Home / Макіяж / Корейський макіяж – тонкощі догляду за обличчям

Корейський макіяж – тонкощі догляду за обличчям

Корейський макіяж – це макіяж у східному стилі. А це означає – акцент спрямований на очі. У чому відмінність корейського макіяжу для обличчя від японського та китайського? Жінки-кореянки не ховають обличчя під товстим шаром тональних засобів. У корейських красунь на туалетному столику знаходиться досить скромний набір косметичних засобів. Але до догляду за шкірою кореянки ставляться дуже дбайливо, присвячуючи йому чимало часу.

Догляд за обличчям по-корейськи

Корейський макіяж - торнкощі догляду за обличчям

Перед тим як зробити корейський макіяж, обличчя ретельно готують.

Шкіру очищають вранці і ввечері, щодня, по трьохкроковій системі:

Масляний масаж. На шкіру масажними рухами наноситься масло, масажується обличчя і область декольте. Процедурі потрібно присвятити не менше 4 хвилин;

Далі масло ретельно змивається пінкою для вмивання;

Водні процедури завершуються контрастним обмиванням – чергування теплої і холодної води допомагає закрити пори.

Далі зволожуючий засіб: кисті, просочені ним, м’яко ковзають по масажних лініях, знизу вгору. Корейською базою під макіяж є тонік. Застосовують його тільки жінки з проблемною шкірою, але використовують дещо іншу методику нанесення – тонік не накладається пошарово, його вбивають подушечками пальців. У тонік обов’язково включені лікувальні або живильні компоненти.

Як засіб для вмивання часто використовується зелений чай. У ньому міститься велика кількість антиоксидантів, що допомагають протистояти руйнівній дії токсинів, що знаходяться в повітрі.

Зволожуючий засіб найчастіше містить женьшень. Він стимулює вироблення природного колагену, прибирає пігментацію, відновлює колір.

Листовими масками кореянки користуються хоча б через день. Вони з’явилися у продажу в Кореї набагато раніше, ніж у Європі, і полегшили зайнятим корейським жінкам догляд за обличчям. Раніше з порошком тутового шовкопряда, якіий має відбілюючу і тонізуючу дію, доводилося лежати близько години. Маски, просочені ним, діють протягом 10 хвилин.

Обов’язково під час косметично-гігієнічних процедур виконується гімнастика для обличчя, складена на основі йоги. Правильне виконання «асан» зменшує кількість зморшок, зміцнює мімічні м’язи.

Кожна східна жінка знає з дитинства – спочатку шкіру потрібно підготувати, а вже далі наносити на неї декоративну косметику. На відміну від аксесуарів для декоративної косметики, засобів для догляду за шкірою у кожної кореянки є не менше 10, а то і 20 найменувань.

Принципи нанесення корейського макіяжу

Щоб нанести корейський макіяж, заздалегідь готують:

Пудру або тональний засіб. Крім живильного компонента, база повинна містити захист від ультрафіолету;

Рум’яна – лише натуральних відтінків. Смаглявим дівчатам бронзові або сливові, світлошкірим – персикові або ніжно-рожеві. Рум’яна підбираються за кольором волосся;

Консилер. У корейському макіяжі для очей ніяких плям близько повіка бути не повинно – вони ретельно затушовуються. Якщо немає консилера, можна обійтися тональним кремом, який буде на тон світліше базового;

Для того щоб підкреслити лінію вій використовується підведення для очей. Олівцем корейські жінки не користуються;

Ретельного підбору помади за кольором не потрібно. У корейському макіяжі до і після нанесення його, яскравість губ практично ролі не грає. Прозорого блиску для губ буде достатньо. Якщо без пофарбованих губ з’являтися в суспільстві незручно, вибирають кремову помаду.

Техніка корейського макіяжу

Починають, як вже зрозуміло, з бази. Молоді жінки тільки затушовують шкіру тонким шаром пудри. Ті, хто має проблеми з обличчям, ретельно маскують плями, нерівності шкіри 2 шарами базових засобів – нижній темний, верхній – на тон-півтора світліше. Шари наносяться легкими масажними рухами, вбиваються подушечками пальців в шкіру.

Після маскування шкірних дефектів починається найголовніше дійство – робота з очима. Світлі – частіше білі – тіні наносять на повіки: рухливе і нижнє. Ними ж підкреслюють лінію ретельно вищипані і покладені брови. Зовнішній кут ока підкреслюють рожевими тінями. Білий штрих проводять у війковій лінії.

Далі тонка чорна стрілка по верхніх віям. Їх фарбують тільки після того, як з тінями робота закінчена. Чорна туш наноситься товстим шарів на вії верхньої повіки і тонким – на нижні. Далі вії розчісують, ретельно відокремлюючи кожну вію.

Тіні і підводка наносяться не пальцями і не аплікатором. Всі дії виконуються за допомогою корейських кистей для макіяжу – інакше чітких ліній домогтися неможливо.

Останній штрих – губи. Ніяких обводок, розтушувань. Обмежуються тим, що на слизову губ наносять прозорий блиск. Якщо губи дуже бліді, то допустимо покрити їх тонким шаром помади кольору крему або карамелі, а далі все одно покрити блиском. Кінчики губ помадою не фарбуються.

.


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.