Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на травень 2018 року

Місячний календар стрижки на травень 2018 року

Травень – довгоочікуваний місяць, це час перетворень і розквіту. За статистикою, це найпопулярніший місяць для візитів до перукаря, і це цілком зрозуміло. Після довгої зими хочеться бути красивою, і місячний календар стрижки на травень 2018 року в цьому допоможе.

Місячний календар стрижки на травень 2018 року – вдалі травневі дні для стрижки

Місячний календар стрижки на травень 2018 року

Щоб зберегти не тільки хороше самопочуття, а й зміцнити волосяний покрив вибирати найкраще сприятливі дні для стрижки волосся. Пов’язано це з тим, що місячні дні впливають на людський організм і в залежності від фази місяця роблять особливий вплив і на волосся.

Створення зачіски в несприятливі дні погіршує їх структуру, сповільнює ріст і може зробити їх зовнішній вигляд гіршим. Здійснюючи стрижку в сприятливий день за місячним календарем, волосся починає краще рости. Вони стають більш податливими і слухняним, і більш об’ємними. Оракул впливає не тільки на стрижку, але і на процес фарбування і укладання волосся.

Перша і друга чверть місяця

Коли волосся стрижуться в першій фазі місяця, вони стають більш доглянутими, блискучими і швидко ростуть. Будь-яка зміна іміджу піде тільки на користь. Фарбування в цей день дає стійкий результат. Використання в цей день таких засобів, як маски і бальзами допоможе зробити стан волосяного покриву ще кращим.

Крім позитивного впливу можна відзначити і негативний вплив. Стрижка чубчика змусить рости його досить швидко, тому місячний календар стрижки на травень 2018 року  не рекомендує підстригати його в першій фазі. Щоб отримати більш точні прогнози важливо знати в якому сузір’ї знаходиться місяць.

Якщо місяць знаходиться в Овні, то можна зважитися на сміливий образ. Незважаючи на те, що стрижка змусить рости волосся швидше, вкорочувати їх в це сузір’я не рекомендується. Така процедура може погіршити якість волосся.

Знаходження місяця в Тільці, Козерозі або Діві зміцнюють волосяний покрив і перешкоджають перетину кінчиків. У цей період краще всього користуватися масками, живити коріння і структуру волосся, а також робити їх ламінування. Якщо є бажання пофарбувати волосся, то робити це краще всього в сузір’ї Діви. Така фаза буде надавати максимально щадний ефект.

Сузір’я Близнюків не сприяють салонним процедурам. Волосся в цей день краще не стригти.

Перебуваючи в сузір’ї Терезів можна створити пишну зачіску, крім цього, процедури не принесуть негативного впливу на шевелюру.

Сузір’я Водолія є найсприятливішим для плетіння косичок, колорування та складних зачісок. А ось від масок і інших процедур в цей період часу найкраще відмовитися.

Якщо хочеться, щоб волосся було слухняними і гладкими процедури варто проводити в той період, коли місяць знаходиться у Леві.

Якщо мета зачіски – підрівняти кінчики, то сузір’я Стрільця підійде для цих цілей ідеально. А ось від складних модельних зачісок в цей день найкраще уникати.

Скорпіон впливає на волосся негативно, тому салони краси в цей період краще за все не відвідувати.

Молодик

Підстригаючи волосся в цей день, поліпшується не тільки їх структура і зовнішній вигляд, а також самопочуття і загальний емоційний стан. Місячний календар стрижки на травень 2018 року  говорить про те, що в цей день можна очистити свою карму від негативної енергетики.

У ньому відзначені найвдаліші для стрижки волосся дні. Записуючись в перукарню в сприятливий день згідно місяця, ви не тільки отримаєте вдалу стрижку, а й везіння в справах, а також залучите фінансові потоки.

Місячний календар стрижки на травень 2018 року  складений астрологами, він надійний і зручний в застосуванні.

Користуйтеся місячним календарем стрижок на травень, і фортуна постукає у ваші двері.

Ті, хто марить красивими і довжелезними локонами, відвідують салон в дні Молодика. Що ж, вірно приходять. Адже, ще наші предки знали, що якщо підстрижешся в день, коли Місяць росте, то і волосся стане відростати активніше. Хоча, в цю місячну фазу можна тільки підрівняти чубок або кінчики волосся. Молодик в травні очікується в перших і останніх числах місяця, як пророкує місячний календар стрижки на травень 2018 року.

На спадний Місяць (з 12 по 24 травня) теж можна стригтися і робити живильні маски. Все це допоможе волоссю знайти силу, здоров’я, густоту і стати об’ємніше від коренів.

Сприятливі дні травня, коли можна вирушати в перукарню:

– 5 і 6 число: Місяць в Діві;

– 7 і 8 травня: Місяць у Терезах;

– 14 і 16 число: Місяць у Козерозі;

– 24 і 25 травня: Місяць у Тільці

Якщо хочете накопичити позитивну енергію, то запам’ятайте ці цінні поради:

– 2, 5, 14, 15, 18 і 19 травня; стрижка подарує міцне здоров’я і допоможе позбутися від хвороби;

– 3 травня; інтуїція буде на висоті;

– 8 і 28 травня; фінансовий успіх;

– 9, 31 травня; ідеальні дні для стрижки, які приведуть до прибутку, здоров’я та посилять інтуїцію;

– 13 травня; життя зміниться на краще;

– 17, 21 травня; наповнитеся позитивною енергією;

– 24 травня; образ стане яскравим і оригінальним;

– 27 травня; організм оновиться й очиститься від негативу

– 6 травня: стан здоров’я погіршиться;

– 10, 11, 23 травня: стрес, депресія і жахливий настрій;

– 12 травня: проблеми з судинами, серцем і обмінними процесами в організмі;

– 16 травня: можлива хвороба через зниження імунітету;

– 20 травня; сварка з близькими людьми або колегами;

– 22 травня: депресивний стан і слабкість;

– 29 травня; від стрижки не отримаєте бажаного ефекту

Робимо завивку за порадами місячного календаря на травень 2018 року

Усі жінки мріють не тільки про стильні стрижки, але і про гарні кучеряві  локони, які романтично спадають по плечах. 5 і 6 травня; найсприятливіші дні для тих дівчат, які хочуть порадувати себе милими кучериками. Хімічна завивка буде виглядати чудово, а волосся не втратять силу, якщо Місяць у цей день перебуває в Діві.

– Місяць у Водолії: 17 і 18 число;

– Місяць у Раку: 28 і 29 травня

Зафарбовуємо  волосся як радить місячний календар стрижки на травень 2018 року

Якщо Місяць росте, то сміливо вирушайте до перукаря і міняйте свій колір волосся. Сприятливі дні для цієї процедури: з 1 по 10 травня і з 26 по 31 число. Місячний календар стрижки на травень 2018 року  радить відзначити для себе вдалі дні для фарбування волосся:

– 6 травня: якщо пофарбувати волосся фарбою з природними добавками, то відносини з шефом будуть прекрасними;

– 8 травня: фінансовий прибуток;

– 11 травня: уникнете численних проблем;

– 14 і 15 травня: наповніть життя позитивною енергією;

– 18 травня: вибирайте для фарбування світлі відтінки, тоді притягатимете в долю гідних людей;

– 19 травня: матеріальна сторона життя покращиться;

– 24 травня: отримаєте прибуток і зміцните здоров’я.

Місячний календар стрижки на травень 2018 року  по дням

1 травня – це 15 місячний день, місяць в Стрільці. День, наповнений негативною енергетикою, яка може торкнутися і вас при укороченні волосся. Хвороби і слабкість гарантовані.

2 травня – 16 місячний день, місяць в Стрільці, бажано утриматися від змін у зовнішності. Не потрібно стригти волосся, виберіть для цього більш вдалу дату, щоб не нашкодити собі.

3 травня – це 17 місячний день, місяць в Стрільці, прекрасний день для походу до стиліста-перукаря, щоб поміняти зачіску. Це обіцяє багатство, однак, стан волосся може дещо погіршитися. Зміна зачіски – фарт в справах.

4 травня – триває 17 місячний день, краще відкласти стрижку, інакше будь-яка зміна стану волосся негативно позначиться на кар’єрі та бізнесі.

5 травня – це 18 місячний день, місяць в Козерозі, ще один не кращий день для зміни зачіски. Волосся стануть негарно укладатися, в справах також може з’явитися невезіння. Нова зачіска принесе розчарування.

6 травня – це 19 місячний день, місяць в Козерозі. Ідеальний момент, щоб змінити імідж, а з ним залучити і удачу на вашу сторону.

7 травня – це 20 місячний день, місяць у Водолії. Триває сприятливий період для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Змінюйте образ, довжину волосся, їх колір, експериментуйте з чубчиком, і всі зміни позитивно позначаться на ваших справах.

8 травня – триває 21 день місяця, що у Водолії. Відмінний день, щоб змінити життя на краще, а почати потрібно з нової зачіски, вдалим буде і фарбування волосся.

9 травня – 22 і 23 місячний день і місяць у Водолії. Вкоротити волосся – вкоротити і життя.

10 травня – 24 місячний день, місяць в Рибах. Обов’язково відвідайте перукарню, будь-яке оновлення буде вам до обличчя, від нової зачіски зовнішність тільки виграє.

11 травня – 25 місячний день, місяць в Рибах, але в цей день краще відмовитися від нової зачіски і будь-яких маніпуляцій з волоссям, щоб не отримати неприємностей, пов’язаних з погіршенням здоров’я.

12 травня – 26 місячний день, місяць в Овні. Це не кращий момент для роботи з волоссям, візит в перукарню краще відкласти до кращих часів, щоб не накликати невдачу.

13 травня – 27 місячний день, місяць в Овні. Ловіть момент – настав час відправитися в перукарню, навіть звичайне підрівнювання волосся зміцнить здоров’я і додасть чарівності.

14 травня – 28 місячний день, місяць у Тільці. Хвороби, погіршення самопочуття, загальна слабкість, дрібні неприємності і проблеми на роботі – ось той малий перелік негараздів, яким загрожує обернутися похід в перукарню.

15 травня – 29 місячний день, місяць у Тільці. Не слід стригти волосся, є небезпека зіпсувати власну енергетику, нахапавшись негативної.

16 травня – 1 і 2 місячний день, місяць в Близнюках. Щоб неприємності вас не торкнулися, слід обходити перукарню стороною. Не рекомендується робити і складні укладання в домашніх умовах. Мінімум уваги волоссю – більше здоров’я.

17 травня – 3 місячна доба, місяць в Близнюках. Не потрібно стригти волосся.

18 травня – 4 місячний день, місяць в Раку. Вдалим буде будь-яке фарбування волосся, але не стрижка, відмовтеся і від підрівнювання.

19 травня – 5 місячний день, місяць в Раку. Підрівняти волосся – станете багатшими, зважитеся на нову стрижку – фортуна зверне на вас свій погляд.

20 травня – 6 місячний день, місяць у Леві. Від походу в перукарню краще відмовитися, виникнуть неусвідомлені страхи.

21 травня – 7 місячний день, місяць у Леві. Мабуть, один з найбільш гірших днів для стрижки волосся, що загрожує проявом намірів недоброзичливців і залученням ворогів.

22 травня – 8 місячний день, місяць в Діві. Нарешті можна сходити в перукарню, щоб підвищити настрій і поліпшити зачіску. Вирішуйте на найсміливіші експерименти з волоссям, всі вони будуть вдалими, а ви придбаєте репутацію знавця стилю.

23 травня – 9 місячний день, місяць в Діві. Не потрібно навіть незначно вкорочувати волосся, загрожує загостренням хронічних захворювань і головними болями.

24 травня – 10 місячний день, місяць в Терезах. Дотик перукарських ножиць до волосся – до удачі, величезного везіння, взаєморозуміння в сім’ї і можливого підвищення по службі.

25 травня – 11 місячний день, місяць в Терезах. Вдалий день для того, щоб змінити зачіску. Якщо в планах не стоїть зміна зачіски, то потрібно хоча б підрівняти кінчики волосся, і фортуна не пройде мимо.

26 травня – 12 місячний день, місяць в Терезах. Не потрібно займатися волоссям, зате сміливо можна приступати до фарбування волосся навіть в домашніх умовах, фарба ляже добре, а волосся стане м’яким і об’ємним.

27 травня – 12 місячний день, місяць в Скорпіоні. Не потрібно йти в перукарню, нова стрижка або укладання  зроблене в цей момент, не доведеться вам до смаку.

28 травня – 13 місячний день, місяць в Скорпіоні. Перукарню потрібно обійти стороною, здоров’я може погіршитися, та й волосся кращими не стануть.

29 травня – 14 місячний день, місяць в Стрільці. Небезпечний момент для роботи з волоссям. Краще не торкатися до волосся, щоб не зіпсувати карму.

30 травня – 15 місячний день, місяць в Стрільці. Місячний календар стрижки на травень 2018 року  радить, що не потрібно ходити в салон краси або в перукарню, щоб не завдати шкоди волоссю і власному здоров’ю. Крім того, укорочення волосся загрожує обернутися зниженням імунітету, великий  ризик підхопити інфекції.

31 травня – 16 місячний день, місяць в Стрільці. Це не найкращий день для роботи з волоссям, візит в салон краще відкласти до кращих днів.

Місячний календар стрижки на травень 2018 року.  Чи можна стригти волосся під час критичних днів в травні 2018 року?

Багато дівчат задаються питанням, чи можна стригти волосся в період менструального циклу. Робити цього не можна ні в якому разі. Справа в тому, що під час місячних змінюється весь гормональний фон жінки. Він впливає на стан волосся, шкіри, нігтів (саме тому робити манікюр і педикюр також не радиться в ці дні). Після стрижки волосся можуть лягти неправильно, не так як передбачалося.

Стан волосся зовсім інший, ніж перед початком менструального циклу. Таким чином, після стрижки в такий час, волосся може почати випадати, може стати сухим, без життєвим.

Місячний календар стрижки на травень 2018 року  – співвіднесення з місячним календарем. Фарбування теж не рекомендується. Бажаного кольору ви можете і не добитися, так само як і блиску, отримавши натомість тьмяність і ламкість.

До того ж фарба швидко змиється, тому що коріння волосся, через зміну гормонального фону, будуть постійно жирними. Коригувати свою зачіску можна тільки по закінченню циклу або ж в його останні дні. Щоб волосся стали сильнішими і міцнішими, менше заплутувалися і були м’якшими, рекомендується відвідати перукарню по закінченню менструального циклу в перший же день фази зростаючого місяця.

Майже всі дівчата, які практикували це, спостерігали ефект на наступний же день. У критичні дні рекомендується лікувати волосся, наносити масла, живити  їх, але не перестаратися. Жирні коріння можуть залишитися такими навіть після припинення місячних. Також можна мити волосся яйцями, без використання шампуню.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *