Home / Твоя краса / Обличчя / Очевидні переваги натуральної косметики. Натуральна косметика

Очевидні переваги натуральної косметики. Натуральна косметика

У світі синтетичної косметичної продукції в останні роки все більшу популярність завойовує натуральна косметика. Її основними інгредієнтами є витяжки рослин, ефірні масла, рослинні і тваринні компоненти. Дія натуральної косметики направлена на максимальний захист здоров’я людини від зовнішніх негативних факторів.

natyralnaya-kosmetikaНатуральна, або як її ще прийнято називати, органічна косметика виконує відразу дві функції. Як будь-який  засіб по догляду вона виконує звичні декоративні завдання, і так само щедро ділиться з організмом усіма цінними, корисними, оздоровчими властивостями, які несуть в собі фіто-компоненти.

Такі препарати, як правило, крім декоративних функцій, мають легкий терапевтичний ефект. Вони дбайливо і оптимально дбайливо доглядають за епідермісом, волоссям, нігтями і стимулюють активні та імунні функції. Після застосування даного роду продукції спостерігається сильний відновлювальний ефект, і так само спостерігається активація захисних і обмінних процесів.

Унікальність натуральної косметики у відсутності в її складі синтетичних продуктів, а так само нафтопродуктів. Серед її інгредієнтів фітоелементи – квіти, листя, стебла, коріння і плоди різних рослин і дерев, витяжки та екстракти трав. Негативний вплив даних компонентів може бути обумовлено виключно індивідуальною непереносимістю рослинних елементів, а так само алергічними проявами.

Спектр натуральної косметики настільки широкий, що дійсно важко його перерахувати. Серед косметичної органічної продукції є практично всі засоби, які дозволяють виглядати красивою та доглянутою без використання хімічних препаратів. Це означає, що використання косметики принесе не лише естетичну насолоду, але і доставить корисні для здоров’я елементи у кожну клітинку організму.

Дана лінія продукції особливо важлива в умовах екологічної забрудненості жителям мегаполісів і районів з важкої екологічною обстановкою. На жаль, умови сучасного життя заганяють своїх жителів в оточення синтетичних продуктів, у тому числі і косметичних. Тому використання косметичної продукції створеної на основі натуральних інгредієнтів є порятунком від даного хімічного натиску.

Натуральна косметика, створена на основі фітокомпонентів, які допоможуть зробити перший крок на зустріч здоровому способу життя і стати більш гармонійним по відношенню до природи. Так, щоденне використання традиційної декоративної косметики, на жаль, завдає шкірі шкоди.

Всі хімічні компоненти, які присутні в щоденних косметичних засобах, мають властивість накопичуватися. Вони проникають всередину клітин і мембранного простору і забивають їх шкідливими елементами, такими як діетаноламід, парабени, SLS, феноксіетанол, PEG. Всі ці синтетичні речовини шкодять здоров’ю людини.

Інша справа органічна косметика, на основі натуральних інгредієнтів, яка здатна не тільки підкреслити і примножити природну красу, а й підтримати здоров’я і індивідуальність.


Check Also

Місячний календар стрижок на січень 2021 року детально по дням

Плануючи оновити стрижку в січні 2021 року, обов’язково зверніть увагу на місячний календар, який дозволить …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *