Home / Твоя краса / Поради візажистів: форми брів для різних типів обличчя

Поради візажистів: форми брів для різних типів обличчя

Красиві густі брови – одна з останніх модних тенденцій. Однак підходити до підбору форми слід акуратно, адже кожен тип обличчя вимагає своїх брів.

Поради візажистів: форми брів для різних типів обличчя

Брови для круглого типу обличчя

Для такого типу зовнішності ідеально підійдуть модні брови «куточком», що утворюють пікантну галочку над зовнішнім кутом ока. Арка брови повинна бути високою, а кінчики можна трохи підняти Така форма витягне обличчя і зробить його більш пропорційним. Якщо у вас кругле обличчя, відмовтеся від прямих і заокруглених брів.
Вибрати місце для «куточка» досить просто. Прикладіть олівець до обличчя так, щоб він доторкався крила носа і проходив через центр очей: там, де олівець стикнеться з бровою, і треба робити «куточок»

Брови для овального типу обличчя

Овальна форма обличчя вважається ідеальною. Вибирати брови для такого типу слід, виходячи з індивідуальних особливостей зовнішності. Округлі брови з невеликим зламом зроблять обличчя трохи ширшим, а густі прямі відвернуть увагу від занадто високого чола. Важке підборіддя врівноважується подовженими кінчиками брів, а близько посаджені очі коригуються збільшеною відстанню між бровами.

Брови для квадратного типу обличчя

Квадратне обличчя вимагає пом’якшення кутів. Класична закруглена форма або брови з невеликим зламом додадуть квадратному типу обличчя більш плавні обриси. Підйом арки повинен бути достатньо високим, а сама довжина брови – невеликою. Уникайте прямих брів: вони роблять лоб коротше, а гострі кути – різко вираженими.

Брови для ромбоподібного і трикутного типу обличчя

На обличчі у формі ромба будуть прекрасно виглядати брови з гострим зламом – він відверне увагу від виступаючих скул. Також і ромбовидному, і трикутному обличчю підійдуть округлі брови у вигляді правильної дуги – вони пом’якшать гостре підборіддя і додадуть обличчю жіночності. А от прямі брови цим типам протипоказані.

Брови для витягнутого обличчя

Видовжене обличчя не терпить занадто вигнутих, піднятих брів. Ідеальна форма – це пряма лінія, трохи звужується до кінчика. Брови повинні мати невелику довжину і якнайдалі стояти від перенісся – так обличчя буде виглядати більш широким. Витягнутому обличчюі протипоказані тонкі брови, при необхідності розширюйте їх олівцем.
Використовуйте спеціальний олівець для брів. Він твердіший, ніж звичайний контур для очей, і створює більш чітку і природну лінію.

Як правильно скорегувати брови

Основний інструмент для корекції форми брів – це пінцет. Вищипуйте брови строго по росту волосся: спочатку видаліть волосся, яке стирчить, а потім починайте надавати бажану форму. Довести брови до досконалості і навіть трохи змінити їх форму допоможе олівець. Закріплюється результат спеціальним гелем , який фіксує волоски і надає їм доглянутий вигляд.

На відео показано як правильно скорегувати брови:


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *