Home / Твоя краса / Тіло / Різновиди азіатського масажу: як вибрати?

Різновиди азіатського масажу: як вибрати?

Масаж як метод лікування різних захворювань використовувався в Китаї ще в 3 тисячолітті до н.е. Пізніше цей дивовижний спосіб лікування душі і тіла почали використовувати в Індії, Японії та Греції.

Різновиди азіатського масажу

Різновиди азіатського масажу як вибрати

З глибини століть до наших часів дійшли стародавні рукописи з описом лікувальних методик акупрессури і акупунктури. Кожен, хто хоч раз в житті відвідав сеанс масажу, більше ніколи не зможе відмовити собі в цьому задоволенні і буде прагнути потрапити на стіл масажиста знову і знову.

Тим більше це стосується такого виду благотворного впливу на тіло як азіатський масаж, який відрізняється від класичного масажу тим, що в ході його проведення основний вплив направлено на біологічно активні точки. Вони розташовані на всіх ділянках нашого тіла і відповідають за функціонування певних органів і систем.

Існує кілька різновидів азіатського масажу, які мають суттєві відмінності. Подібна екзотика вже давно увійшла в життя сучасної людини і підкорила західний світ, і число «шанувальників» тільки збільшується.

Якому саме виду віддати свою перевагу – це особиста справа кожного, але фахівці радять спробувати на собі всі техніки, в тому числі і еротичного масажу.

Найбільш популярними і дієвими вважаються різновиди азіатського масажу, про які ми й поговоримо нижче.

Бірманський масаж

Його унікальність полягає в тому, що в ході всього сеансу майстер буквально тримає голову клієнта і робить при цьому хаотичні рухи, які мають абсолютно непередбачувану траєкторію.

Результатом подібного впливу є повне розслаблення м’язів нашої шиї, яке в повсякденному житті відбувається дуже рідко. Крім хаотичних рухів застосовуються різні розминальні прийоми, виробляється вплив на активні точки, розташовані на обличчі, плечах і спині.

В’єтнамський масаж

Він поєднує в собі техніку впливу на активні точки та енергетичні особливі канали з впливом на суглоби і хребет, а також включає енергійні рухи, спрямовані на зігрівання м’язів.

Такий різновид масажу відмінно знімає напругу, покращує циркуляцію лімфи і крові.

Кеольська техніка

Суть техніки полягає в опрацюванні частин тіла за допомогою бамбукових паличок, які всередині заповнені зерном. Всі маніпуляції проводяться під етнічну музику різного темпового малюнка.

Мальдівський масаж

Це своєрідний ритуал, проведений на відкритому повітрі з використанням піску і ароматичних масел. Починається процедура з обробки прохолодним вологим білим піском, що допомагає вирівняти шкіру і позбавитися від відмерлих клітин.

Далі проводиться масаж важливих біологічно активних точок з використанням масел, покликаний відновити циркуляцію енергії, активізувати захисні сили організму.

Це тільки основні різновиди азіатського масажу, вони часто комбінуються один з одним, що дозволяє отримати неймовірний ефект.

Коли краще утриматися?

Якою би привабливою не була пропозицію відвідати сеанс азіатського масажу, наприклад, еротичного, перш ніж віддатися в руки майстра і насолодитися процедурою, необхідно проаналізувати свій стан.

Масаж, незважаючи на всю свою «приємність» і надає позитивного ефекту, який є великим навантаженням для організму і не завжди може застосовуватися навіть для лікування.

Не рекомендується робити масаж, при:

підвищеній температурі тіла;

психічних захворюваннях;

хронічних захворюваннях у стадії загострення;

вагітності або критичних днях;

пошкодженнях шкіри або шкірних захворюваннях;

астматичних і алергічних станах реакції на використовувані масла;

інфекційних захворюваннях;

хворобах серця і судин.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *