Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Боротьба засобами сульсени від лупи

Боротьба засобами сульсени від лупи

Догляд за волоссям повинен поєднуватися з доглядом за шкірою голови. Це важлива частина гігієни, тому засоби сульсенивід лупи представлені великою кількістю засобів різних форм випуску: шампунь у флаконах по 150 мл, паста (мазь) 1 і 2% (крем сульсена форте) у тюбиках по 40 і 75 мл, вітамінізоване масло у флаконах по 100 мл.

 Як діють засоби сульсени від лупи?

 Головним чином всі засоби сульсени застосовуються для лікувально-профілактичних заходів в боротьбі з лупою.

 Як діють засоби сульсени від лупи, необхідно розібратися, чому виникає така делікатна проблема:

Боротьба засобами сульсени від лупи    Порушення роботи сальних залоз шкіри голови. У даному випадку має місце надмірне вироблення себума- емульгованої суміші секрету потових залоз з жиром, продукуються шкірою, на поверхні рогового шару останньої;

   Зниження захисних функцій шкірних покривів. У результаті створюються надзвичайно сприятливі умови для розмноження та активної життєдіяльності дріжджових грибів;

   Ферментативний катаболізм себума під впливом грибка, що призводить до утворення токсинів;

   Відмерлі клітини епідермісу відшаровуються надмірно швидко – сам процес утворення лупи;

   Збільшення швидкості життєвого циклу верхніх шарів шкіри в місці росту волосся.

 Найактивнішим компонентом сульсени, що входять до складу пасти, шампуню і масла, є дисульфід селену. Він діє відразу в трьох напрямках, пов’язаних з попередженням утворення лупи. По-перше, це цитостатична дія – нормалізація роботи сальних залоз, уповільнення оновлення клітин епідермісу.

 По-друге, це фунгіцидний ефект – ліквідація середовища, сприятливого для розмноження грибків, що призводить до пригнічення їх популяції. По-третє, препарати мають кератолітичні властивості – зменшують схильність клітин епідермісу до відлущування, попереджаючи утворення лупи.

 Терапевтична дія активної речовини обумовлено тим, що вона на молекулярному рівні впроваджується в клітинну стінку грибка й унеможливлює його поділ, що, в свою чергу, призводить до зменшення популяції мікробів. Також молекули дисульфіду зміцнюються на волосистій частині голови і сприятливо впливають на роботу сальних залоз, а також функцію поверхневих шарів шкіри.

 Після того як шампунь сульсени або масло змивається водою, активні компоненти залишаються на шкірі завдяки допоміжним речовинам. Таким чином, відбувається профілактика появи лупи.

 Варто відзначити, що паста сульсени може використовуватися як засіб для росту волосся: до її складу входить сірка, яка зміцнює волосяні цибулини, перешкоджає їх руйнуванню під дією негативних факторів.

 В результаті покращується робота фізіологічного механізму, який відповідає за ріст волосся. Крім цього мазь володіє косметичним ефектом – попереджає сухість і ламкість, бореться з випадінням волосся.

 Як використовувати засоби сульсени від лупи

 Незалежно від форми випуску всі препарати призначені для місцевого застосування. Їх активні речовини можуть проникнути в поверхневі шари шкірних покривів і впливати на волосяні фолікули. Компоненти засобів не всмоктуються в кров, тому не виявляють системної дії на організм. З цієї ж причини передозування будь-яким із засобів просто неможлива.

 Засоби сульсени від лупи: показання до застосування

    Лікувальні та профілактичні заходи, спрямовані на усунення і попередження появи лупи;

   Свербіж;

   Надмірне виділення шкірного жиру;

   Дарматомікози;

   Різнобарвний лишай;

   Захворювання сальних залоз;

   Себорея – патологічний стан, що характеризується посиленим виробленням шкірного жиру внаслідок нервових або ендокринних порушень.

 Засоби сульсени від лупи: протипоказання

 Не можна використовувати засоби при підвищеній чутливості до будь-якого з їхніх компонентів, а також вагітним і годуючим. Під час використання потрібно бути обережним, щоб запобігти попаданню піни на обличчя і в очі.

 Засоби сульсени від лупи: побічні ефекти

 Поява будь-яких негативних реакцій зустрічається досить рідко. При надмірній чутливості шкіри може виникнути подразнення, свербіж, висипання, дерматит, екзема, алопеція (випадіння волосся в певних ділянках), зміна кольору волосся.

 Засоби сульсени від лупи: інструкція по застосуванню

 Засоби сульсени від лупи: шампунь

 Перед застосуванням засобу немає необхідності використовувати інші шампуні. У цьому є велика перевага, тому що потрібно купувати кілька засіб і істотно знижується тривалість гігієнічної процедури.

 Шампунь наносять на вологе волосся, далі, як і звичайні засоби, вспінюють, втираючи масажними рухами в шкіру.

 Щоб активні речовини зміцнилися на шкірних покривах, потрібно масажувати голову сульсеновим шампунем не менше 3 хв. Далі засіб споліскують під проточною теплою водою. Рекомендується відразу ж повторити процедуру, щоб зміцнити терапевтичний ефект і швидше досягти бажаного результату.

 Засоби сульсени від лупи: мазь (паста)

 Варто відзначити, що дана фармакологічна форма представлена у двох формах. Крем 2% (мазь сульсена форте) застосовується в якості лікувального препарату, а мазь 1% – як засіб профілактичної терапії. З цієї причини їх застосування дещо відрізняється.

 Спершу голову потрібно ретельно вимити звичайним шампунем, прополоскати під проточною теплою водою. Поки волосся вологе, пасту наносять на шкіру голови. Потрібно ретельно її розподілити, приділяючи більше уваги кореневим елементам і проділу. Далі засіб залишають на кілька хвилин, щоб активні речовини зміцнилися на шкірі. Через 5-20 хв. пасту акуратно споліскують під проточною водою.

 Терапевтичне застосування – двічі або тричі на тиждень протягом 1-2 місяців. Схема вибирається виходячи з занедбаності проблеми. Щоб уникнути появи лупи, рекомендується мазь 1% використовувати 1 раз в 1-2 місяці.

 Засоби сульсени від лупи: масло

 Перш ніж використовувати засіб, потрібно помити голову тільки теплою водою, щоб пори розкрилися і ефект від препарату був максимальний. Наноситься масло на корені волосся і проділи масажними рухами протягом декількох хвилин.

 Рекомендується трохи підігріти препарат на водяній бані, щоб досягти кращого терапевтичного ефекту. Далі на голову одягають поліетиленовий пакет і обмотують рушником. Далі вичікують близько 2 годин. Через час волосся ретельно промиваються під проточною водою з шампунем.

 Особливі вказівки при використанні сульсени від лупи

 Всі засоби сульсени призначені тільки місцевого, зовнішнього застосування. Якщо вони випадково потрапляють всередину, необхідна симптоматична терапія окремих клінічних проявів. Зазвичай лікарські заходи обмежуються дезінтоксикаційною санацією та промиванням шлунка консервативного характеру. Специфічні або сильнодіючі препарати, як правило, не застосовуються.

 Використовуючи перераховані препарати, потрібно бути гранично акуратним, щоб не допустити їх потрапляння на обличчя або в очі. Після застосування пасти потрібно добре вимити руки під проточною водою.

 Варто відзначити, що до складу олії входить екстракт червоного гіркого перцю і обліпихи, тому волосся світлих відтінків можуть бути пофарбовані в оранжевий колір. Однак це тільки тимчасова зміна, яка легко усувається після промивання волосся звичайною водою.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *