Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Масло чайного дерева від прищів – застосування

Масло чайного дерева від прищів – застосування

Прищі можуть докучати нам в будь-якому віці. Вони псують зовнішній вигляд шкіри, викликають незадоволення своєю зовнішністю. Боротися з висипаннями на шкірі можна різними способами. Один із ефективних засобів для боротьби з прищами – ефірні масла. Для боротьби з висипаннями використовується масло чайного дерева від прищів, тобто екстракт з чайного дерева. Перевага лікування таким способом полягає в натуральності використовуваних компонентів. Завдяки цілющим властивостям масло чайного дерева застосовували ще в давні часи для лікування багатьох захворювань. Цей спосіб лікування дійшов і до наших днів.

Масло чайного дерева від прищів, як застосовується

Масло чайного дерева від прищів - застосування

Масло чайного дерева від прищів можна застосовувати декількома способами. Найпростіший спосіб – це змастити кожен прищик розведеним маслом. Розбавляти його необхідно тому, що масло в чистому вигляді здатне привести до подразнення або опіків. Розводити масло чайного дерева можна будь-яким іншим ефірним маслом в пропорції 1:3. Наноситься на прищі така суміш за допомогою ватної палички. Через кілька днів прищики стануть помітно менше, знизиться свербіж і запалення.

Для шкіри, схильної до частої появи висипань, рекомендується змащувати шкіру маслом з чайного дерева, розведеним невеликою кількістю води. Для цього треба взяти 100 мл теплої води і розчинити в ній кілька (7-10) крапель масла чайного дерева від прищів. Потім треба перелити отриману суміш в скляний посуд з кришкою і використовувати, як засіб для протирання шкіри.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *