Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Що таке брондування волосся? Техніка, принципи, відгуки

Що таке брондування волосся? Техніка, принципи, відгуки

Що таке брондування волосся? Техніка, принципи, відгуки

Одна із сучасних модних тенденцій, що захопила і зірок, і звичайних жінок – брондування волосся. У чому суть цього способу фарбування, який вплив на волосся надає брондирування, а яка техніка виконання брондірованія волосся – розкажуть Секрети Досконалості.

Що таке брондування волосся: основні принципи.

Брондування волоссяЗа способом виконання і результату брондування волосся схоже на знайоме всім мелірування. Воно дозволяє зробити темні локони природно світлими. При цьому брондірованіе володіє рядом переваг порівняно з мелірування:

– Воно м’якше і менш агресивно впливає на локони;

– При такому фарбуванні перехід від темних до світлих пасмам не такий різкий, він більш завуальований і виглядає ніжніше і природніше. Жінки, які не вирішуються кардинально змінити колір, можуть спробувати брондірованіе волосся.

Брондірованіе волосся має кілька різновидів. Одна з них – ефект вигорілого волосся – перехід від темних коренів до світлих кінчиків. Ще одна варіація – навпаки перехід блонда в темно-русявий, каштановий або шоколадний.

По суті, для брондірованія використовують 2 основних кольори – коричневий і світлий, золотистий. Дуже важливо правильно визначитися з квітами, так як вони повинні добре поєднуватися, інакше буде створюватися ефект недоглянутих брудних волосся.

Брондування волосся: які відгуки?

Брондування волосся більше, ніж звичайне фарбування або мелірування, підходить брюнеткам або темним шатенкам, що мріють про світле волосся. Такий метод фарбування дозволяє тривалий час не підфарбовувати корені волосся, оскільки перехід від природного відтінку до фарбованого не так помітний.

Помічено, що метод брондування підходить практично будь-якому по довжині і структурі волоссю. Дуже ефектно виглядає брондування волосся на прямих і трохи хвилястих пасмах, а на кучерявих – менш виграшно, так як переливи і гри світла на них не видно.

Багато жінок з тонким непишним волоссям віддають перевагу саме брондуванню волосся: до і після цієї процедури локони кардинально відрізняються – вони здаються більш об’ємними і густими.

Брондування волосся: техніка.

Для створення багатоступінчастого фарбування і отримання гарних природних кольорів створюють основу – як правило, світло-коричневий або темно-русявий колір. Більш темне волосся освітлюють, а занадто світле затемнюють, щоб домогтися натурального русявого або світло-каштанового відтінку. Далі підбирають потрібні відтінки, щоб світлий гармонував з темним. Щоб домогтися природності і гармонії, не допускають розкиду у відтінках більше 2-3 тонів, освітлювати можна як окремі пасма по всій голові, близько обличчя, так і тільки їх кінчики.

Починають процедуру фарбування з мелірування двома кольорами: від коренів відступають пару сантиметрів. Пасма, які піддають фарбуванню, повинні бути досить тонкими. Не обов’язково дотримуватися точності і симетрії, невелика хаотичність додає природності. Щоб колір був більш виразним і природним, профарбовують не все пасмо, а лише його частину, на решту кілька сантиметрів наносять найсвітлішу фарбу з обраних.

Закінчивши мелірування, пасма фарбують більш темним кольором, також не дотримуючись точної послідовності і порядку, як би малюючи по волоссю.

Зробити локони більш гладкими і блискучими після брондування можна, провівши його ламінування. У домашніх умовах цю процедуру здійснюють з використанням желатину .

Звичайно, щоб волосся виглядало красиво після такого фарбування, бажано, щоб спочатку воно було здоровим і доглянутим, без посічених кінчиків і незіпсовані фарбуванням та укладаннями.

Оскільки брондування волосся і техніка його виконання – це досить складна процедура, найбільш якісного результату можна добитися, якщо його робить хороший майстер або людина, що має досвід у цій сфері.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *