Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Велотренажер для схуднення – програма тренувань

Велотренажер для схуднення – програма тренувань

Ви ніколи не замислювалися, як прожити життя, не доставляючи своїм близьким клопоту? Займіться своїм здоров’ям прямо зараз, не відкладайте в довгу шухляду. На цьому етапі життя, нікого не здивуєш велотренажером, але ж він з’явився зовсім недавно. Раніше на них тренувалися тільки спортсмени, зараз це доступно кожному, варто тільки купити абонемент або придбати додому. Про велотренажер для схуднення – програма тренувань  піде мова далі.

Велотренажер для схуднення – програма тренувань. Заняття на велотренажері

 Як же втомлює крутіння педалей! Але щось більш ефективне для схуднення, ніж велотренажер, знайти не просто.

За годину можна спалити до 500 калорій, а це трохи менше ста грамів жиру. Тільки за рахунок таких кардіотренувань  можна скидати по півкілограма на тиждень. А в перший тиждень, коли йде не тільки жир, але і затримана вода, як приємний бонус – підтягнуті м’язи стегон і сідниць.

Заняття на велотренажері:

По – перше: допоможе вам зміцнити серцеві м’язи, капілярну систему, легені.

 По – друге: ваш організм стане більш витривалим фізично.

 По-третє: ви будете захищені від багатьох хвороб, в тому числі і від ожиріння.

Невелика порада для початківців: не сідайте на тренажер, якщо знаєте про деякі свої хвороби. Запитайте у свого лікуючого лікаря, щоб згодом ваші тренування не нашкодили здоров’ю.

Що краще, тренажер або велосипед?

Далеко не кожен замислюється над цим питанням. У вас вже є велосипед, і ви, звичайно, впевнені, що катання на ньому допоможе вам зняти зайві кілограми, подихати свіжим повітрям, та й ноги розім’яти не буде зайвим. Можливо це і так, але є одне, але! По-перше, не у всіх є велосипеди, а по – друге наші кліматичні перепади, не дуже хороші дороги не дають можливості їздити на велосипеді круглий рік.

Та й небезпека підстерігає на кожному повороті. Наші автомобілісти дуже часто порушують правила дорожнього руху. І ще один недолік. У великих містах таке  забруднене повітря, що можна привезти з прогулянки будь-яке захворювання, нервове, в тому числі. Велотренажер веде контроль за навантаженням: вдома ви дивитеся на прилади, якими він оснащений, а в тренажерному залі є тренер. Контролювати навантаження, легше на стоячому тренажері ніж, під час їзди.

Як займатися, щоб не завдати шкоди здоров’ю

Посадка. Під час занять на тренажері спина повинна бути прямою. На велосипеді під час їзди, спина хоч і зігнута, але вона не шкодить поставі, тому що напружена і працює. Посадка на тренажері не відрізняється нічим від сидіння учня за партою. За ручки можна не триматися, але коли ви з головою поринете в тренування – триматися бажано. Висота сидіння повинна відповідати вашому зросту, стопи ніг твердо стояти на педалях.

Одяг. Він повинен бути зручним. Взуття обов’язкове.

Правила, які потрібно обов’язково виконувати. Ми відмінно запам’ятали з уроків фізкультури, що дихати потрібно тільки через ніс під час тренування. Перед початком обов’язково розігрітися. Зробити кілька простих вправ. Не робіть різку зупинку, перериваючи тренування, поступово скорочуйте оберти, нехай заспокоїться серце, перейде на нормальний ритм.

Перед тренуванням треба провести спеціальну розминку:

 Розімніть плечі: піднімайте їх до вух. Повторіть 8-10 разів.

Потягніться, піднімаючи руки вгору. Повторіть 10 разів.

Згинайте по черзі ноги, дотягуючись п’ятою до сідниць. Повторіть 10 разів на кожну ногу.

Виконайте нахили вперед-назад – 5-6 разів.

Виконайте присідання – 10 разів.

Під час розминки і тренувань пити воду небажано, але можна просто полоскати рот.

Мета тренувань. Ви повинні чітко визначитися чого ви хочете досягти своїми тренуваннями. Чітка мета визначає навантаження і ритм серця. Наприклад, тривалість занять для схуднення повинна бути більше сорока хвилин, навантаження не дуже високе, пульс 75 відсотків від максимуму. Якщо ви перед собою ставите інші цілі, то правила будуть інші.

Журнал спостереження. Виконання поставленої мети бажано записувати в журнал, щоб потім ви змогли побачити зміни у вашому організмі, відзначити які вправи більш ефективні. Такі записи допоможуть вам дати оцінку своїм досягненням, вибрати оптимальний варіант тренувань прийнятний тільки для вас?

Велотренажер для схуднення – програма тренувань. 3 причини схуднення на велотренажері

Чи можна на велотренажері зробити пружним живіт, якщо під час їзди працюють тільки м’язи ніг? Відповідь – «Так!», Що пов’язано з наступними параметрами:

 Інтенсивність тренування – процес заняття на велотренажері стимулює активну роботу серця, яку в більш швидкому темпі насичує організм киснем. Інша частина енергії витрачається шляхом розщеплення жирів. Саме тому худнуть не тільки ноги, але і все тіло рівномірно.

Навантаження на роботу серця – регулярні заняття розганяють кров і прискорюють процес обміну речовин, а це значить, що більша частина зайвих калорій і жирів не встигає повноцінно засвоюватися, що призводить до схуднення.

Зміцнення і еластичність шкірних покривів – велотренування підкачують  частини тіла, тому поліпшуються його контури і пропадає целюліт.

 За півгодини активного тренування можна позбутися від 500 калорій, причому додаткове дотримання дієти або правильне харчування допомагають швидше домогтися результатів.

 Отже, під час тренувань на велотренажері навантаження йде не тільки на ноги, але і на все тіло в цілому, при цьому він є потужним стимулятором серця, що в свою чергу прискорює процес схуднення шляхом спалювання жиру.

Велотренажер для схуднення  для дівчат

Ви поставили собі за мету: схуднення. Перш за все проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Якщо вам заборонено додавати інші навантаження, то час тренувань повинен тривати до 50 хвилин.

Хочете досягти швидких результатів, займайтеся по 25 хвилин два рази на тиждень зі збільшенням навантажень.

Виміряйте пульс.

Спочатку, дотримуйтеся щадного режиму тренувань.

Через тиждень підвищуйте навантаження.

Розминка повинна тривати 7 – 8 хвилин.

Додавання силових вправ по можливості.

Велотренажер для схуднення для чоловіків

Як ставляться наші чоловіки до велотренажерів? Дуже скептично. Вони впевнені що це предмет для того, щоб зганяти зайві кілограми, а це заняття для жінок. От якби мати тренажер для качання біцепсів, ось це справа. Допоможемо нашій сильній половині розвіяти оману. Силові вправи необхідно поєднувати з заняттями на велотренажері. Таким способом ви зміцните легені, серцево-судинну систему. Під час тренувань інтенсивно відбувається кровообіг, це приносить користь чоловікам, у яких сидяча робота.

Ми часто впадаємо у відчай не отримавши бажаного результату, за короткий час, звинувачуючи в цьому тренажер. Але справа ж не в ньому. Ось кілька причин по яких ми не отримуємо потрібних результатів.

Не зуміли підібрати потрібне навантаження (слабке або дуже високе).

Недотримання часу тренувань, порад  тренера.

Порушення правильного харчування.

Ігноруєте інші навантаження на організм.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *