Home / Твоя краса / Нова коса: «Хвіст лобстера»

Нова коса: «Хвіст лобстера»

Автори майстер-класу – стилісти салону Mario Russo в Бостоні. Вони запропонували дуже цікаву ідею трансформації популярної зачіски: «Риб’ячий хвіст» перетворити на «Хвіст лобстера».

Хвіст лобстера – це така зачіска для довгого волосся, яка представляє собою розслаблену косичку на боці. Стиль підходить для офісних буднів і для вечірки. Пробуємо!

Крок 1

Зачіска найкраще виглядає на волоссі, які були помиті день тому, і навіть на брудному волоссі. Слід створити текстуру, яка буде добре тримати потрібну форму. Для цього нанести на волосся сухий текстуруючий спрей, в крайньому випадку, сухий шампунь. Продукт повинен видалити з волосся будь-які масла і шкірний жир.

Нова коса «Хвіст лобстера»_1

Крок 2

Залиште декілька передніх пасом, а решта волосся приберіть на одну сторону, закріпивши затискачами. Ті прядки, які залишилися навколо обличчя, накрутіть на тонкі щипці для волосся (діаметр 2,5 см), щоб створити об’єм навколо обличчя.

Нова коса «Хвіст лобстера»_2

Крок 3

Великий масив волосся розділити на дві частини: передню секцію (ближче до скроні) і задню (ближче до спини). З задньої секції створити три однакові прядки і зробити з них джгутики (накручуючи в одному напрямку). Закріпити затискачами, щоб завитки зберігалися, і можна було продовжувати працювати з передньою секцією волосся. Якщо джгутики розкрутяться – не переживайте, ви завжди зможете поправити все, як було зроблено спочатку.

Нова коса «Хвіст лобстера»_3

Крок 4

Із передньої секції взяти дві тонкі прядки. Кожну з них скрутити в джгутик в одному напрямку (до обличчя) і після переплести між собою, зробивши один оборот.

Нова коса «Хвіст лобстера»_4

Крок 5

Об’єднайте передню і задню секцію волосся, зробивши один повний поворот навколо одна одної. Закріпіть невидимками за вухом (буде потрібно 5-6 заколок, щоб зачіска трималася добре). Це буде підстава «хвоста лобстера».

Нова коса «Хвіст лобстера»_5

Крок 6

Збризніть волосся ще раз текстуруючим спреєм. Залишений хвіст обертайте в не тугий джгут. Волосся будуть краще триматися, якщо працювати з тонкими прядками: спочатку кожну трохи скручувати, потім нею обертати хвіст. Протягом усього хвоста закріплюйте хвіст невидимками, ховаючи їх у масив волосся. Заколки створюють начебто остов хвоста, його основу, і не дозволяють завиткам розкручуватися.

Нова коса «Хвіст лобстера»_6

Крок 7

Закріпіть кінець хвоста тонкою гумкою для волосся. Збризніть волосся лаком сильної або середньої фіксації, і зачіска готова.

Нова коса «Хвіст лобстера»_7


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *