Home / Твоя краса / Обличчя / Як усунути набряк обличчя?

Як усунути набряк обличчя?

Набряк обличчя досить поширена косметична проблема. Багато людей стикаються з таким проявом нашого організму, встаючи з ліжка вранці і дивлячись на себе в дзеркало. Якщо щось подібне траплялося з вами не один раз, то логічно було б запропонувати дізнатися про цю проблему і методи, якими усунути наслідки та запобігти причинам.

Через що виникає і як усунути набряк обличчя?

набряк обличчяПричина подібного стану речей криється в порушенні водосольового балансу нашого організму. Адже згідно такому ефекту як осмос рідина завжди прагне в середовище де більше солі щоб утворився баланс. Звідси до речі можна зрозуміти чому нам хочеться пити після того як ми з’їли щось солоне. Просто сіль в даному випадку починає витягати рідину з внутрішніх запасів організму, а вони не безмежні через що надходить сигнал спраги.

Однак якщо ви навпаки вип’єте багато води, то вона потрапить всередину клітин і залишиться там до тих пір, поки не почнуться зворотні процеси. Клітини і тканини при цьому дещо розбухають і тому проявляється набряк обличчя або всього тіла.

Звідси можна зробити перший висновок – щоб не отримати набряк обличчя вранці не пийте багато рідини на ніч. Особливо небезпечні в цьому плані різні солодкі газовані напої. Вони дуже приємні на смак через що складно проконтролювати кількість випитого.

Найчастіше набряк обличчя проявляється саме в зимову пору року. Влітку організм втрачає частину води з потом, через що до ранку нам хочеться пити, а обличчя все одно не має сильного набряку, навіть якщо ви вночі відмінно погуляли. Вважається що норма споживання рідини в літній період складає близько 3 літрів для середньостатистичної людини, а взимку десь 1.5. Однак насправді завжди потрібно орієнтуватися на відчуття спраги. Якщо ви ходите пити, то краще випити простої води або мінералки, але не варто зловживати солодким чаєм або кавою.

Рясне харчування. Ще одна причина набряків. Приміром якщо ви на ніч з’їсте кавун чи диню, які містять велику кількість води, то з великою часткою ймовірності на ранок ви прокинетеся трохи «пом’ятою».

Фізіологічні порушення. І все ж слід визнати, яким би не було б ваше харчування, здоровий організм може впоратися практично з усім, але здатний робити це не вічно. Важливу роль у цьому процесі відіграють саме нирки. Якщо нирки не працюють досить ефективно, то рідина тимчасово накопичується в міжклітинному просторі. Якщо набряки відбуваються з вами постійно, то не варто звинувачувати одне лише неправильне харчування – скоріше за все у вас реально прогресує хвороба і вам необхідно пройти обстеження у фахівця.

Як усунути набряк обличчя

Для того щоб усунути набряк обличчя – їй потрібно запобігти. Отже, вам не слід на ніч багато пити або їсти, тільки тоді у вас буде хоч якась гарантія прокинутися у відносно привабливому вигляді.

Якщо набряклість обличчя повторюється і ви вже ходили до фахівця, тоді він міг вам прописати прийом діуретиків – препаратів які виводять воду з організму. Такими ліками зокрема є «Фуросемід» і «Діурсан». Не можна занадто часто зловживати подібними засобами, це погано позначиться на вашому здоров’ї. Краще витратити сили і засоби на виявлення першопричини даного положення справ.

Маски, якими можна усунути набряк обличчя

Щоб усунути набряк обличчя можна застосувати деякі типи масок. Наприклад для цього можна використовувати маску з чаю або дрібно протертої свіжої картоплі. Як у першому так і в другому випадку після нанесення складу потрібно утримати його на шкірі обличчя близько 15-20 хв., а після цього змити. Слід зазначити, що маски можуть лише частково усунути набряк, але повністю зняти його не здатні.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *