Home / Твоя краса / Обличчя / Навіщо і кому потрібний електронний аналізатор?

Навіщо і кому потрібний електронний аналізатор?

Електронний аналізатор стану шкіри – це прилад, оптимально оцінюючий стан поверхневого і підповерхневого шару епідермісу. Принцип його дії – проведення біоімпедансного аналізу, вимірювання сили опору тканин при впливі на них мікрострумами. Розшифрувавши результати, можна дізнатися вологість і жирність шкіри.

Труднощі у визначенні типів шкіри

Нормальна. На ній рідко виникають запалення, акне-висипання, лущення. Виглядає вона гладкою, колір має рівний, на дотик пружна;

Жирна. Її головна відмінність від інших типів – виражений блиск і підвищена щільність. На ній часто утворюються акне, сальники часто закупорюються чорними цятками. Їй дуже важко надати акуратний вигляд, навіть якщо регулярно доглядати. Володарям такої шкіри доводиться докладати багато зусиль, щоб обличчя перебувало в порядку. Але при цьому епідерміс такого типу має величезну перевагу перед іншими типами шкіри – старіння настає набагато пізніше. Жир створює захисну плівку, що оберігає від зовнішніх впливів – вона охороняє поверхню від шкідливого ультрафіолету і токсичних забруднень, якими насичене міське повітря. А через внутрішні чинників – гормональні зміни – фолікули знижують інтенсивність вироблення шкірного жиру. Інші типи шкіри починають висихати, цей – нормалізується, і по типу стає спочатку комбінованою, а далі – нормальною;

Змішана шкіра. Доглядати за таким типом шкірного покриття найважче: жирова змазка виділяється нерівномірно. На одних частинах обличчя – найчастіше на лобі, носі і підборідді виділення шкірного жиру посилено, і там з’являється зона запалення. А ось на щоках і навколо очей епідерміс лущиться, на ньому утворюються зморшки. При вікових змінах ділянки жирної шкіри перетворюються на зони нормальної, а ось суха шкіра втрачає вологу катастрофічно і на ній утворюються зморшки. Зберегти зовнішню привабливість можна тільки в тому випадку, якщо за кожною зоною доглядати особливим чином;

Суха шкіри. Володарі епідермісу цього типу в молодому віці виглядають дуже привабливо – обличчя у них ніжне, гладке, рівного матового кольору. Але вже після 20 років епідерміс втрачає вологу і на ньому з’являються перші зморшки. Доглядати за нею дуже важко: гормональні зміни і зовнішні чинники завдають їй непоправної шкоди.

Дуже важливо вчасно вловити початкові зміни в поверхневому шарі епідермісу. Якщо використовувати засоби для догляду неправильно, якість шкіри погіршиться.

Метод самостійного визначення типу епідермісу – через 2 години після вмивання прикласти до шкіри паперову серветку і подивитися, чи залишаться на ній жирні плями – неточний. Він багато в чому залежить від температури і вологості приміщення, миючого засобу, який використовувався.

Точну оцінку стану шкіри може зробити тільки електронний прилад.

Відомості про домашню косметологію

Електронні аналізатори стану шкіри, якими забезпечені косметологічні кабінети дорогих косметичних клінік, діють набагато точніше свого домашнього аналога.

Він же оцінює тільки загальні характеристики без відсоткових показників:

rough – гладкість;
oist – надлишок чи недолік вологості;
oil – жирність шкіри;
soft – якість поверхні: м’яка або щільна.

Але зате він невеликий, ним легко користуватися, його можна носити з собою в сумочці – найбільше прилад нагадує електронний градусник. Оцінка стану шкіри з його допомогою проводиться на будь-якій частині тіла – догляду потребує не тільки обличчя.

Користуватися ним дуже просто, і не потрібно платити зайві гроші, щоб зробити вимірювання і розібратися з їх результатами. Діагностика проводиться протягом 8 секунд.

Він працює від літієвої батарейки CR20323V. При регулярному використанні – визначенні якості шкіри 2 рази на день – замінювати доведеться її не раніше, ніж через рік.

Правила використання електронного приладу

Використовувати аналізатор стану шкіри дуже просто:

Натискають кнопку, розташовану на корпусі. Дисплей замигав – значить, прилад включився;

 Після появи звукового сигналу – писку – датчики щільно притискають до тієї ділянки шкіри, яку потрібно оцінити;

Як тільки датчик запищить повторно – діагностика закінчилася. Час від початку до кінця аналізу становить близько 4 секунд. На дисплеї можна буде побачити позначення: «ок»;

Ще через 4 секунди на дисплеї висвітляться результати – показники проведеного дослідження;

Датчики після закінчення роботи потрібно обов’язково обробити спиртовою рідиною, щоб знежирити. Вимочувати в антисептику не потрібно, достатньо протерти змоченим у спиртовому засобі ватним диском.

Датчики можуть дати помилковий результат, якщо вони до шкіри притиснуті нещільно або між шкірою і приладом потрапило волосся. Але – швидше за все – прилад сам вкаже на неправильне поводження. Індикація буде постійно блимати, датчик пищати, а на дисплеї висвітиться напис, що свідчить про помилку – «помилка».

Аналізатор визначає не тільки типи шкіри. Можна дізнатися, як діє той чи інший засіб для догляду за станом шкірної поверхні.

Для цього потрібно скористатися приладом після застосування лікувального або косметичного засобу через 20 хвилин. І, може виявитися, що лікувальна маска надає зовсім інший вплив, ніж очікувалося, і її потрібно терміново змінити.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *