Home / Дієти / Схуднення по методиці лікаря Борменталя: швидко, легко і без неприємних наслідків

Схуднення по методиці лікаря Борменталя: швидко, легко і без неприємних наслідків

Про дієту лікаря Борменталя чули багато дівчат і жінок, але що саме являє собою ця методика, знають одиниці. Якщо вивчити відгуки про систему схуднення лікаря Борменталя, стає очевидним, що вона допомогла багатьом позбутися від ненависних кілограмів.

 Методика схуднення лікаря Борменталя з’явилася зовсім недавно, про неї стало відомо в 2011 році, коли вона була розроблена спільними зусиллями психотерапевтів і дієтологів.

 У чому суть методики лікаря Борменталя

 Позбавитися від надлишкової ваги бажають багато людей, щоправда, вдається це не всім. Набирати масу тіла людина може з різних причин, саме їх ця система і рекомендує враховувати при дотриманні дієти. Експерти, які працювали над створенням методики схуднення, вибрали пусковим механізмом у зниженні ваги психологічний настрій людини.

 Саме психологія людини допомагає схуднути ефективно і назавжди, головне – слідувати всім правилам методу. В більшості випадків саме психологічні проблеми заважають людині схуднути.

 Принцип методики зниження ваги полягає в дотриманні двох важливих моментів:

    Самостійно з’ясувати для себе причини, які спонукають людину до переїдання. За словами розробників цього методу вирішення проблеми з надлишковою вагою, людина, знаючи причини такої неприємної зміни зі своєю зовнішністю, буде худнути легко, не прикладаючи для цього особливих зусиль;

    Дотримання основних правил дієти.

 Якщо дотримуватися цих простих принципів схуднення по Борменталю, ви скоро перед собою в дзеркалі побачите струнку і привабливу людину.

 З’ясувавши причини набору ваги, ви повинні їх усунути, в результаті чого незабаром знижується апетит, відзначається нормалізація всіх обмінних процесів, виникає індиферентне ставлення до їжі. При цьому позитивною властивістю, якою наділений метод схуднення лікаря Борменталя – зниження ваги без стресів.

  Вплив на психіку методики лікаря Борменталя

 Методика лікаря Борменталя складається з 25 спеціальних психологічних прийомів, які призводять до таких позитивних змін, як:

    зниження апетиту;

    зменшення об’єму шлунка;

    швидке насичення при вживанні мінімальної кількості їжі.

 Однак, не це найважливіше в системі Борменталя, головним досягненням методу є формування стійкої мотивації, спрямованої на зниження ваги. Як же відбувається схуднення по Борменталю, якщо не потрібне дотримання дієти, прикладання зусиль, крім того, не виникає фізичного і психологічного виснаження?

 Секрет психології схуднення по Борменталю криється у виконанні спеціальних дихальних вправ, нейролінгвістичних прийомів та інших прогресивних систем впливу на людський організм.

 Розробники системи схуднення стверджують, що результат буде позитивним лише за умови дотримання всіх принципів в їх сукупності, так як кожен з них підсилює дію іншого.

 Як працює методика лікаря Борменталя

 Особливістю сучасної системи, розробленої дієтологами і психотерапевтами, є те, що провести її самостійно неможливо. Ті, хто зіткнувся з проблемою надлишкової ваги і проявив бажання схуднути, звертаються в клініку Борменталя, де фахівці і проведуть курс, після якого людина стане володарем стрункого тіла.

 Звернувшись в клініку, пацієнт отримує кілька індивідуальних консультацій і п’ять групових занять, мета яких – створення позитивного настрою на продовження удосконалення свого тіла і психіки.

 Таким чином, при відвідуванні занять пацієнт поступово з накопичення жирових запасів перемикається на їх спалювання. Вся система складається з чотирьох етапів, які дають можливість людині схуднути.

 Після того як людина дала собі психологічну установку на зниження ваги, слід перейти до нормалізації метаболізму, для цього важливо виключити переїдання.

 Правильне харчування для схуднення так само важливе, як і психологічна установка. Фахівці в кожному з таких центрів Борменталя дають можливість своїм пацієнтам навчитися правильно харчуватися, відмовляючись від переїдання, адже тільки так вдасться прийти до поставленої мети.

 Коли людині вдасться відмовитися від переїдання, а також після нормалізації метаболізму, вона переходить до другого етапу – вчить пізнавати різницю між поняттями «апетит» і «голод». Також перед нею стоїть непросте завдання – за допомогою психіки подолати відчуття голоду, спілкуючись зі своїм тілом. Тільки при гармонії тіла і психіки людини вонаін може схуднути без наслідків для здоров’я.

 Третій етап дозволяє зняти м’язові затиски і усунути всі суперечності, після чого досягається гармонія, підвищується якість життя і посилюється мотивація на схуднення. На цьому етапі психіка людини стає стійкою до зривів на шляху до досягнення ідеального тіла.

 На четвертому етапі пацієнт повинен вже самостійно навчитися створювати психологічний настрій на схуднення. Отримані ним раніше знання тепер він застосовує на практиці, і худне без зусиль.

 Через місяць після отриманої консультації пацієнт повинен відвідати центр з метою проведення корекції лінії поведінки і подолання виниклих проблем. Перевага схуднення за методикою лікаря Борменталя полягає в індивідуальному підході до кожного пацієнта, що дозволяє їм уникнути зривів.

 Як харчуватися за методикою лікаря Борменталя

 Багато людей, які мають проблему надмірної ваги, вибирають систему Борменталя тому, що їм не потрібно відмовляти собі у вживанні улюбленої їжі. Однак, це не означає, що можна їсти в необмеженій кількості, щодня потрібно вести облік споживаних калорій.

 Якщо ви вирішили дотримуватися цієї схеми живлення, вам потрібно щодня дотримуватися низькокалорійного меню схуднення по Борменталю. Для цього рекомендується завести зошит, в який ви будете записувати кількість вживаних продуктів. Автори методики настійно рекомендують виключити з раціону жирну смажену їжу і продукти, насичені вуглеводами.

 Слідкуйте за тим, щоб ваш організм щодня отримував продукти, багаті життєво необхідними речовинами. До числа таких продуктів дієтологи відносять рибу, м’ясо, курку, яєчні білки, нежирний сир, адже користь їх у змісті великої кількості білка. А ось вживання таких продуктів, як білий хліб, жирні молочні продукти, картопля, ковбаса, краще звести до мінімуму або зовсім від них відмовитися.

 Оптимальною добовою калорійністю меню худнучої людини є 1000-1200 ккал. При складанні меню варто враховувати і спосіб життя людини: якщо він сидячий, потрібно брати нижню допустиму планку, при фізичних навантаженнях калорійність меню може бути збільшено на 200 одиниць.

 Деякі додаткові моменти дієти схуднення по методиці лікаря Борменталя

 Щоб підвищити ефективність «борменталівської» методики, її розробники рекомендують звернути увагу на такі нюанси і суворо їх дотримуватися:

    Після трапези випивайте чашку гарячого чаю. Це необхідно для продовження почуття насичення. Крім того, їжу теж краще їсти в гарячому вигляді;

    Перегляньте свій раціон і відмовтеся від висококалорійних продуктів;

    Зведіть до мінімуму кількість їжі, що викликає апетит;

    За день їжу приймати потрібно 7-8 разів маленькими порціями. За один раз можна з’їдати не більше 200 грам, при цьому останній прийом їжі повинен бути не пізніше ніж за 4 години до сну;

    Один день на тиждень повинен бути розвантажувальним, його ви можете вибрати самостійно.

 


Check Also

Як схуднути до Нового року. Корисні поради дієтологів

До Нового року залишилося менше двох тижнів, а значить прийшов час терміново підготувати свою фігуру …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.