Home / Твоя краса / Тіло / Пісочні ванни

Пісочні ванни

Гарячі пісочні ванни – це досить новий, але ефективний вид терапії, який здатний допомогти з вирішенням багатьох проблем зі здоров’ям. З настанням літа і відкриттям пляжного сезону пісок перетворюється на справжню цілющу суміш, доступну кожному бажаючому. Сидячи на пляжі, де немає тіні, так і виникає бажання зануритися в пісочну ванну, щоб позбутися сильного впливу сонячних променів. Але розпечений пісок не завжди може принести довгоочікувану прохолоду. Тому ванни з гарячого морського піску отримали широке застосування в якості косметологічної та лікувальної процедури.

 Початок псаммотерапіі був закладений ще древніми греками. Саме вони почали вивчати вплив розпеченого піску на людський організм. Від них цю методику почали переймати стародавні римляни. Сьогодні псаммотерапія стала самостійною методикою лікування багатьох захворювань.

 Основою методики стало застосування піску як зігріваючого матеріалу. Доведено, що

    розпечені частинки віддають тепло шкірної поверхні, що активізуютьпроцес потовиділення, кровопостачання, підсилюють і нормалізують обмін речовин.

   Завдяки природній енергії піску організм перезаряджається і отримує новий поштовх у функціонуванні.

   Під впливом високої температури клітини прискорюють рознос кисню до тканин.

 У наш час пісочні ванни призначають пацієнтам, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату. Це можуть бути як травматичні, так і обмінні проблеми. Також досить часто такі процедури призначають жінкам, які мають серйозні проблеми з репродуктивною системою.

Правила застосування псаммотерапіі:

    Більше двох днів поспіль не рекомендується приймати такі ванни. Обов’язково необхідно робити відпочинок кожен третій день або ж приймати їх кожну другу добу.

   Пісок повинен бути гарячим від сонця. Тому лікарі радять приймати такі процедури в другій половині дня. В цей час температура піску може досягати 60 градусів.

   Процедуру краще не приймати в тих випадках, коли пісок виявляється недостатньо прогрітим або вологим.

   Температура повітря повинна коливатися в межах 17-20 градусів, а піску – 45-55.

   Для прийняття процедури необхідно підібрати ділянку, яка була б максимально відкритою і чистою. У піску не повинно бути багато великих часток і каменів. Вони можуть пошкодити шкіру і стати причиною дискомфорту.

 Підготовка пляжу для прийняття пісочних ванн:

    Вибираємо чисте місце, яке було б максимально захищеним від поривів вітру.

   Вириваємо лунку під свій зріст і чекаємо, поки відкритий пісок прогріється. Потім лягаємо на спину і просимо помічника засипати себе шаром піску.

   Важливо відзначити, що пісок не повинен покривати обличчя, область серця і шиї. Це може стати причиною серйозного збою в роботі кровоносної системи.

   Не забувайте, що шкіра повинна бути сухою. Тому перед прийняттям ванни краще протерти себе рушником.

   Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, голову необхідно покрити, а до лоба прикласти вологий рушник.

   Процедура приймається протягом 15-20 хвилин. За цей час тіло встигне набратися сил та енергії, що допоможе краще справлятися з щоденними завданнями.

   Щоб уникнути переохолодження, після процедури краще ополоснутися теплим душем. Купання може стати причиною судом в кінцівках.

 Протипоказані пісочні ванни, якщо у вас:

    атеросклероз,

   інфекційне захворювання,

   епілепсія,

   мастопатія,

   пухлини, а також

   туберкульоз

Так що перед тим, як зануритися в теплий пісок, краще звернутися за консультацією до свого лікаря.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *