Home / Твоя краса / Тіло / Пітікюр. А ви дотримуєтеся цієї прописної істини?

Пітікюр. А ви дотримуєтеся цієї прописної істини?

Ви коли-небудь чули про пітікюр? Ні? Звичайно, всім знайомі поняття педикюру та манікюру. Це те, що є невід’ємною частиною нашого життя. Цим нікого не здивуєш. Як не дивно, пітікюр – це не менш звична процедура. І не менш обов’язкова.

Догляд за таємничою областю

Пітікюр – це не що інше як догляд за областю пахв. Вас турбує їх стан? Тоді необхідно терміново прислухатися до доктора Мармурена. На жаль, питання пахв часто не береться до уваги, замовчується і матеріалів з цієї теми не так вже й багато. Що, звичайно ж, дивно. Про що і заявив доктор Мармур, нью-йоркський дерматолог. Він описав елементарні правила догляду за областю пахв і назвав цю процедуру «пітікюр».

Пахви – зона, яка потребує особливої уваги. Якщо ви спітніли, з’являється дискомфорт або навіть сильне роздратування. Щоб уникнути подібного, потрібно слідувати основним принципам догляду за цією делікатною зоною. Навіщо тихо страждати, намагаючись виправити ситуацію антиперсперантами і присипками? Існує ряд правил, дотримання яких позбавить вас від неприємних думок і проблем.

Пітікюр від доктора Мармура

Процедура не вимагає ніяких походів по салонах краси або записів на прийоми до лікарів. Записуватися на прийом до американського експерту теж не потрібно. Зведення рекомендацій простий, що його можна дотримуватися самостійно, не покидаючи власної ванної кімнати. Цікаво? Ще б!

Пітікюр включає в себе три етапи. В них немає нічого ні складного, ні оригінального. Навіщо тоді, можете запитати ви, про це говорити? Справа в тому, що якими б простими і загальновідомими вони не були, багато з причини поспіху або банальної лінії не роблять все так, як годиться, про щось забувають, спрощують процедуру. Але тим, хто і зараз, і в майбутньому хоче бути володарем ідеальної шкіри зони пахв, варто дотримуватися повного сценарію. Робіть регулярний пітікюр – і різниця скоро стане очевидна!

Отже, приступаємо:

• Вимийте пахви за допомогою губки і натурального засобу, що очищає, яке повинно підходити для чутливої шкіри. Це допоможе очистити пори і не допустити подразнень. У цьому правилі діє головний принцип – не нашкодь.

• Після того, як ви очистили пори, обполосніть пахви прохолодною водою. Після цього ретельно витріть їх м’яким рушником. Витирайте на совість! Дезодорант не зможе виконати свої функції, якщо нанести його на ще вологу шкіру. Крім того, волога може накопичитися в складках і через якийсь час викликати роздратування або попрілості – проблеми зі шкірою пахв будуть забезпечені. Вам це треба? Простий рух позбавить від всіх проблем.

• Нанесіть антиперсперант. Його слід наносити трьома рухами – ні більше, ні менше. Спочатку необхідно провести знизу вгору, потім – зверху вниз. І закріпити процедуру фінальним рухом знизу вгору. Щоб ефект був повним, дуже важливо, щоб були охоплені всі потові залози ділянки шкіри. І останнє (але не по важливості!) Правило – дайте дезодоранту висохнути. Не забувайте, що він повинен бути якісним, швидко вбиратися, неподразливим і не забруднювати одяг. Існує широкий вибір антиперсперантів, тому вибір не буде проблемою. Купуючи його, враховуйте свій тип шкіри. Хороший засіб не тільки позбавить від поту, але і збереже вашу шкіру гладкою і ніжною.

І не забувайте про ключові моменти, без яких домогтися успіху в боротьбі за красу і здоров’я пахв неможливо:

• часта зміна натільної білизни;
• регулярне відвідування душа.

Якщо ви щодня прямуєте всіма правилами, турбуватися про свої пахви не доведеться!


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *