Home / Твоя краса / Нігті / Оксамитовий пісок на нігтях

Оксамитовий пісок на нігтях

Чим далі, тим активніше розвивається б’юті-індустрія. Зокрема, нігтьовий дизайн отримує все нові і нові тенденції, серед яких все частіше зазнає змін текстура верхнього покриття. Наприклад, не так давно популярність здобули оксамитові нігті: зі справжньою м’якою, рельєфною текстурою, що мають на собі дрібні ворсинки. Що приємно, такий дизайн нескладно повторити навіть вдома.

Де взяти оксамитовий пісок для дизайну нігтів?

Основний елемент подібного манікюру – то найбільш м’яке і рельєфне покриття, яке наноситься на передостанньому етапі. Але мало хто з жінок розуміє, що воно з себе представляє, і як його знайти. Оксамитовий пісок – це пудра середнього помолу, яка при контакті з рідким засобом не розм’якшується, як це роблять прості дрібні блискітки, а зберігає свою форму і щільність.

За рахунок того, що цей пил напівпрозорий, залежно від базового шару, на який він буде укладений, він може поміняти відтінок. Крім того, у даного матеріалу є кілька ступенів помолу і варіантів зовнішнього вигляду – матовий, сатиновий, – що надає можливість вибрати певний ефект: цукровий, замшевий і т.д. Причому, оксамитовий манікюр дійшов і до моделювання нігтів, тому подібний дизайн кваліфіковані майстри можуть запропонувати і на штучних нігтях.

Якщо у Вас не виходить знайти оксамитовий пил в магазинах свого міста, його можна замінити пудрою для скрапбукінгу – вони близькі між собою за ступенем помолу. Також в категорію «оксамитових» матеріалів входить флок – це різні частинки замші, вовни і т.д. Тут же варто відзначити, що чим вищий цей показник, тим краще: найакуратніший оксамитовий манікюр виходить з найбільш дрібної пудрою. Варіанти крупного помелу вдалі лише в якості акцентів, в той час як самі дрібні допустимі навіть для основного покриття на всі нігті, і це не буде виглядати зловживанням дизайном.

Оксамитовий пісок на нігтях: як робити?

Для створення ефекту оксамитових нігтів, спочатку, необхідний стандартний манікюрний набір: базове покриття, кольоровий лак, який буде задавати тон, а також захисне покриття, однак про його необхідності можна посперечатися. В силу того, що використовувана в дизайні пудра буде давати шорстку поверхню, будь-яка спроба закріпити її призведе до втрати цього рельєфу: при першому шарі він стане менш вираженим, при 2-3 – абсолютно втратиться, внаслідок чого оксамит опиниться під своєрідним склом.

Тим не менш, це хороший варіант для жінок, у яких руки постійно знаходяться в контакті з водою або хімічними засобами, а також чіпляються за інші поверхні, внаслідок чого манікюр довго не тримається, якщо вони допускають такий результат. Особливо стійким дизайн стане, якщо працювати з ним гель-лаковими покриттями.

Залежно від того, який саме манікюр Ви хочете отримати, вибирається спосіб роботи з оксамитовим піском. Найбільш простий – повністю закрита нігтьова пластина пудрою 1 кольору. Навіть для такого, здавалося б, нескладного дизайну необхідна точність і впевнена рука. Нігтям потрібно надати форму, за допомогою гелю видалити птеригій, а далі знежирити нігтьову пластину і обробити її базою, покладеною тонким шаром. Слідом необхідно пофарбувати ніготь в основний колір, який також укладається тонко, але рівно. Головне завдання – дочекатися повного висихання лаку: в іншому випадку подальший дизайн при будь-якому необережному русі буде змазаним.

Тепер на повністю просушений дует з бази та головного кольору наноситься прозорий лак, також тонко, але з обов’язковим дотриманням меж: Ви повинні чітко вивести півколо у лунки і вертикальні лінії уздовж бічних валиків. Лаку дають 5-10 сек, щоб він схопився, і ніготь опускають в підготовлену оксамитову пудру. Або можна розсипати її зверху. У будь-якому випадку, вона повинна щільно, але легко лягти на нігтьову пластину, і її не слід притискати, щоб не пропав рельєф. Протягом наступних 10-15 хв необхідно чекати висихання манікюру. На фінальному етапі надлишки пудри видаляються віяловою щіткою з натурального ворсу (не грубою синтетикою!), І при потребі дизайн закріплюється лаком.

Ті самі дії можна провести і з використанням гель-лаків, що автоматично продовжать життя манікюру, але потребують більшу кількість інструментів. І в такій ситуації бажано мати під рукою флокайдер – апарат, що дозволяє закріпити дрібні тканинні частинки, а також оксамитову пудру. З ним чи без нього, технологія роботи залишається незмінною: після дегідрації нігті покриваються базою, яка сушиться в УФ-лампі 1 хв, далі використовується основний колір лаку. Йому рекомендовано виставити час 1 хв., а шар зробити трохи щільніше, ніж зазвичай.

Відразу після цього на залипаючу текстуру (за рахунок неповної просушки) розсипається флок або пудра, флокайдером створюється електричне поле за невеликий проміжок часу, і нігті поміщаються в УФ-лампу знову. Тепер уже їм потрібно 2 хв для повноцінного просушування.

Оксамитовий пісок: малюнки на нігтях з фото та рекомендаціями

Щоб створювати на нігтях певні малюнки із застосуванням оксамиту, потрібно трохи більше навичок, ніж при повному перекритті нігтьової пластини. В основному тому, що тут просушити шари – основна Ваша задача. Незначна липкість тих зон, які Ви не планували покривати оксамитом, призведе до зміни дизайну – тонкі ворсинки знімати буде проблематично. А працювати з флоком або пудрою Ви можете майже в будь-якій техніці: наприклад, зробити з ними французький манікюр або використовувати стемпінг.

    Оксамитовий пісок на нігтях 1   Оксамитовий пісок на нігтях 2

Оксамитовий пісок на нігтях 3   Оксамитовий пісок на нігтях 4

Найлегше починати експерименти з французького манікюру, в якому вільний край нігтя виявиться покритий оксамитом. Тут існує два способи: або залишати нігтьові пластини натурального кольору і тільки на фінальному етапі надати їм глянцю прозорим лаком, або надати відтінок і нігтьовій пластині, і вільному краю. Але в останньому випадку не всі зуміють рівно виконати лінію посмішки, тому такий дизайн набагато вдаліше виходить з гель-лаками. Але якщо ж Ви залишаєте нігтьову пластину в натуральному вигляді, тоді на неї, над лінією посмішки, клеїться скотч або спеціальна смужка, яка запобігатиме потраплянню лаку за її межі. Вільний край обробляється кольоровим лаком, і через 5-10 сек. туди ж вкладається оксамитовий пісок. Його слід трохи придавити пальцем і залишити його на 2-3 хв. Далі можна струсити надлишки, дати дизайну висохнути, і тільки тепер повністю пофарбувати ніготь прозорим лаком.

Якщо французький оксамитовий манікюр Ви виконуєте з гель-лаками, напівкруглі смужки лягають на вільний край, а нігтьова пластина зафарбовується натуральним відтінком рожевого (після застосування бази, безумовно). Лак просушується за 2 хв. в УФ-лампі, смужки знімаються і переклеюють на наявне покриття. На вільний край наноситься вибраний колір, лак сушиться в лампі 1 хв., далі на нього викладається флок або пудра.

З ними ніготь сушиться ще 1 хв. Залишиться лише змахнути зайве, видалити захисні смужки і перекрити дизайн закріплюючим засобом. Через 2 хв. в лампі манікюр буде готовий.

Оксамитовий стемпінг теж нескладно виконати: тут пудра накладається на нігті далі, як візерунок буде перенесений з диска на ніготь і трохи схопиться. З урахуванням великої кількості тонких ліній рекомендовано пудру накладати на фарбу за допомогою тонкої зубочистки. Процес, безсумнівно, кропіткий, що вимагає акуратності, але подібний дизайн в основному виконується як акцент на 1-2 нігтя, тому не забере багато часу.

Що стосується зняття оксамитового піску, то в силу щільності шару варто просочити ватку рідиною для видалення лаку, покласти її на ніготь, а далі обернути фольгою, і залишити всю конструкцію на 1-2 хв. Алгоритм схожий з тим, що застосовується для ліквідації лаків з глітером. Для гель-лаків необхідно купувати спеціальний засіб.

Оксамитовий манікюр – тренд молодий, але активно розвивається і набирає заслужену популярність. Своєрідність текстури і екстравагантність зовнішнього вигляду привертають увагу до ручок власниць подібного дизайну. Спробуйте втілити запропоновані вище ідеї самостійно – можливо, оксамитовий пісок на нігтях полюбиться і Вам!


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *