Home / Твоя краса / Нестандартні рецепти краси

Нестандартні рецепти краси

Крім стандартних (косметика, маски, косметичні процедури), існують і так звані нестандартні рецепти краси, які жінкам було б незайвим запам’ятати і застосовувати на ділі. До того ж подібні рецепти краси неймовірно прості і не зажадають від вас занадто великих зусиль і матеріальних витрат.

Рецепти краси

Нестандартні рецепти краси

Рецепт краси 1: не спіть на животі.

Таку рекомендацію дають граціозні японки. Адже всім відомо, як довго у них не старіє шкіра обличчя, а зморшки з’являються тільки ближче до старості. Японки намагаються спати на спині, і при цьому повністю розслабившись. Саме така поза уві сні, вважають вони, сприяє розгладженню шкіри, протистоїть появі перших зморшок.

Рецепт краси 2: жири необхідні.

Наступна рекомендація від дієтологів. Вони вважають, що жінки, що налягають на знежирені продукти і як наслідок цього практично повністю перейшли на рослинну їжу, завдають шкоди не тільки своєму здоров’ю, але і шкірі. Дієтологи впевнено заявляють, що жири необхідні для стабільної роботи мозку, гарного стану судин і нервової системи. Якщо в раціоні жінки не вистачатиме жирів, то в такому разі у її організмі різко пропаде імунітет, а шкіра обличчя і тіла стане сухою, тьмяною. Якщо хочете схуднути і не розгубити при цьому краси, то краще дотримуйтесь в своєму раціоні міру. Необхідну вашому організму кількість жиру в день нескладно вирахувати. Просто помножте пів грама на вашу вагу. Це і буде кількість в грамах жирів, які вам необхідні. Швидше за все, дуже приблизно у вас вийде чесна порція шматка хліба з вершковим маслом або 1 – 2 столові ложки рослинної олії в день.

Рецепт краси 3: корисні гримаси.

Без міміки обличчя являє собою неживу маску. І звичайно ж, ми не можемо не відчувати певних емоцій, якщо у нас сталося горе, чи радість, задоволення. Але емоції залишають на нашому обличчі не стираючі сліди – зморшки, глибокі і дрібні. Аадже гримаси теж, виявляється, можуть бути корисними . Тільки кривлятися потрібно уміючи. Косметологи радять робити наступні омолоджуючі гримаси – натягнуто посміхніться і відразу ж розслабте м’язи обличчя, далі з силою натисніть кінчиками пальців на зморшки. На завершення всього процесу протріть обличчя кубиком льоду, зробленим з настою ромашки. Існують цілі комплекси корисних гримас для обличчя проти появи зморшок і для підтримки шкіри в належному тонусі.

Рецепт краси 4: рушник проти другого підборіддя.

Таку рекомендацію нам дають балерини. Вони легко розправляються з другим підборіддям, зберігаючи тонус в цьому місці за допомогою звичайного мокрого рушника, в яке загортають кілька кубиків льоду і прикладають до даної зони обличчя.

Рецепт краси 5: шкода від помади.

Помада не так вже нешкідлива, стверджують фахівці. Виявляється, її щоденне використання викликає не тільки сухість губ, а й банальний карієс. Цьому явищу сприяє парафін, який міститься в будь якій губній помаді. Тому вчені порекомендували жінкам для щоденного використання придбати бальзам і блиск для губ, а шкідливу помаду, зовсім без якої, звичайно ж не обійтися, все ж залишити для святкових днів і світських раутів.

Рецепт краси 6: 2 години щоденних рухів.

Підраховано ще легендарною Джейн Фонда, що дві години в день будь-яких фізичних вправ, починаючи від звичайної гімнастики або аеробіки і закінчуючи йогою, допоможуть підтримувати тіло без зайвої ваги протягом довгих років. При цьому себе в їжі практично можна не обмежувати. Головне, крім домашніх турбот, прогулянок, догляду за сім’єю, роботи потрібно виділяти обов’язкових і недоторканних 2 години для фізичних занять.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *