Home / Твоя краса / Догляд за ногами / Ферезол від бородавок. Корисні поради

Ферезол від бородавок. Корисні поради

Бородавки – доброякісні утворення на шкірі – виникнути можуть абсолютно несподівано. Виглядають вони вкрай не естетично і в перспективі можуть становити небезпеку для здоров’я. Ігнорувати це утворення вкрай небажано, а позбутися його просто – достатньо підібрати правильний засіб. Серед рекомендованих препаратів – ферезол від бородавок.

Ферезол від бородавок. Що собою являють бородавки?

Провокує появу бородавок вірус групи папіломи людини. Передається він під час контакту з хворим або речами, якими він користувався. Інкубаційний період може тривати кілька місяців, розмножується на шкірі вірус інтенсивно.

Відомо кілька видів бородавок:

звичайні – округлі вузлики, шорсткі і безболісні. З’являються частіше на голові, обличчі, руках;

підошовні – з’являються на ногах, можуть викликати хворобливі відчуття. Причина – незручне взуття;

гострі кондиломи – відносяться до венеричних захворювань, виникають в районі статевих органів;

юнацькі (плоскі) – маленькі гладкі жовтуваті вузлики на тильній стороні кисті або обличчі;

старечі – з’являються на шкірі літніх людей і не потребують лікування.

З’являються бородавки як у дітей, так і дорослих.

Бородавки час від часу турбують як чоловіків, так і жінок. Вивести ці новоутворення буває не так просто, у деяких на це йде не один місяць або навіть рік. Багато для цієї мети застосовують препарат Ферезол від бородавок, відгуки про нього говорять про ефективну боротьбу з такими захворюваннями шкіри.

Часом лікування не потрібно: в 50% випадків проходять вони без втручання протягом двох років.

Найчастіше самостійне вирішення проблеми проходить у дітей, а ось дорослим людям зі зниженим імунітетом краще приступати до лікування.

Як не дивно, починати лікування бородавок рекомендують з безпечних і недорогих способів – від лікарських засобів до народної медицини. Якщо результату не буде, приступати можна до більш агресивних методів: кріодеструкції (заморожування рідким азотом), видалення струмом або лазером, хірургічного вирізання.

Ферезол від бородавок. Що таке «Ферезол»?

«Ферезол» – розчин припалюючої дії, призначений виключно для зовнішнього застосування. Світло-коричнева рідина володіє специфічним запахом, випускається 10% розчином у флаконах об’ємом 10 мл.

Засіб зберігатися може довго: з часом в ньому з’являється кристалічний осад, але на якість це не впливає.

«Ферезол» успішно застосовується для лікування і видалення різноманітних доброякісних новоутворень. Серед них:

папіломи;

кератоми;

канділломи;

сухі мозолі;

бородавки.

Основні діючі речовини – трикрезол і фенол. На кореневу частину утворення засіб надає антисептичну дію, завдяки чому можна звести до мінімуму не тільки ризик рецидивного виникнення бородавок, але і ймовірність їх передачі під час контакту.

Наносити засіб потрібно за допомогою аплікатора точково, безпосередньо на новоутворення.

Лікування бородавок ферезолом проводять шляхом розподілу розчину дерев’яною паличкою точково на саме новоутворення.

Великі бородавки доведеться обробляти по три-чотири рази на день. Від дрібних ниткоподібних наростів позбутися можна за один-два прийоми. Підсихати Ферезол повинен на відкритому повітрі, закривати оброблене місце пластиром або бинтом не рекомендується.

Папіломи діаметром до 2 мм і ниткоподібні бородавки: одноразове нанесення.

Великі папіломи і бородавки діаметром 2-3 мм: наносити розчин 3-4 рази.

Велике скупчення папілом, які перебувають дуже близько один від одного, віддаляється за певною схемою. Для початку потрібно боротися з головною, найбільшою бородавкою. Після її зникнення інші нарости, як правило, пропадають самі по собі.

Підошовні бородавки попередньо необхідно розпарити, зняти ороговілий шар і обробити саліциловою маззю. На 20 хвилин накладається пов’язка з поліетиленом, далі ногу потрібно опустити в теплу воду. Огрубіла шкіра віддаляється за допомогою манікюрних ножиць, проблемна ділянка обробляється ферезолом. Наносити його потрібно кілька разів (до десяти), інтервал між кожним нанесенням – близько п’яти хвилин, засіб повинен підсохнути.

Видаляти самостійно за допомогою «ферезолу» не рекомендується гострі кондиломи. Лікування бажано проводити тільки під наглядом дерматовенеролога або уролога. Засіб наноситься один-три рази з невеликими інтервалами, необхідними для підсихання рідини.

Додаткова обробка при необхідності проводиться не раніше, ніж через два тижні після першого застосування.

Ферезол від бородавок. Протипоказання і запобіжні заходи

Шкіру навколо новоутворення бажано обробляти цинковою пастою: це дозволить уникнути опіку. Після того як останній шар розчину підсохне, паста видаляється сухим марлевим тампоном. Наносити засіб потрібно максимально обережно на поверхню шкіри, яку піддають обробці не повинна перевищувати 20 кв. см.

Якщо «Ферезол» потрапить на здорову шкіру, розчин необхідно якомога швидше видалити. Робити це слід делікатно, без жорсткого тертя.

Місце попадання доведеться обробити етиловим спиртом, змивається він милом і теплою водою. Категорично не можна допускати попадання ферезолу на слизову: при попаданні потрібно негайно викликати «швидку».

Неприпустимо закривати хворе місце бинтом, пластиром і т. д. Препарат повинен висихати природним шляхом.

Корисно змащувати здорові ділянки шкіри навколо обробленого наросту якимось захисним засобом, наприклад дитячим кремом, вазеліном, цинковою маззю.

Якщо після застосування ферезолом на тому ж місці з’явився новий наріст, лікування препаратом можливе тільки через 2 тижні.

Слід відмовитися від застосування препарату в наступних випадках:

наявність наростів великих розмірів (20 мм і більше);

необхідність видалення наростів на слизових оболонках і статевих органах;

спостерігалися кровотечі і механічні пошкодження бородавок.

Використовувати Ферезол можна не всім. Так, засіб не рекомендовано:

дітям до семи років;

вагітним жінкам:

лікування бородавок можливо тільки під наглядом лікаря;

годуючим матусям:

категорично забороняється використовувати цей засіб для видалення новоутворень біля грудей і на руках. Ліки можуть потрапити в грудне молоко, на здоров’ї малюка це позначиться негативно.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *