Головна » Твоя краса » Обличчя » Орлиний ніс: недолік або родзинка?

Орлиний ніс: недолік або родзинка?

У кожної людини свій смак не тільки на їжу, але і на навколишній світ. Наприклад, одним чоловікам подобаються статні дівчата з ідеальними пропорціями, а іншим маленькі і «затишні» дами. Жінки також різноманітні в своїх перевагах. Є й такий тип представниць прекрасної статі, які просто без розуму від чоловіків з великим носом так званий орлиний ніс.

 На жаль, жінки дуже вимогливі до себе. І якщо у пані носик трохи більший і має невеликий горбочок, то це трагедія. Красуні дуже часто вважають, що увагу чоловіків на їх адресу – насмішка.

 Орлиний ніс недолік або родзинкаТому єдина мрія у таких дівчат – позбутися орлиного профілю. І завдяки сучасній медицині це можливо. Потрібно лише звернутися в клініку пластичної хірургії і дізнатися все про ринопластику.

 Саме про те, як виправити орлиний ніс і чи варто це робити, поговоримо далі.

 Орлиний ніс. Ринопластика

 Прямий ніс, який має невеликий горбочок і кінчик, злегка прагне до губ, називається орлиним. Такий тип носа більшість жінок і деякі чоловіки вважають сущим неподобством.

 Саме з проблемою зміни форми носа, усунення горбинки і приходять пацієнти до хірургів. Практично 90% відвідувачів цікавить естетична сторона питання, а не здоров’я і якісь ще незручності. Адже в клініках ринопластики можуть не тільки зменшити орлиний ніс, надати йому іншу форму, зробити ширше, виправити асиметрію, але і багато іншого.

 Наприклад, повернути носику колишню функціональність після травми або ж виправити вроджені дефекти. До речі, тим людям, у яких є якісь проблеми з носом після травми, рекомендується якомога швидше звернутися до хірургів. Справа в тому, що чим швидше все буде поставлено «на місце», тим краще.

 Після таких хірургічних втручань пацієнти відчувають позитивний ефект. Нічне хропіння, викликане викривленою перегородкою, йде, а у людини знову з’являється можливість повноцінно дихати.

 Жінки, що роблять операцію тільки з естетичних міркувань, говорять про те, що прибравши орлиний ніс, вони стали почувати себе впевненіше. А це безсумнівний плюс.

Про операцію

 Якщо ви вважаєте, що ринопластика є простою і зовсім нескладною операцією, то глибоко помиляєтеся. Будь-яке хірургічне втручання таїть в собі небезпеку, а при цій пластичній процедурі вплив йде не тільки на шкіру, м’язи і жировий прошарок. Тут зачіпається і хрящова тканина.

 Пластичну операцію не рекомендовано робити неповнолітнім громадянам. Це обумовлено тим, що формування кісток скелета ще не закінчено, та й підлітки занадто емоційні, щоб приймати подібні рішення.

 Перш ніж приступати до ринопластики, хірурги показують своїм клієнтам результат, який планується отримати після операції. Для такого моделювання використовується спеціальна програма, в якій створюється новий ніс.

 Відвідувачі клініки повинні розуміти, що не завжди кінцевий результат виходить повним повторенням комп’ютерної картинки.

 Основне завдання хірурга – зробити найкращий варіант з усіх можливих. Але забувати про особливості організму теж не варто. Бувають і такі носики, які змінити просто нереально. Тому перш ніж лягати “під ніж”, сто разів подумайте і проконсультуйтеся з досвідченими лікарями.

 Операція ринопластики може проводитися двома способами:

    Відкритим, коли надріз проходить по кістковій перемичці між ніздрів. При такому втручанні шкіра повністю відшаровується, що дозволяє лікарю управляти процесом;

   Закритим. При такій операції надріз робиться всередині, лікарю доводиться працювати наосліп. Цей варіант вважається більш щадним, так як вимагає менше часу на відновлення і мінімально травмує тканини.

 Операція по виправленню спинки носа і усуненню інших недосконалостей проходить близько 2-3 годин під загальним наркозом.

 Реабілітаційний період складає 14 і більше днів. Причому перший тиждень доведеться носити спеціальну пов’язку, яка фіксуватиме носик.

 Побачити остаточний результат і оцінити свій оновлений вигляд вийде тільки через півроку. За цей період носик повинен відновитися і набути правильну форму і розмір.

 Вважається, що за формою носика можна визначити характер. Так, у жінок орлиний ніс вважається ознакою зарозумілості. Такі пані не вступають в суперечки і конфлікти, ніколи не доводять свою правоту, живуть за своїми правилами.

 Власниці орлиного профілю – упевнені в собі і повноцінні особистості, їм не нудно перебувати на самоті. Їх життєвий девіз – жити в своє задоволення і плювати, хто що скаже. Один із зоряних прикладів дам з великим носом – Періс Хілтон.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *