Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Спалюємо жир: ранковий комплекс вправ для схуднення

Спалюємо жир: ранковий комплекс вправ для схуднення

Часу на фітнес немає, а схуднути або залишитися у формі дуже хочеться? Перетворіть свою щоденну ранкову зарядку в інтенсивні кругові тренування!

Ранковий комплекс вправ для схуднення

Спалюємо жир ранковий комплекс вправ для схуднення

Комплекс, складається всього з 5 вправ. Але простим його не назвеш. Цей ранковий комплекс вправ і для схуднення хороший, і для розвитку витривалості, і для зміцнення всього тіла.

Дані тренування – кругові. Це означає, що виконавши всі вправи підряд, їх потрібно буде повторити знову: зробіть 3-4 кола в залежності від ваших фізичних можливостей і часу, який у вас є на фітнес.

Для виконання комплексу вам знадобляться: килимок, еспандер або довгий шарф, добре ковзаючі по підлозі ганчірочки для посуду або пластикові тарілки.

1. Разгибання корпусу з вистрибуванням в планку

Встаньте прямо, поставивши стопи на ширині плечей. Руки опустіть вздовж корпусу. Одночасно підніміть вгору обидві руки і відведіть ліву ногу назад, піднявши її від підлоги. Опустіться навпочіпки, поставте долоні під плечовими суглобами. Вистрибніть назад в положення планки. Таким же стрибком поверніться в присід і встаньте, повертаючись у початкове положення. Виконайте 12 – 15 повторів.

2. Разгибання стегна з тягою до грудей

Встаньте прямо, поставивши стопи на ширині плечей. У руки візьміть шарф, схопіться за нього двома руками і розтягніть так, щоб долоні були на ширині плечей. Стоячи на правій нозі, підніміть і відведіть ліву ногу назад.Руки з шарфом витягніть вперед і підведіть шарф до грудей, розводячи лікті в сторони. Поверніться у початкове положення. Виконайте 12 – 15 повторів. Те ж повторіть на іншу ногу.

3. Ковзання ногами назад і вбік

Встаньте на ганчірочки, поставивши стопи на ширині плечей. Проплисти правою ногою назад і опустіться в випад. Руки при цьому виводите вперед. Поверніться у початкове положення, підвівши праву ногу до лівої. Таким же ковзаючим рухом відведіть праву ногу в сторону і опустіться в бічній випад, так само виводячи руки вперед для балансу. Виконайте 12-15 повторів з кожної ноги.

4. Віджимання

Прийміть положення для віджимань з колін, долоні поставте на ковзаючі по підлозі ганчірочки. Опустіться до підлоги, розводячи лікті в сторони, відіжміть від підлоги, потім правою рукою проплисти по підлозі до лівої і поверніть її у початкове положення. Знову відіжміться і зробіть цей ж ковзний рух лівою рукою. Виконайте 12 – 15 повторів.

Для полегшення вправи виконуйте тільки віджимання від підлоги на одному коліні, відвівши іншу випрямлену ногу назад і піднявши її над підлогою.

5. Вправа на прес з підйомом ноги

Сядьте на килимок, витягніть ноги вперед, накиньте на праву стопу шарф (або еспандер) і натягніть його, взявши за кінці, так щоб нога була повністю випрямлена. Другу ногу поставте на стопу, трохи зігнувши коліно. Одночасно піднімайте пряму ногу і корпус, зберігаючи шарф або еспандер натягнутим, до позиції «куточок» і опускайтесь у початкове положення. Виконайте 12 – 15 повторів і зробіть те ж саме з лівої ноги.

Завершивши коло, відпочиньте 2-3 хвилини, перш ніж піти на наступний.

Займаючись по цьому комплексу щоранку, ви зможете схуднути і укріпити м’язи тіла.


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *