються всі захисні внутрішньошкірні процеси, покликані зберігати молодість, свіжість і юну красу.

 Використання приладу для вібромасажу з насадками забезпечує обличчю дозований вплив, який часто не може запропонувати навіть фахівець з великим досвідом і стажем. Вібромасаж для обличчя повністю виключає помилкові дії на шкіру і м’які тканини: він діє плавно і строго рівномірно.

 Вібромасаж для обличчя, що виконується на регулярній основі, оптимізує стан дерми та епідермісу. Візуально це проявляється в істотному підвищенні природної еластичності і тургору шкіри, розгладження зморшок, ліквідації оточених явищ. Постійне проведення нескладних маніпуляцій допомагає зберегти свіжість і юну красу на довгі роки.

 Вібромасаж для обличчя: механізми реалізації вібромасажером:

    Активуються місцеві метаболічні процеси і лімфодренаж, завдяки чому токсини, отрути, шлаки, продукти розпаду та інші токсичні речовини набагато швидше покидають шкіру через пори;

   Стимулюється кровообіг і мікроциркуляція, завдяки чому тон шкіри вирівнюється, стає здоровим і однорідним, а застійні набряклі явища нейтралізуються;

   Шкіра стає сильною, здоровою і пружною: вона менше піддається деструктивному впливу вільних радикалів і іншим провокуючим впливам ззовні;

   У роботу залучаються біологічно активні речовини, відповідальні за здорову проліферацію (процес розподілу й розмноження здорових клітин тканини);

   Збільшується продукція гіалуронової кислоти – природного «зволожувача» нашої шкіри, без якого неможливий її сприятливий стан;

   Поліпшується нервова провідність, нервові клітини активуються;

   Істотно зміцнюється м’язово-апоневротичний каркас обличчя що дає глобальний ліфтинговий ефект.

 Що примітно, вібромасажери для обличчя, що застосовуються вдома, пробуджують регенеративні властивості дерми не гірше ультрасучасних модернізованих апаратів з професійної косметології.

 Завдяки тому, що під впливом вібромасажа активуються процеси відновлення, загоєння і оновлення, процедура є незамінною після пластичних операцій, агресивних хімічних пілінгів, обширних «уколів краси» та інших процедур терапевтичної косметології та пластичної хірургії.

 Вплив на шкіру обличчя вібромасажера зі спеціальними присосками може посилити всі перераховані ефекти. Однак обробка вакуумом має і протипоказання. У першу чергу, вони стосуються тих, хто має будь-які судинні патології, зокрема, купероз.

 Як виконувати вібромасаж для обличчя самостійно?

 Чи можна самостійно проводити вібромасаж для обличчя вібромасажером? Безумовно! Головне – попередньо ознайомитися з інструкцією по експлуатації приладу. Зазвичай вона не містить особливих нюансів, але, оскільки моделі бувають різними, техніки застосування їх також можуть різнитися.

 Як правильно виконувати вібромасаж для обличчя?

    Ретельно очистіть шкіру лосьйоном або звичайною водою з улюбленим очищуючим засобом;

   Бажано (але необов’язково) провести вапоризацію;

   Далі обличчя потрібно зволожити за допомогою живильного крему (вібромасаж для обличчя підсилює дію косметичних засобів, допомагаючи їх діючим компонентам швидше вбиратися і засвоюватися клітинами);

   Далі важливо витримати час повного всмоктування крему (10-15 хвилин). Далі приберіть його надлишки сухою чистою серветкою, щоб вони не заважали проведенню процедури;

   Виконуйте вібромасаж для обличчя по лініях натягу шкіри (але ні в якому разі не рухайте насадками вниз – є ризик «зворотного» ефекту і прискореного провисання шкіри);

   Вся процедура безпосереднього механічного впливу на шкіру повинна тривати не більше півгодини;

   Найкраще вдаватися до маніпуляцій в ранковий час, коли обмінні процеси у всьому організмі проходять найбільш активно;

   Після завершення сеансу нанесіть на обличчя заспокійливе молочко і дайте шкірі відпочити;

   Крім всіх перерахованих доброчинних властивостей, саме вібромасажер забезпечує ефект локального схуднення. З його допомогою можна позбутися від пухких щічок, брилів, і навіть подвійного підборіддя.

 Відгуки про засіб не завжди позитивні. Однак не на всі негативні коментарі можна реагувати з довірою. Врахуйте, що деякі люди не володіють достатнім терпінням, і закидають вібромасаж для обличчя вже через два сеанси, які не побачивши обіцяного результату.

Слід чітко усвідомлювати, що навіть ефект серйозних ін’єкційних процедур далеко не завжди проявляється відразу – що вже казати про домашню мануальню терапію? Однак результат обов’язково буде, і в цьому немає ніяких сумнівів.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *