Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах

Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах

Щороку ми відзначаємо велику кількість різних свят (офіційних і не офіційних), сімейних, і це якщо не рахувати свята які проходять в дитячому садку (школі). Адже практично на кожне свято своєї коханої доньки потрібно заплести красиву зачіску. На жаль, з різних обставин, не всі мами мають талант перукаря і стиліста. І це зовсім не їх вина! Просто всі люди різні, і у когось не вистачає творчості і терпіння створювати гарний образ, а у когось немає. Що робити? Не відправляти ж юну леді на бал незаплетеною.

Вихід є завжди! Ми живемо в 21 столітті, і на сьогоднішній день в світі моди, стилю і краси, існує велика кількість журналів, інтернет сайтів, де можна знайти зачіску на будь-який смак і різного рівня складності. Пропонуємо цікавий варіант зачіски для дівчинки на день народження. Виглядає дуже красиво і плететься досить швидко, а головне просто. В якості прикраси (аксесуарів) використовуються так звані «крабики». Вони надають зачісці вишуканість і шарм. Може на перший погляд даний варіант здасться Вам складним і нездійсненним. Це не так! Варто лише спробувати. Ну що, приступимо?

Для створення зачіски знадобляться наступні аксесуари:

– 1 гумка для волосся білого кольору;

– 10-15 штук «крабиків»;

– Прості і декоративні шпильки для волосся.

Ретельно розчісували волосся. Збираємо їх в хвіст. Міцно фіксуємо гумкою.

Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах 1

Тепер беремо невелику частину волосся (пасмо). Скручуємо за годинниковою стрілкою. Прикріплюємо до основної частини волосся зажимом («крабиком»), залишаючи невеликий кінчик.

Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах 2

І так кожне пасмо волосся. Зачіска робиться по колу, тому затискачі повинні знаходитися симетрично один одному.

Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах 3

Ось, приблизно так повинно у нас вийти. Зверніть увагу, що ми залишаємо невеликий простір у верхній частині зачіски. Тобто, утворюючи як би півколо.

Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах 4

Тепер, залишилося «підібрати» кінчики волосся. Для цього, візьміть верхню ліву частину волосся. Розділіть її на три частини і починайте плести косу, одночасно захоплюючи інші кінчики.

Святкова зачіска для дівчинки в домашніх умовах 5

Прикрашаємо зачіску декоративною квіткою, розміщуючиїї у основи. Якщо коса буде погано триматися, то закріпіть її для надійності шпильками для волосся.

Ну ось, не минуло й 10 хвилин, а наша зачіска для дівчинки вже готова! Легко і просто! Таку зачіску зможе виконати будь-яка мама! Ваша донька буде найчарівнішою принцесою – на будь-якому балу!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *