Home / Твоя краса / Обличчя / Орлиний ніс: недолік або родзинка?

Орлиний ніс: недолік або родзинка?

У кожної людини свій смак не тільки на їжу, але і на навколишній світ. Наприклад, одним чоловікам подобаються статні дівчата з ідеальними пропорціями, а іншим маленькі і «затишні» дами. Жінки також різноманітні в своїх перевагах. Є й такий тип представниць прекрасної статі, які просто без розуму від чоловіків з великим носом так званий орлиний ніс.

 На жаль, жінки дуже вимогливі до себе. І якщо у пані носик трохи більший і має невеликий горбочок, то це трагедія. Красуні дуже часто вважають, що увагу чоловіків на їх адресу – насмішка.

 Орлиний ніс недолік або родзинкаТому єдина мрія у таких дівчат – позбутися орлиного профілю. І завдяки сучасній медицині це можливо. Потрібно лише звернутися в клініку пластичної хірургії і дізнатися все про ринопластику.

 Саме про те, як виправити орлиний ніс і чи варто це робити, поговоримо далі.

 Орлиний ніс. Ринопластика

 Прямий ніс, який має невеликий горбочок і кінчик, злегка прагне до губ, називається орлиним. Такий тип носа більшість жінок і деякі чоловіки вважають сущим неподобством.

 Саме з проблемою зміни форми носа, усунення горбинки і приходять пацієнти до хірургів. Практично 90% відвідувачів цікавить естетична сторона питання, а не здоров’я і якісь ще незручності. Адже в клініках ринопластики можуть не тільки зменшити орлиний ніс, надати йому іншу форму, зробити ширше, виправити асиметрію, але і багато іншого.

 Наприклад, повернути носику колишню функціональність після травми або ж виправити вроджені дефекти. До речі, тим людям, у яких є якісь проблеми з носом після травми, рекомендується якомога швидше звернутися до хірургів. Справа в тому, що чим швидше все буде поставлено «на місце», тим краще.

 Після таких хірургічних втручань пацієнти відчувають позитивний ефект. Нічне хропіння, викликане викривленою перегородкою, йде, а у людини знову з’являється можливість повноцінно дихати.

 Жінки, що роблять операцію тільки з естетичних міркувань, говорять про те, що прибравши орлиний ніс, вони стали почувати себе впевненіше. А це безсумнівний плюс.

Про операцію

 Якщо ви вважаєте, що ринопластика є простою і зовсім нескладною операцією, то глибоко помиляєтеся. Будь-яке хірургічне втручання таїть в собі небезпеку, а при цій пластичній процедурі вплив йде не тільки на шкіру, м’язи і жировий прошарок. Тут зачіпається і хрящова тканина.

 Пластичну операцію не рекомендовано робити неповнолітнім громадянам. Це обумовлено тим, що формування кісток скелета ще не закінчено, та й підлітки занадто емоційні, щоб приймати подібні рішення.

 Перш ніж приступати до ринопластики, хірурги показують своїм клієнтам результат, який планується отримати після операції. Для такого моделювання використовується спеціальна програма, в якій створюється новий ніс.

 Відвідувачі клініки повинні розуміти, що не завжди кінцевий результат виходить повним повторенням комп’ютерної картинки.

 Основне завдання хірурга – зробити найкращий варіант з усіх можливих. Але забувати про особливості організму теж не варто. Бувають і такі носики, які змінити просто нереально. Тому перш ніж лягати “під ніж”, сто разів подумайте і проконсультуйтеся з досвідченими лікарями.

 Операція ринопластики може проводитися двома способами:

    Відкритим, коли надріз проходить по кістковій перемичці між ніздрів. При такому втручанні шкіра повністю відшаровується, що дозволяє лікарю управляти процесом;

   Закритим. При такій операції надріз робиться всередині, лікарю доводиться працювати наосліп. Цей варіант вважається більш щадним, так як вимагає менше часу на відновлення і мінімально травмує тканини.

 Операція по виправленню спинки носа і усуненню інших недосконалостей проходить близько 2-3 годин під загальним наркозом.

 Реабілітаційний період складає 14 і більше днів. Причому перший тиждень доведеться носити спеціальну пов’язку, яка фіксуватиме носик.

 Побачити остаточний результат і оцінити свій оновлений вигляд вийде тільки через півроку. За цей період носик повинен відновитися і набути правильну форму і розмір.

 Вважається, що за формою носика можна визначити характер. Так, у жінок орлиний ніс вважається ознакою зарозумілості. Такі пані не вступають в суперечки і конфлікти, ніколи не доводять свою правоту, живуть за своїми правилами.

 Власниці орлиного профілю – упевнені в собі і повноцінні особистості, їм не нудно перебувати на самоті. Їх життєвий девіз – жити в своє задоволення і плювати, хто що скаже. Один із зоряних прикладів дам з великим носом – Періс Хілтон.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *