Home / Твоя краса / Тіло / Цукрова епіляція ( шиганинг )- міф чи повсякденний догляд за тілом?

Цукрова епіляція ( шиганинг )- міф чи повсякденний догляд за тілом?

Протягом останніх трьох років популярність такої  процедури як домашній шугаринг зросла. Отож зараз ми спробуємо розібратися так у  чому ж все-таки основна перевага шугаринга, а також, дізнаємось чи дійсно він такий вже й  популярний як нам кажуть.

shugaringШугаринг – це насамперед догляд за тілом, але його перевага полягає в нейтральних компонентах, які входять до складу (цукор, вода і лимонна кислота). На відміну від воскової епіляції, епіляції різними кремами та іншими хімічними речовинами, які зазвичай використовуються в салонах краси для видалення небажаних волосків, шугаринг має позитивний з медичної точки зору вплив.

Дерматологи і ряд інших лікарів, які мають відношення до пластичної хірургії, та шкіри людини, в один голос стверджують, що шар епідермісу, який можна зняти за допомогою цукрової пасти повинен постійно оновлюватися, тому його мануальное видалення – це один із позитивних ефектів домашнього шугаринга.

Шугаринг не тільки корисний, але і економічний, оскільки кілька грудочок цукрової пасти вистачає для видалення небажаного волосся на площі до 1 метра (це приблизно повністю руки, ноги, область бікіні і пахвові западини).

Цукрова депіляція є дуже простою процедурою, тому, навіть кожен з нас в домашніх умовах зможе порадувати себе даною  спа-процедурою.

Ефективність шугаринга доведена тільки на перевірених пастах (наприклад активно використовується Cannaan і Gloria).

Як вибрати відповідний метод епіляції

Є ряд необхідних заходів, які слід виконувати.

Перед процедурою  необхідно підготувати себе або клієна морально і психологічно, оскільки невеликий біль видалення волосся доставить значного дискомфорт.
Використовувати косметику до і після процедури, оскільки вона зможе підготувати шкіру, волоски і зняти роздратування і зволожити шкіру – після.
Використовувати одноразові матеріали: працювати в гумових рукавичках, використовувати для клієнтів одноразові трусики для бікіні, а також витратні матеріали (простирадла, смужки для видалення матеріалу з предметів і поверхні тіла).


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *