Home / Твоя краса / Обличчя / Родимки на тілі і обличчі – про що вони розкажуть

Родимки на тілі і обличчі – про що вони розкажуть

Що означають родимки і наскільки їх символіка правдива? Цим питанням задавалися ще наші предки, вони ж придумали цілу теорію містичного значення родимок, яка не втрачає своєї актуальності і в наші дні.

Про що розкажуть родимки?

Родимки на тілі і обличчі - про що вони розкажуть

Твердження про те, що родимки присутні на тілі кожного жителя планети земля, навряд чи здасться перебільшенням, а «зоряна карта» у кожного з нас унікальна. І як свідчать народні повір’я, кожна з цих цяток несе важливу інформацію про характер людини, її особистісні і фізичні особливості. Можна з упевненістю сказати, що родимки і їх значення відіграють певну роль в «написанні» книги нашої долі. Головне – вміти правильно розгадати ці знаки.

Відомо, що родимки з’являються на тілі людини незалежно від її віку. І лише незначний відсоток щасливчиків приходить у цей світ уже з «міткою».

Східні культури величезне значення надають родимкам на обличчі. Існує навіть цілий напрям – фізіогноміка або мистецтво читання обличчя. Згідно головним тезам фізіогномікии наше обличчя складається з трьох зон, кожна з яких відповідає за певний період життя людини. І крім форми обличчя, кольору і стану шкіри, родимки в прогнозах долі і розгадки характеру відіграють першорядну роль.

Володар круглих родимок характеризується м’якою, доброзичливою вдачею, його чекає безхмарне майбутнє, без особливих життєвих потрясінь та негараздів.

Овальні та довгасті родимки свідчать про те, що їх господареві доведеться прикладати чимало зусиль для досягнення життєвих цілей.

Родимочки неправильної форми, з різко окресленими краями говорять про суперечливість натури, обіцяють власникові нестабільне, але багате забарвленими емоціями майбутнє.

Люди, на чиєму тілі є світлі родимки, зараховуються до касти особливих щасливчиків. Чорні, навпаки, попереджають про тернисті долі.

Правобічні родимки більш щасливі, ніж лівосторонні. Симетричні родимки – ознака психічної нестабільності, душевних метань, емоційності людини.

Вони можуть розповісти не тільки про характер людини, а й бути щасливими знаками його долі. Однак, буває і так, що родимки символізують про неприємності і прийдешні помилках. Часто на необхідність людині проявити себе, щось виправити або змінити у своєму житті.

Тулуб кожної людини, не залежно від статі, розділене на жіночу та чоловічу половину, лінія яка проходить від центру лоба до сакрального місця. Причому жіноча половина, завжди ліва, а чоловіча права. Родимки які перебувати на «своїй» стороні вказують на лідерські здібності і вольовий характер. Такі люди, як правило, мають покровителів. Якщо ж родимка перебуває на чужій «стороні», то її володар безвольний, часто не може сам прийняти рішення. Такі люди воліють плисти за течією, що абсолютно не припустимо.

Наявність родимок у людини, означає те що, якісь певні події вже запрограмовані його долею, і він обов’язково з ними зіткнеться.

Що означають родимки

Так само значення родимок на тілі, визначається 12-ю зонами у відповідності зі знаками зодіаку. Якщо ж родимка перебуває в зоні відповідної вашому знаку зодіаку, то вона відіграє особливу роль у вашому житті, є найбільш значущою і в цілому говорить про вашу долю. Отже на тілі людини різняться такі зони:

Овен відповідає за голову і обличчя, родимки розташовані в цій зоні розповідають про особистості та її карму.
Зону вух, горла і шиї до ключиць, визначає Телець. Розташовані там родимки вказують на енергетику людини, на те, що її живить, підтримує і заважає їй розвиватися.
За плечі і руки відповідають Близнюки. Значення цієї зони полягає в комунікабельності, допитливості і взаємовідносинах людини з найближчим оточенням.
Рак відповідає за зону грудної клітини. Родимочки розташовані в цій зоні можуть розповісти про походження людини і його відношення в будинку
Лев уособлює зону спини, родимки на якій уособлюють любов, творчість, дітей та захоплення.
Зона у верхній частині живота до пупка, підвладна Діві. Родимки у верхній частині живота вказують на служіння і добровільне підпорядкування. А в нижній на несподівані хвороби.
Терези відповідають за зону попереку. Такі родимки обіцяють вдалий шлюб, ідеального партнера, громадську діяльність людини, і навіть можливе зіткнення з законом або владою.
Скорпіон це зона нижньої частини живота і сакральних місць. Родимочки, що розташувалися в цій зоні, вказують на можливі екстремальні життєві обставини, які заважатимуть баченню реальності і нового життя.
Стрілець головує над зоною у верхній частині стегна і сідниць. За родимками в цій зоні визначається світогляд, абстрактний розум людини.
Козеріг, Водолій і Риби відповідають за зону ніг, від колін до ступень. Родимочки в цій зоні обіцяють кар’єру, міцну дружбу, свободу і незалежність і милосердя.

Не варто ставитися до родимок як до чогось буденного, адже за допомогою них можна дізнатися багато корисної інформації про себе. І володіючи цією інформацією направляти свою енергію в необхідне русло.

Найбільш кращим знаменням є родимочки у вигляді трикутника. Така форма родимок вважається знаком обраних. Як правило, люди які мають трикутник є улюбленцями фортуни.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.