Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на серпень 2017 року

Місячний календар стрижок на серпень 2017 року

Користь місячного календаря давно доведена, завдяки йому можна планувати різні справи, наприклад, можна вибрати, коли найкраще зробити красиву стрижку, що  довго зберігає форму. Про детальний місячний календар стрижок на серпень 2017 року дізнаємось далі.

Місячний календар стрижок на серпень 2017 – коли стригти волосся в серпні по дням

Серпень в 2017 році починається з 9 місячного дня,коли місяць знаходиться в фазі росту.

1 серпня. Місяць в знаках Скорпіона і Стрільця. Не можна сказати, що це невдалий для стрижки день, але і сильно сприятливим його теж назвати не можна. Якщо є гостра необхідність, то зробити стрижку можна, але по можливості краще її відкласти на більш вдалий день календаря. В цілому цей день можна назвати нейтральним.

2 серпня. Місяць перебуває під владою Стрільця. Якщо ви запланували стрижку на цей день, можна сміливо йти в перукарню, адже цей день підходить для стрижки просто ідеально! Змінивши свою зачіску, зміниться і ваше внутрішнє сприйняття всього, тому діяти необхідно сміливо.

3 серпня. Місяць продовжує бути під керуванням Стрільця. На відміну від попереднього дня, 3 серпня абсолютно не підходить для створення нової або оновлення старої стрижки. При зміні іміджу саме в цей день є велика ймовірність, що у вашому житті відбудуться нехороші події.

4 серпня. Місяць від Стрільця переходить до Козерога. Це відмінний день для відвідування салону краси. Крім позитивних емоцій від самого процесу догляду за волоссям, ви залишитеся задоволені і результатом – ваше зовнішнє перетворення торкнеться і внутрішнє, негативні емоції не зможуть до вас «пробитися».

5 серпня. Місяць повністю перейшов під владу Козерога. Теж дуже хороший день для стрижки. Після того як перукар попрацює над вашим волоссям, вони будуть сіктися менше звичайного. Вважається, що зробивши стрижку 5 серпня, ви даєте знак космосу, що відкриті для залучення матеріальних благ, і вони не змусять себе чекати!

 6 серпня. Місяць поступово зміщується від Козерога до Водолія. Якщо вам не терпиться поекспериментувати над зачіскою, можна спробувати зробити це 6 серпня. Однак результат може бути непередбачуваним, швидше за все, він вас не влаштує, тому бажано все-таки утриматися від стрижки сьогодні.

7 серпня. Місяць перейшов до Водолія, в цей день настає повний місяць. Цей день категорично не підходить, щоб стригтися! Ви ж не хочете привернути до себе низку невдалих подій? У цей день не віддавайте своє волосся під владу перукаря, яким би гарним він не був.

 8 серпня. Місяць у Водолії, починається фаза його убування. Сьогодні теж варто відкласти похід за новою зачіскою. Зробивши стрижку, можна отримати в подальшому проблеми зі здоров’ям.

9 серпня. Від Водолія Місяць переходить до Риб. На жаль, це четвертий день поспіль, коли краще скасувати запис до перукаря. По-перше, волосся після стрижки можуть стати ламкими і сухими (навіть якщо до цього були абсолютно не такими), може з’явитися лупа, від якої важко позбутися. А по-друге, такі неприємні події, як крадіжка або псування вашого майна, як магнітом притягнуться до вас, як тільки ножиці майстра торкнуться вашого волосся.

10 серпня. Місяць перебуває під владою Риб. У цей день можна перетворюватись  за допомогою нової стрижки. Оскільки місяць знаходиться в фазі спаду, то є можливість зберегти стрижку довше, адже волосся буде рости трохи повільніше, ніж зазвичай. У плані самопочуття стрижка теж сприятлива: воно покращиться, з’явиться багато енергії.

11 серпня. Місяць пересувається від Риб до Овна. Цей день повністю протипоказаний для того, щоб подарувати волоссю нову стрижку, і з точки зору матеріальних благ (залучається бідність), і з точки зору здоров’я (висока ймовірність зниження імунітету, життєвої енергії).

12 серпня. Місяці протегує Овен. В цілому день не прихильний до оновлення зачіски, може похитнутися здоров’я організму – впаде тонус, з’явиться слабкість і млявість.

13 серпня. Від Овна Місяць рухається до Тельця. Це один з найбільш сприятливих днів місяця для стрижки. Плануючи похід в перукарню, краще перенести дату саме на 13 серпня. Довірившись майстру і зробивши нову стрижку (або оновивши стару), вас буде супроводжувати успіх у багатьох сферах: ви досягнете успіху там, де давно планували, але з якихось причин не виходило цього зробити, волосся стане сильним, міцним і блискучим, довго не буде посічених кінчиків.

14 серпня. Місяць під впливом Тельця. Цей день, як і попередній, теж досить гарний для стрижки. З його  допомогою ви зможете відкрити для себе практично «нове» обличчя – воно стане набагато більш виразним за допомогою деяких деталей стрижки. Здоров’я волосся також буде на хорошому рівні після процедури стрижки.

15 серпня. Від Тельця Місяць йде до Близнюків. Якщо є можливість, стрижку краще перенести на інший день. У цей день ви не отримаєте бажаного результату від походу в перукарню, до того ж є ймовірність, що ваше здоров’я трохи похитнеться після стрижки.

16 серпня. Місяць перебуває повністю під управлінням Близнюків. Цей день несприятливий для всіх сфер життя, пов’язаних з красою і здоров’ям. Ніякої користі від різних процедур (для волосся, обличчя), проведених сьогодні, не буде. А адже в салон йдуть не тільки за красою, а й за здоров’ям! Тому рекомендується відкласти створення стрижки на інший день.

17 серпня. Місяць переміщується до Раку. Енергетично день не підходить для візиту до вашого перукаря. Разом з відстриженим волоссям ви втратите з уваги прекрасні можливості і перспективи і не реалізуєте їх.

18 серпня. Місяць під впливом Рака. А сьогодні можна скористатися здавалося раніше ексцентричними порадами вашого майстра! Ваша нова зачіска приверне до вас щастя і несподівані приємні події.

19 серпня. Місяць переходить від Рака до Лева. Місячний календар стрижок на серпень 2017 року передбачає, що добре підняти настрій зможе красива стрижка, і цей день створений для того, щоб втілити всі ваші побажання щодо зачіски! Перукар зможе зробити з вашою головою те, що не вдавалося йому до сьогоднішнього дня. Результат вас приємно здивує.

20 серпня. Місяць перебуває під управлінням Льва. Прекрасний день, щоб трохи змінити життя, несучи до неї нотки щастя і успіху. А допоможе в цьому нова стрижка, яка буде радувати вас ще дуже довго.

21 серпня. Місяць поступово наближається від Льва до Діви. У цей день настане молодик. Краще не планувати ніяких процедур з волоссям, це може перешкодити сприятливому перебігу дня, і порушить багато ваших планів.

22 серпня. Зростаючий Місяць розташовується під знаком Діви. Для стрижки цей день можна назвати як хорошим, так і не дуже. Все залежить від ваших бажань. Якщо ви хочете кардинально змінити себе і, можливо, згодом своє життя, то стрижка вам необхідна.

23 серпня. Місяць продовжує перебувати під впливом Діви. У цей день відвідування перукарні крім бажаної стрижки допоможе наситити організм позитивною енергією. Волосся стануть більш привабливими, з’явиться об’єм  (якщо ви відчували в ньому недолік).

24 серпня. Від Діви Місяць переміщується до Терезів. Не рекомендується чіпати стрижку, яка у вас є на сьогоднішній день. Здоров’я волосся не погіршиться, але і не покращиться, тому сенсу в маніпуляціях з волоссям 24 серпня дуже мало. До того ж зі створенням нової зачіски вас можуть почати відвідувати різноманітні страхи.

25 серпня. Місяць під знаком Терезів. Дуже хороший день для зміни свого іміджу. Що б не створив майстер з вашими волоссям, піде їм тільки на користь, і принесе ще більшу красу.

26 серпня. Місяць рухається від Терезів до Скорпіона. Після візиту до перукаря від побаченого в дзеркалі ви будете перебувати в жахливому настрої, цілком можливо, що воно може дійти і до депресії. Сьогодні краще утриматися від нової стрижки: ні користі, ні краси вона вам не додасть.

27 серпня. Місяць під управлінням Скорпіона. У серпні це один з найвідповідніших  для стрижки днів. Категорично не рекомендується сьогодні чіпати волосся. Після зміни зачіски в ваше життя можуть увійти неприємні вам люди, від спілкування з якими буде важко позбутися. Краще перенести стрижку на інший день, нехай навіть це буде пізніше, ніж ви планували.

28 серпня. Місяць від Скорпіона поступово переходить до Стрільця. Якщо ви планували стрижку на попередній день, то вдалим рішенням буде перенести її на сьогодні. Адже 28 серпня прекрасно підходить для невеликих змін в зачісці. Більш того, зважившись на стрижку саме сьогодні, ви станете «магнітом» для яскравих і щасливих подій.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *