Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Прикореневе мелірування: перевага і техніка виконання

Прикореневе мелірування: перевага і техніка виконання

До кінця минулого століття широко поширився спосіб фарбування волосся – знебарвлення. Велика частина жінок перетворювалася на блондинок, безжально витравлені локони міцним розчином перекису водню і аміаку. В якості альтернативи була запропонована процедура мелірування, освітлення окремих пасом.

Навіщо потрібне прикореневе мелірування

Якісне фарбування дозволяє створити цікавий контраст між локонами природного кольору і освітленим прядками. Однак і ця методика має свої недоліки.

Так як волосся постійно росте, через деякий час оригінальна зачіска стає не такою привабливою.

Через кілька тижнів відросле волосся біля коріння набувають натуральний тон. Тому необхідно вносити корективи. Термін індивідуальний для кожного колірного відтінку.

Приміром, прикореневе мелірування блондинкам проводити потрібно набагато рідше, ніж яскравим брюнеткам.

Як часто необхідно виконувати прикореневе мелірування багато в чому залежить і від техніки фарбування. Так, при каліфорнійському забарвленні відросла коренева частина волосся довгий час не впадає в очі і корекція необхідна приблизно через півроку.

Під час процедури фарбувальний склад наноситься виключно на відрослу частину забарвлених пасм. Такий метод дозволяє уникнути негативного впливу хімічних реактивів на весь об’єм зачіски і є щадним. Процедура відноситься до досить складних маніпуляцій, тому рекомендується проводити її тільки у професійного майстра, щоб уникнути частих помилок.

Переваги звернення в салон очевидні:

Як зробити ідеально прикореневе мелірування, знає тільки той майстер, у якого жінка забарвлювала пасма. У кожного фахівця є власний «почерк», що істотно полегшує корекцію, якщо виконувати її постійно у одного і того ж візажиста;

Досвідчений перукар прекрасно розуміє, освітлялись натурально або пофарбоване волосся. У разі використання фарбувальних складів подальше коригування необхідно проводити з обов’язковим тонуванням;

Професіонал чудово обізнаний, що робить освітлення, заходячи занадто глибоко в раніше освітлену зону, небезпечно для здоров’я локонів;

Вдома дуже важко підібрати необхідний відтінок, щоб межа між прикореневою зоною і раніше освітленими пасмами не впадала різко в очі.

Якщо жінка впевнена, що техніка процедури їй під силу, можна спробувати самостійно коригувати зачіску. Однак у цьому випадку необхідно ретельно дотримуватись порад досвідчених стилістів.

Прикореневе мелірування: техніка виконання

Одна з частих помилок, які здійснюють вдома жінки, миття голови безпосередньо перед процедурою.

Миючі засоби прибирають шкірний жир, обволікаючи волосся і служить своєрідним захистом від зовнішніх подразників. Змиваючи жир, жінка підвищує ризик пересушування пасом.

Вдома прикореневе мелірування виконують, використовуючи фольгу, призначену для запікання страв в духовій шафі:

Об’єм волосся ділять на кілька пасом, кожне з яких скручують у вигляді джгутика і фіксують затискачем. Фарбування починають з потиличної частини;

Від частини волосся, розташованих на потилиці, відокремлюють досить тонку прядку. Під неї підкладають смужку фольги, шириною близько 10 см;

Коріння обробляють підготовленим заздалегідь складом. Освітлену ділянку акуратно обертають фольгою;

Так як робиться прикореневе мелірування, фольгу тримають горизонтально, випускаючи частину раніше освітленого пасма і по черзі підвертаючи правий і лівий краї фольги. Подібним чином освітлюють інші пасма, які потребують корекції;

У місці проділу краще повністю профарбувати пару тонких прядок, щоб приховати можливі похибки.

Час, необхідний, щоб зробити корекцію, залежить від кількох факторів: структури і типу волосся, виду фарбування. Наприклад, світло-русяві легкі пасма профарбовуються набагато швидше, ніж важке волосся насиченого чорного кольору. Щоб здійснити процедуру може знадобитися 15-40 хвилин.

Визначити, фарбувати до потрібного тону пасма чи ні, можна, періодично розгортаючи фольгу і оцінюючи результат роботи. Як тільки колір волосся досягне потрібного відтінку, фольгу прибирають і фарбувальний склад змивають теплою водою. Далі локони миють шампунем і обполіскують живильним бальзамом.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *