Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Несучасні, народні, домашні та ефективні засоби по догляду за волоссям

Несучасні, народні, домашні та ефективні засоби по догляду за волоссям

Доглядати за собою (і доглядати за своїм волоссям в тому числі) зараз всі звикли за допомогою всього того, що вже готовим продається в магазинах, аптеках, різними косметичними засобами і т.д. Але ж тільки мало хто знає, що цей шлях навпаки веде до старіння, хвороб і тільки погіршує стан того, що ви хотіли підмарафетити.

Досить таки несучасні методи, навіть дідівськими вже їх назвати можна, доглядаючи за волоссям цими способами, ви дійсно робите їх здоровими і сильними, так як все, що тут використовується природно і природно.

Густота і краса волосся залежить безпосередньо від товщини шкірного шару на голові тому, що в цьому шарі знаходяться цибулини волосся. Коли жировий шар тонкий, то і волосся завжди тонкі.

Але якщо є бажання, при правильному догляді за волоссям цей шар можна збільшити, якщо дати волоссю добре підживитися.

Догляд за волоссям для збільшення підшкірного жирового шару

Миття голови відваром висівок.

Співвідношення має бути приблизно на 2 склянки з водою 200 грам висівок, дати їм закипіти два рази, потім віджати добре і додавати цей навар з висівок у воду, перш ніж почати мити голову.

Догляд за волоссям за допомогою реп’яхової олії.

Втирати реп’яхову олію в тиждень по два рази в корені волосся. Радять так само пом’якшувати його запах якими-небудь духами (бергамотове масло, лаванда)

Завжди мити волосся голови сироваткою. Хороший засіб для догляду за волоссям. Після цього волосся тимчасово можуть виходити жорсткими, якщо так, то після миття обполіскувати чистою водою.

Добре зміцнить ваші волосся такий засіб: стакан чистого, натурального свинячого сала стерти гарненько перувіанським  бальзамом якого слід капнути кілька крапель. І цим засобом протирати голову два рази на тиждень. При цьому мити голову потрібно приблизно раз на 1-1,5 тижні. Дуже добре робити ці процедури в дитячому віці, в цей час добре накопичується жировий підшкірний шар на голові.

Хороший засіб для догляду за волоссям це розчин дьогтю. Його втирання у волосся, що  забезпечить густоту волосся і їх зростання. Але так робити потрібно не часто, буде достатньо одного разу на тиждень. Робити це потрібно навпіл з оливковою олією.

Взявши в рівних пропорціях, змішайте коров’яче молоко і одеколон. Цією сумішшю протерти шкіру голови, потім висушити, після чого грубим гребінцем розчісувати волосся протягом п’яти хвилин, при розчісуванні від чола вести до потилиці і від скронь вести до верхівки. Взагалі для шкіри голови і для догляду за волоссям масаж дуже корисний.

Догляд за волоссям при випаданні волосся

Настій кропиви це хороший засіб від випадання волосся. Треба взяти одну чайну ложку сухого листя кропиви на один стакан окропу і настоювати приблизно 20 хвилин.

Можна в шкіру голови втирати березовий або цибулинний сік з коньяком або спиртом і відваром з реп’яхового  кореня. Такий догляд за волоссям так само хороший для росту волосся. Можна навіть просто втирати сиру цибулю щовечора в шкіру і це додасть волоссю блискучий колір.

Буває, випадання трапляється від нестачі потрібної їжі, в якій міститься кремній потрібний для життя, як волосся, так і нігтів. Тоді потрібно робити ухил на вживання сирих овочів і фруктів і їсти їх з шкіркою, оскільки головним чином кремній міститься саме в ній. Їсти потрібно хліб з висівками, або готувати і пити відвар з висівок, спаржу, огірки, петрушку, буряк, качановий салат, суницю.

Догляд за волоссям при лупі

Якщо лупа невелика, то спочатку від неї позбутися дуже легко. Раз на тиждень потрібно іхтіоловим або дьогтьовим милом мити волосся голови.

Якщо лупа сильніша, то в якості догляду за волоссям змащувати  шкіру голови 2 рази на тиждень касторовою олією і очищеним гасом змішаними в рівних порціях.

Якщо лупа з’явилася внаслідок дуже сухої шкіри голови, то в плані догляду за волоссям слід втирати рази 2-3 на тиждень небудь рослинне масло. Можна так само використовувати вазелін, але після нього слід вранці голову помити. Результат побачите вже через кілька днів.

Стригти волосся на спадаючий місяць можна. Це старовинна прикмета перевірена багато разів.

Що стосується догляду за волоссям за допомогою шампунів то ними мити волосся можна тим, у кого волосся грубі, тверді, а для тих, у кого волосся м’яке ріст волосся сильно сповільнюється або майже припиняється. Найкраще для м’якого волосся, якщо їх мити яєчним жовтком.

Догляд за сивим волоссям

Волосся представляє з себе довгий, вузький мішечок всередині якого знаходиться барвник. До старості слабшають волосяні цибулини, волосся стає порожнім і набуває свій натуральний колір – сивий. Тому знову додати колір сивому волоссю можна за допомогою фарб.

Щоб надати сивому волоссю колір блондинки потрібно змочувати їх кожен день міцним чаєм.

Щоб надати сивому волоссю колір соломи потрібно в воду для миття волосся додавати трохи перекису водню.

Для додання волоссю кольору шатенки можна скористатися спеціальною готовою фарбою. На фарбі є інформація як нею користуватися.

Приємного, красивого відтінку можна домогтися хною, порошок з цієї рослини вільно можна купити аптеці. У чисту, вимиту голову і потрібно втерти швидко і рівномірно в шкіру і волосся розведену в гарячій воді до консистенції мазі хну. Укутавши голову поліетиленом і рушником залишити хну на голові на 40 хвилин,  далі  змити. Фарба добре зберігається цілий місяць і не пропадає при митті голови. Хна так само дуже хороша для зміцнення волосся.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *