Головна » Твоя краса » Тіло » Цукрова епіляція ( шиганинг )- міф чи повсякденний догляд за тілом?

Цукрова епіляція ( шиганинг )- міф чи повсякденний догляд за тілом?

Протягом останніх трьох років популярність такої  процедури як домашній шугаринг зросла. Отож зараз ми спробуємо розібратися так у  чому ж все-таки основна перевага шугаринга, а також, дізнаємось чи дійсно він такий вже й  популярний як нам кажуть.

shugaringШугаринг – це насамперед догляд за тілом, але його перевага полягає в нейтральних компонентах, які входять до складу (цукор, вода і лимонна кислота). На відміну від воскової епіляції, епіляції різними кремами та іншими хімічними речовинами, які зазвичай використовуються в салонах краси для видалення небажаних волосків, шугаринг має позитивний з медичної точки зору вплив.

Дерматологи і ряд інших лікарів, які мають відношення до пластичної хірургії, та шкіри людини, в один голос стверджують, що шар епідермісу, який можна зняти за допомогою цукрової пасти повинен постійно оновлюватися, тому його мануальное видалення – це один із позитивних ефектів домашнього шугаринга.

Шугаринг не тільки корисний, але і економічний, оскільки кілька грудочок цукрової пасти вистачає для видалення небажаного волосся на площі до 1 метра (це приблизно повністю руки, ноги, область бікіні і пахвові западини).

Цукрова депіляція є дуже простою процедурою, тому, навіть кожен з нас в домашніх умовах зможе порадувати себе даною  спа-процедурою.

Ефективність шугаринга доведена тільки на перевірених пастах (наприклад активно використовується Cannaan і Gloria).

Є ряд необхідних заходів, які слід виконувати.

Перед процедурою  необхідно підготувати себе або клієна морально і психологічно, оскільки невеликий біль видалення волосся доставить значного дискомфорт.
Використовувати косметику до і після процедури, оскільки вона зможе підготувати шкіру, волоски і зняти роздратування і зволожити шкіру – після.
Використовувати одноразові матеріали: працювати в гумових рукавичках, використовувати для клієнтів одноразові трусики для бікіні, а також витратні матеріали (простирадла, смужки для видалення матеріалу з предметів і поверхні тіла).

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *