Home / Твоя краса / Популярні маленькі тату для стильних і сміливих дівчат

Популярні маленькі тату для стильних і сміливих дівчат

Вже багато тисячоліть люди прикрашають своє тіло різними написами, малюнками та орнаментами. Раніше татуювання були прерогативою чоловічої половини людства, але сьогодні все частіше їх можна побачити на тілі дівчат. Чому вони так популярні? Маленькі тату дозволяють підкреслити витонченість, грацію і вигини жіночого тіла. Вони стають своєрідним символом індивідуальності.

 Для чого жінки роблять маленькі тату?

 Популярні маленькі тату для стильних і сміливих дівчатМаленькі тату на тілі мають дві основні функції:

    приховують дефекти і недосконалості шкіри;

   дозволяють висловити своє внутрішнє «Я».

 Багато дівчат стверджують, що тату підвищує їх самооцінку.

 Але не завжди дівчатами рухає бажання виділитися з сірої маси. Багато з їх допомогою приховують дефекти шкіри, шрами, родимі плями. Сучасні ескізи тату виглядають просто і елегантно. До того ж, маленькі тату вимагають мінімального догляду після процедури.

 Але не варто забувати про те, що татуювання має таїти в собі певний сенс. З його допомогою можна висловити любов до людини, предмету, тварині. Тату допомагають «розповісти» про досягнення всьому світу, поділитися досвідом, отриманим у випробуваннях, які довелося подолати.

 Вважається, що деякі зображення привертають удачу, здоров’я, фінансове благополуччя і любов.

 Маленькі тату: символи та цифри

 Вони можуть прикрашати зап’ястя, кісточку або інші частини тіла. Літерні написи – це красиві вирази, клятви, вислови знаменитих людей, афоризми.

 Цифрові написи зберігають пам’ятні дати.

 Дівчата, які захоплюються нумерологією, набивають на своєму тілі комбінації цифр, які, як вони вважають, приносять їм щастя й удачу.

 Маленькі тату: прикраса, яка завжди з тобою

 Ви мрієте про браслет, який буде на вашій руці цілодобово? Тоді зробіть татуювання у вигляді гарної прикраси. Стильно виглядає тоненький витончений браслет, квіткові хитромудрі мотиви, можна добавити геометричні нотки.

 Оригінально виглядає тату на нозі, яке імітує браслет. Така елегантна прикраса підкреслить стрункість і витонченість силуету. Особливо ефектно татуювання виглядає з взуттям на підборах.

 Маленькі тату: птах у польоті

 Дівчата дуже люблять красиві татуювання, де зображена птах з розкритими крилами. Вони символізують свободу і незалежність. Птах випромінює позитивну енергетику, за винятком грифа і ворона.

 Маленькі тату роблять на руці, плечі, нозі і спині.

 Вони виглядають мило і додають образу родзинку.

 Можна зобразити не одну птицю, а декілька. Для такого татуювання ідеально підходить задня поверхня плеча, або ділянка під шиєю. На щиколотці сексуально виглядає зображення ластівки.

Маленькі тату: бант і метелик

 Ці татуювання підкреслюють такі жіночі якості, як витонченість і елегантність. Але при цьому звертають увагу на складну суперечливу натуру. Такі тату підходять грайливим дівчатам, які люблять фліртувати і знаходиться в центрі чоловічої уваги.

 Набити їх можна на щиколотці або на зап’ясті, за вухом, на шиї або на плечі. Дуже оригінально бант і метелик виглядають на пальці. Деякі народи вважають, що ці зображення свідчать про великі зміни в житті людини.

 Маленькі тату: китайські символи і нескінченність

 Інь і Янь, китайські символи, є уособленням повного балансу.

 Вони символізують все, що потрібно для повноцінного буття. Така філософська тематика малюнків відмінно виглядає на копчику або на потилиці.

 Остання тенденція – маленькі тату на безіменному пальці.

 Щоб висловити безмежні почуття до когось або до чогось, дівчата набивають знак нескінченності.

 Цей малюнок несе глибокий зміст, тому краще розташувати його на видному місці: на зап’ясті, за вухом або на плечі.

 Маленькі тату: якір

 Якір – ще одне популярне маленьке тату для сучасних дівчат. Таке зображення асоціюється з міцністю, надійністю, силою і стабільністю. Вважається, що якір – це символ успіху і удачі.

 Шанувальниці цього стилю малюнка воліють «вішати» якір на ланцюг. У результаті виходить тату-браслет. Він відмінно виглядає на руці або на нозі.

 Маленькі тату: кішка чи рись

 Це унікальні істоти, які асоціюються з розумом, грацією, спритністю і швидкістю.

 Дівчатам, які хочуть набити витончені маленькі тату на зап’ясті, варто зупинити вибір на зображенні кішки або рисі. Цей містичний і загадковий малюнок підкреслить їх свободу і таємничість.

 Саме відповідне місце для такого татуювання – шия, кісточка, бічна сторона грудної клітки. Дуже часто зображення котів набивають на нижній частині спини.

 Останній «писк» моди – маленькі тату на внутрішній стороні руки. Але ця область більш чутлива, тому процес може доставити хворобливі відчуття.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *