Home / Твоя краса / Татуювання на спині – відображення індивідуальності чи данина моді?

Татуювання на спині – відображення індивідуальності чи данина моді?

Татуювання на спині майже завжди виглядають привабливо, принаймні, якщо їх нанесення виконано якісно. Ця частина тіла ніби створена для тату: місця багато, є де “розгулятися”, ніяких обмежень в просторі та ідеях.

Татуювання на спині: що в символі твоєму?

 Останнім часом татуювання вже перестало бути чимось незвичайним. Люди давно не розцінюють його як клеймо, чи натяк на темне минуле носія. Майже вся молодь має хоча б один, маленький перманентний малюнок на тілі. Але все ж слід розуміти, що це рішення – довічно, якщо тільки у вас немає бажання витрачатися на лазерне видалення.

 Татуювання на жіночій спині - відображення індивідуальності чи данина модіА тому малюнок варто підбирати так, щоб він уособлював сильні частини вашої натури, світогляд і які-небудь життєві принципи. Не потрібно звертатися до майстра, якщо ви навіть не визначилися з тим, який малюнок хочете носити на своєму тілі.

 Категорично не рекомендується робити татуювання тільки тому, що вони «красиві» або «модні». Незабаром така мітка набридне вам, і ви будете гірко шкодувати про імпульсне рішення.

Татуювання на спині є досить поширеним явищем.

 У молодих дівчат знайти татуювання можна і на лопатках, і вздовж хребта, і на шиї, і навіть в області плеча. Але все ж, не можна не відзначити, що наколка на попереку є чисто жіночою прерогативою. Жіночі татуювання завжди відрізняються від чоловічих – вони більш ніжні, фантазійні і оригінальні. Не всяка леді вирішиться на нанесення великого і об’ємного малюнка, тому маленькі наколки є найзатребуваними серед слабкої статі.

 Якщо ви поки не визначилися з малюнком і ескізом майбутнього татуювання, каталоги в тату-салонах допоможуть вам вирішити цю нелегку задачу. Хоча, краще точно знати мету і значення своєї майбутньої наколки, ніж іти на поводу у модних віянь.

 Особливо обережно варто ставитися до тих наколок, що уособлюють кумирів – портретам, іменам і логотипам груп, артистів та акторів. Врахуйте, що ваші уподобання дуже скоро можуть помінятися, і сьогоднішній необачний вчинок змусить вас сильно жалкувати про скоєне.

 Якщо вам дуже подобається якийсь музичний виконавець, і зараз вам здається, що це – «любов назавжди», постарайтеся відобразити його на своїй шкірі більш менш нейтрально. Наприклад, можна вибрати слова з пісні, які максимально точно уособлюють ваше світовідчуття і характер.

 Роблячи тату на жіночій спині у вигляді напису, не забудьте поцікавитися перекладом. Це стосується не тільки фраз з пісень, але і цитат, афоризмів, латинських мудростей. Вибираючи написи і цікавлячись перекладом, намагайтеся не уподібнюватися моді і не набивати коротких безглуздих написів на кшталт «Cum Deo» («з Богом») і їм подібних. Взагалі, ім’я Бога краще не згадувати в наколках. Якщо ваш вибір припав на більш оригінальний вислів, який, як вам здається, ідеально підходить вашому темпераменту і типу особистості, упевніться у правильності його написання. Ви не уявляєте собі, наскільки комічно виглядають написи на латині, написані з помилками!

 Слід також уникати всіляких ієрогліфів – по-перше, повальна мода на них давно пройшла, а по-друге, вони також виглядають смішно, особливо для представників азіатських культур. Пам’ятайте, що жіночі тату на частині спини повинні бути не тільки красивими, але і глибоко осмисленими, усвідомленими.

 Деякі значення татуювання на спині та рекомендації щодо того, кому їх можна зробити

    Татуювання на спині: квіти.

 Значення татуювання квітів як такого, немає. Все залежить від того, що саме ви наносите на свою спину. Але флористичні акценти і візерунки завжди є уособленням жіночності, ніжності, вразливості та загадковості. Вони відображають крихкість, витонченість і привабливість особи, яка їх носить. Тату квітів на жіночій спині  краще виконувати в декількох кольорах. Якщо ви не хочете бути банальною, набийте собі бамбукові стебла на тлі рожевого неба, або орхідею, зростаючу з дивовижного предмета;

Татуювання на спині: серце.

 Значення серця, наколотого між лопатками – романтична натура власника. Якщо серце розбите або пронизане стрілою, це говорить про душевні переживання, і, можливо, нерозділене кохання;

Татуювання на спині: крила.

 Дуже часто дівчата набивають собі крила на обох лопатках. Як і наколоті птахи, вони завжди символізують якусь відчуженість і піднесеність персони, яка їх носить. Можливо, наколка з крилами говорить про волелюбність леді. Татуювання у вигляді крил на жіночій спині часто символізують внутрішню душевну гармонію і рівновагу носія;

Татуювання на спині: фейрі.

 Казкові персонажі по праву є рекордсменами на запити серед ескізів. Багато жінок люблять прикрашати свою спину казковими, міфологічними і мультиплікаційними персонажами. Причому це зовсім необов’язково жіночі персонажі Діснея. любов до казок і легенд вказують на інфантильність леді (в хорошому сенсі цього слова), схильність до філософії та глибинного аналізу, віру в потойбічне і творчу жилку;

Татуювання на спині: візерунки.

 Ще одні красиві татуювання, які, по суті, нічого не значать (якщо не наносяться з конкретною метою). Вони можуть бути грубими геометричними або повітряними флористичними, абстрактними, симетричними. Найчастіше дівчата наносять їх не на саму спину, а на частину ребер під рукою. Однак виграшно виглядають також симетричні візерунки, що прикрашають одну лопатку і протилежну частину попереку. Візерунки – тату на жіночій спині, яке ніколи не зіпсує зовнішній вигляд своєї прекрасної власниці.

 Якщо ви вже остаточно визначилися з задумкою, слід почати пошуки гарного майстра. Не варто звертатися до новачків – як правило, вони не володіють достатніми навичками для того, щоб нанести на шкіру якісне, пропорційне і гармонійне зображення. До того ж, в «майстри тату» зараз йдуть всі, кому не лінь купити пару флаконів фарб і машинку.

 При цьому людина може бути вкрай далекою від образотворчого мистецтва і нічого не розуміти в законах композиції. Чи варто носити творіння таких художників на своїй спині?

 Думаємо, немає. Єдиний профіт, який ви зможете отримати з цього заходу – підозріло низька вартість малюнка.

Татуювання на спині: правила при поході в тату-салон

 Найважливіші поради щодо нанесення татуювання на спині.

 Вони стануть особливо актуальними для новачків у такій справі.

    Звертайтеся тільки до професіоналів – оцінюйте приклади їхніх робіт, орієнтуйтеся на відгуки, не соромтеся запитувати документи на дозвіл діяльності;

   Хороше татуювання не може коштувати дешево! Чого варта тільки скрупульозна робота майстра, і це не рахуючи інструментів, матеріалів, оренди приміщення. Якщо вам пропонують нанести татуювання за безцінь, швидше за все, результат сильно розчарує і засмутить вас;

   Не забувайте про те, що вам доведеться гідно доглядати за своїм татуюванням. Його потрібно постійно обробляти мазями і антисептиками, не допускати зіткнення з водою (особливо в перші дні), не чесати пошкоджену шкіру і не зривати скоринки;

   Оновлення татуювання важливо здійснювати кожні 3-5 років. Навіть найякісніші пігменти мають властивість вигоряти, і ваша «татушка» обов’язково стане бляклою. Тому не забувайте освіжати малюнок. До речі, гідні майстри роблять першу корекцію, як тільки шкіра заживе після первинного нанесення малюнка;

   Свіжу наколку слід берегти від прямих сонячних променів, якщо ви не хочете, щоб вона відразу вигоріла.

 Нехай ваше татуювання на спині  стане найоригінальнішим і красивим!


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *