Home / Активний спосіб життя / Фітнес / Ніжки світового стандарту: п’ять кращих вправ для схуднення і легкого рельєфу

Ніжки світового стандарту: п’ять кращих вправ для схуднення і легкого рельєфу

Стрункі підтягнуті ніжки – переможна зброя в спокушанні протилежної статі, яким нагородила жінок природа. На жаль, більшості прекрасних леді доводиться наполегливо працювати для збереження їх форми протягом усього життя. Особливо це стосується дам з грушоподібним типом фігури, при якому ліпідна тканина локалізується переважно в стегнах і нижче їх. Будь-яка дієта для схуднення, спрямована на корекцію фігури, повинна супроводжуватися хоча б виконанням банальної зарядки.

 Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: на зарядку ставай!

Ніжки світового стандарту п'ять кращих вправ для схуднення і легкого рельєфу Зарядка для схуднення ніг корисна і сама по собі, навіть якщо ви не страждаєте від зайвої ваги. Тільки уявіть, яке навантаження щодня зазнають ваші ніжки! Хіба можна не піклуватися про їх зміцнення?

 Комплекси вправ для схуднення нижньої частини тіла спрямовані не тільки на прокачування стегон, сідниць і литкових м’язів, а й на загальне зміцнення судин і суглобів.

 Якщо ви хочете промальовувати на своїх нижніх кінцівках привабливий рельєф, підтримувати свої тканини в тонусі і прибрати целюліт, варто дізнатись, до яких програм і вправ для схуднення вам варто звернутися. Регулярно виконуючи наведену зарядку для ніг, ви приведете в норму не тільки фігуру, але і здоров’я.

 Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: дієта

 Для ефективного схуднення важлива спеціальна дієта. Вона не повинна бути занадто суворою, оскільки, чим частіше ви відчуваєте почуття голоду, тим вище ризик швидко зійти з правильної дистанції. Перше, від чого вам слід відмовитися – сіль. Природно, не надто радикально.

 Людина має споживати сіль, оскільки це природно для організму.

 Однак дозування обов’язково доведеться скоротити. Справа в тому, що сіль затримує в тканинах рідину, провокуючи набряки, целюліт і в’ялість шкіри. Тому якщо ви зловживаєте даною спецією, варто різко скоротити її споживання. Крім того, доведеться відмовитися від занадто гострих і пряних страв.

 Намагайтеся не пити воду на ніч у великих кількостях – це дія також є провокатором набряклості. А при набряках всі вправи з зарядки для ніг і сідниць стають абсолютно марними.

 Якщо таке явище, як набряки, переслідує вас і без елементарних причин, зверніться до лікаря – цілком можливо, у вас є хронічні захворювання, які обов’язково варто перелічити.

 Виняток жири, які є базовою складовою будь-якої дієти для схуднення.

 Неважливо, яка причина появи зайвих кілограмів – жирні продукти доведеться суворо обмежити. Уникайте мучного, солодкого, смаженого. Не надто зловживайте жирним м’ясом. Повністю відмовтеся від порожніх вуглеводів – фастфудів, напівфабрикатів, білого хліба, здоби, макаронних виробів з білого борошна.

 Тільки дотримуючись правильне харчування, ви можете розраховувати на конкретні ефекти вправ для схуднення ніг і живота. Крім того, не зайвими будуть інші домашні процедури – лімфодренажний масаж, содові ванни і контрастний душ. Останній можна використовувати локально, особливо якщо проблемною частиною ніжки є ікри і масивні гомілки.

 Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: базова зарядка на кожен день

 Пропонуємо комплекс вправ для схуднення, які слід виконувати на щоденній основі. Нічого страшного, якщо 1-2 дні на тиждень будуть пропущені.

 Але не варто постійно відкладати виконання гімнастики, посилаючись на втому, зайнятість та інші не надто вагомі причини. В іншому випадку, вправи не принесуть ніякої користі, і тим більше, вираженого результату.

 Виконуйте всі вправи по 3-4 рази. Підходів має бути не більше 3 (на початку).

 Коли достатньо натренуєтеся, додавайте кількість виконуваних вправ до 7-10, а підходи збільште до 3-5.

 Цей комплекс допоможе вам добитися стрункості не тільки в області ніг, але й зони живота, стегон, сідниць і настільки важкодоступних галіфе.

 Стрибайте через скакалку по 100 разів на день – це найголовніша умова для активного схуднення ніг!

 Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення
    Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: повільні присідання.

 Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на поясі. Спина повинна бути строго прямою! Повільно зігніть ноги в колінах, ніби збираєтеся сісти на стілець або крісло. Глибоко присідати не потрібно – достатньо зігнути ноги під тупим кутом.

    Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: ізольовані махи.

 Будь-які махи гарні для стрункості ніг. Але якщо вас особливо турбують «вушка» на стегнах, вам оптимально підійде саме ця техніка. Встаньте перед стільцем і зіпріться пальцями рук на поверхневу частину його спинки. Правий носок повинен дивитися вперед, а ліва стопа – розташовуватися перпендикулярно, трохи позаду. Відірвіть ліву стопу від підлоги і трохи підніміть ногу вгору, щоб вийшов гострий кут. Повторюйте ізольовані махи обрану кількість разів на кожну ногу (чергувати в процесі виконання не потрібно).

    Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: випади класичні.

 Встаньте, широко розставивши ноги одна перед одною. Присядьте на одне коліно, протилежна нога при цьому повинна витягуватися до прямого стану позаду. Чергуйте випади, виконуючи необхідну кількість вправ. Якщо вам дискомфортно постійно згинати в коліні ногу, не виконуйте цю вправу. Змініть його до варіанту з зарядки для суглобів ніг. Для цього встаньте у вихідне для випадів положення, виставіть вперед ногу, присядьте на коліно і просто рухайте тазом вгору-вниз, ніби розігріваєте м’язи. При цьому коліно має рухатися – згинатися і розгинатися.

    Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: підйоми ніг бічні.

 Дана вправа допомагає швидко схуднути в області стегон. Оскільки вона є щадною, її можна виконувати навіть при судинних патологіях, зокрема, варикозі. Взагалі, зарядку при варикозі ніг повинен підбирати строго лікуючий флеболог! Отже, ляжте на підлогу в положенні на боці. Опорна рука повинна бути зігнута в лікті і притримувати голову. Друга рука вільно лежить на стегні або на підлозі перед грудною кліткою. Піднімайте ногу до кута 45 градусів, затримуйте в такому положенні на 8-10 секунд, а потім опускайте, при цьому намагайтеся не торкатися нею підлоги – так зросте ефективність виконання. Повторіть потрібну кількість разів і поверніться на протилежний бік. Повторіть цикл.

Ніжки світового стандарту. П’ять кращих вправ для схуднення: жим лежачи з піднятими кінцівками.

 Ще одна чудова вправа з зарядки для судин ніг. Допомагає впоратися з об’ємними сідницями і скоригувати стегнову частину ніг. Ляжте на підлогу, ноги покладіть на сидіння стільця. Руками можете триматися за його ніжки. Покладіть одну гомілку на іншу і підійміть таз. Тисніть до кінця і не шкодуйте себе! Лопатки і поперек при цьому повинні бути притиснуті до підлоги. Кисті рук можна розмістити під сідницями. Виконуйте жими на кожну ногу по черзі.

 Ця п’ятірка вправ для схуднення обов’язково призведе ваші ніжки в ідеальну форму буквально за 1-2 місяці! Головне – дотримуватися регулярності і режиму. Не забувайте про дієту і деякі процедури, які варто виконувати вдома. Не забудьте проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є судинні патології.

 Ви також можете включити в свою гімнастику деякі вправи, добре знайомі кожній з дитинства:

    Велосипед;

   Ножиці;

   Ходьба навшпиньки.

 Корисно включити в список вправ для схуднення і ті, що спрямовані на корекцію інших проблемних зон – живота, рук, «боків». Тим, хто мріє про стрункі і підтягнуті ніжки, настійно рекомендується плавання. Влітку ви можете плавати в природних водоймах, а на зимовий період купити абонемент у басейн. Якщо ви вмієте їздити на велосипеді – частіше робіть прогулянки на ньому. Цей транспорт чудово висушує ікри.

 


Check Also

Тай-бо. Мегапопулярні тренування з чудовим результатом

Тай-бо – це фітнес-програма, що набула шаленої популярності в цілому світі, а зараз впевнено завойовує …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *