Home / Твоя краса / Обличчя / Чи здатне фракційне омолодження зупинити старіння?

Чи здатне фракційне омолодження зупинити старіння?

Кожну процедуру, що обіцяє вічну молодість, жінки зустрічають з ентузіазмом. Щоб загальмувати появу вікових змін, жінки готові труїтися сумнівними таблетками, лягати під ніж хірурга і обмежувати себе в харчуванні. Фракційне омолодження – новий метод в косметології – не тільки допомагає відновити втрачений тонус шкіри, але і проводиться майже безболісно. Якби ця процедура була подешевше, то до косметичних салонів стояли довгі черги.

 Що собою представляє фракційне омолодження шкіри

Чи здатне фракційне омолодження зупинити старіння Інноваційну технологію розробили вчені, які займалися відтворенням живих організмів з окремих клітин – тобто це «побічний продукт» клонування.

 Вікові зміни шкіри полягають в тому, що організм перестає поступово виробляти колаген, внаслідок чого втрачається тургор шкіри. Крім того, порушується відновлення самої дерми – старі клітини відмирають і злущуються, а нові на їх місце приходять із запізненням. Шкірна поверхня перестає радувати відчуттям гладкості, стає нерівною, на ній – при торканні – відчуваються вогнища сухості і лущення.

 Можна сказати, що фракційне омолодження пробуджує клітини і відновлює їх працездатність.

 Як відбувається фракційне омолодження?

    Під дією високих температур в них активуються обмінні процеси;

   Ті, які не можуть повною мірою функціонувати, гинуть;

   Лазерна стимуляція прискорює розподіл робочих клітин, які прагнуть швидко відновити мікрозону, пошкоджену променем;

   Під час «відновлювальних робіт» синтез колагену і еластину – речовин, які підтримують пружність шкіри – збільшується в кілька разів.

 У спеціальній лазерній установці для фракційного омолодження шкіри обличчя промінь лазера ділиться на багато маленьких промінчиків, які утворюють лазерні грати. Тобто вплив здійснюється в шаховому порядку. Тому при знищенні мікрозон навколишні їхні здорові клітини починають інтенсивно ділитися, і шкіра стає щільною і гладкою.

 Малюкової ніжності така процедура не дасть, але в зрілому віці назад на 5-10 років повернутися можна.

 Фракційне омолодження: види процедур

 Фракційне омолодження або фоторемоліз – це ще одна назва методу омолодження – буває декількох типів:

    Аблятивне – під час цієї процедури дія лазерного променя охоплює поверхню шкіри, випаровуючи верхній шар дерми. З поверхні віддаляються видимі пошкоджені ділянки, поверхневі зморшки розгладжуються миттєво. Ліфтинг-ефект видно з першого разу. Доцільно використовувати сеанси фракційного аблятивного омолодження у віці від 28 до 35 років, при появі перших ознак старіння;

   Неаблятивний фототермоліз діє глибше. Під час нього впливу піддаються глибинні епідермальні шари, при цьому процес омолодження запускається зсередини. Спочатку колаген починає вироблятися у внутрішніх шарах, потім можна побачити відновлення візуально.

 Найбільш ефективною вважається процедура омолодження, під час якої задіяні обидва методи одночасно.

 Існує ще один спосіб швидкого повернення молодості – фракційне СО2 омолодження. Під час нього відбувається шліфування шкіри, на місці випаруваного епідермісу формується нова тканина.

 При цьому спеціальний лазер СО2 інтенсивно прогріває колагенові волокна – тепловий вплив змушує їх скорочуватися. Це викликає ефект підтяжки, якого вистачає до півроку.

 Всі процедури виконуються під місцевою анестезією – пацієнт відчуває лише легке поколювання і печіння.

 Слід бути готовим до того, що після сеансів виникає набряклість обличчя, яка може зберігатися від 40 хвилин до 2 діб, залежно від області, на яку впливає лазер, і глибини проникнення його променів.

 Реабілітаційний період у всіх процедур протікає аналогічно. На нього потрібно не менше тижня. Це тільки здається, що це дуже багато – після хірургічної підтяжки відновлення займає від 1 до 3 місяців.

 Набряклість спадає на 3-4 добу, і починається виражене лущення шкіри – вона відокремлюється великими пластинами. Їх не можна віддирати або відлущувати – процес заміни епідермісу повинен проходити тільки природним шляхом.

 До кінця тижня шкіра перестає лущитися, але місцями почервоніння зберігається. Можна вже переходити до звичайного способу життя, приховуючи естетичні проблеми тональним кремом.

 Під час реабілітації допустимо застосовувати тільки протизапальні препарати місцевої дії і засоби-анестетики, призначені лікарем.

 Процедури фракційного омолодження повторювати доводиться через 2-3 роки, лазерне омолодження СО2 – раз на 6 місяців.

 Фракційне омолодження: показання до лазерного фоторемолізу

 Фракційне омолодження можна застосовувати при виникненні таких проблем:

    дрібні зморшки, розтяжки, гусячі лапки, переважно в області повік і губ;

   численні судинні зірочки;

   рубці від невеликих операцій або шрами – наслідки вугрового висипу

   постійно виявляється акне;

   розширені пори;

   виражена пігментація;

   в’яла шкіра, що втратила пружність, наявність «брилів».

 Починати робити процедури можна в будь-якому віці як і при появі перших зморшок, так і вже при виражених вікових змінах.

 Фракційне омолодження: протипоказання

 Фракційне омолодження вважається безпечним, але все ж слід відмовитися від відновлення шкірного покриву, якщо є:

    новоутворення різного характеру в місцях, на які належить безпосередньо впливати лазерним променем;

   дерматині захворювання у стадії загострення і псоріаз в анамнезі;

   загострення герпесу або новопридбаний герпес за місяць до процедури;

   в анамнезі виникнення келоїдів після проведення хірургічного втручання;

   інфекційні та вірусні процеси в гострому періоді;

   ВІЛ-статус;

   хронічні захворювання, що викликають зміну кровотворної функції або протікають з порушенням обмінних процесів – наприклад, діабет.

 Також не проводиться фракційне омолодження при вагітності, під час лактації, після засмаги в солярії або природним шляхом.

 Не поєднується лазерна обробка з вживанням деяких медичних засобів, наприклад з ретиноїдами.

 Якщо доводиться постійно приймати медикаментозні препарати, косметолога обов’язково слід поставити до відома.

 Фракційне омолодження: прогресивний метод

 Найбільш ефективним і безпечним методом омолодження є фракційне радіочастотне аблятивне шліфування шкіри, зване легато-терапія.

 Шкіра стає такою ж гладкою, як після проведення лазерних процедур, але лазер при цьому не використовується, а значить, на шкіру виявляється щадний вплив.

 Модуль Pixel RF, який є новітньою унікальною розробкою вчених, діє абляціонно – поверхнево, але при цьому в глибинні шари епідермісу впорскуються ліки.

 Ще один модуль Impact дозволяє доставляти ліки в глибинні шкірні шари чергуванням звукових коливань. Під час мікроперфорації оновлюються верхні шари епідермісу.

 Фракційне омолодження робить шкіру більш підтягнутою, повертає їй пружність, сприяє природному виробленню колагену і зміцненню колагенових волокон. Колір шкіри поліпшується, їй повертається молодість, вона починає «сяяти» зсередини.

 Як визначити, на якій процедурі слід зупинитися? Вибрати необхідний метод впливу допомагає косметолог, який оцінює вікові зміни і супутні проблеми.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.