Home / Дозвілля / Місячний календар зачаття на квітень 2020 року

Місячний календар зачаття на квітень 2020 року

До зачаття дитини потрібно підходити з усією серйозністю і відповідальністю. Тим більше, якщо для батьків важлива стать майбутнього малюка. Планування вагітності складається з декількох важливих етапів: визначення овуляції, здача всіх аналізів, лікування хвороб і т. д. Але також слід враховувати і вплив природних явищ. Місячний календар зачаття на квітень 2020  року допоможе визначити найбільш сприятливі дні.

Місячний календар зачаття на квітень 2020

Місячний календар зачаття на квітень 2020 року

Астрологи впевнені, що на долю людини впливає не тільки положення зірок і планет в день її народження, але і в день зачаття. Місяць впливає на безліч природних факторів, наприклад, припливи / відливи на морях і океанах, стан людини.

Зачаття дитини – це дуже складний процес, під час якого слід враховувати величезну кількість чинників, в тому числі і положення Місяця на зоряному небі. Якщо вийде оволодіти розумінням місячного календаря, то зможете визначити для зачаття найсприятливіші дні.

Вплив Місяця на зачаття

Місячна фаза в момент зачаття дає можливість визначити характер маленької людини. На особистість впливає не тільки стан здоров’я матері, відносини з навколишнім світом, але і Місяць. А значить, підрахувавши по днях момент зачаття і визначивши фазу Місяця, можна дізнатися темперамент малюка:

Зачаття в повний місяць – характер дитини буде важким. Малюк буде схильний до агресії, уразливості, надмірної емоційності.

При убуваючому місяці – характер дитини буде твердим, безкомпромісним, непохитним.

Дитина, зачата в молодик, виросте слабовольним, вразливим, беззахисним.

Зачаті на зростаючий Місяць малюки набувають якості співпереживати людям, а загострене почуття справедливості стане їх візитною карткою.

Місяць здатний вплинути не тільки на успішний результат вагітності і характер дитини, але також на стать дитини її долю. Так, при плануванні вагітності в квітні 2020 року астрологи радять враховувати ритми супутника Землі, які складаються з декількох компонентів:

Власне, фаза Місяця, яка впливає на долю, здоров’я, темперамент.

Траєкторія руху Місяця по зоряному небу – положення нічного світила в тому чи іншому сузір’ї визначає життєві пріоритети дитини, особисті якості, стать дитини.

День місячного календаря, в який відбулося зачаття. Дитина, яка була зачата в сприятливий день, стане героєм, мудрецем, захисником батьківщини і людства.

Для зачаття хлопчика Місяць повинен знаходитися в чоловічих сузір’ях – Водолій, Близнюки, Терези, Овен, Стрілець, Лев.

Місячний календар зачаття на квітень 2020  радить, щоб народилася дівчинка, супутник Землі повинен проходити через такі сузір’я, як Риби, Телець, Рак, Скорпіон, Діва, Козеріг.

Зачаття дівчинки

Існує велика кількість методів і способів визначити стать дитини до її народження, а також практично «замовити» стать дитини. Зачаття на підставі місячного календаря є найбільш поширеним.

Якщо батьки мріють про дівчинку, то їм слід дотримуватися наступних рекомендацій:

місячний календар повинен збігатися з днями овуляції;

дівчинка з’явиться при зачатті на зростаючий Місяць і повний місяць;

якщо майбутній мамі парна кількість років, то і займатися зачаттям потрібно в парний місяць.

Перед запланованим зачаттям мамі варто перекусити такими продуктами – шинка, персик, ковбаса, абрикоси. При цьому слід утриматися від кави, оселедця, авокадо, буряка.

Зачаття за місячним календарем в квітні 2020 роки (відео).

Зачаття хлопчика

Для народження спадкоємця і продовжувача роду, астрологи дають батькам ряд порад:

батькам потрібно утриматися від фізичних перевантажень;

перед зачаттям слід відмовитися від копчених страв, куріння, алкоголю, а мамі краще не їсти молочні продукти;

татові не можна перед зачаттям приймати гарячі ванни, відвідувати сауни;

будуть корисними прогулянки по парку, міцний сон.

Місячний календар зачаття на квітень 2020 року по дням

01.04.20. Неоднозначний період для зачаття дітей. При плануванні вагітності слід врахувати і особистісні якості маленького чоловічка. У малюка життя складеться не просто. Воно буде насиченим на приємні моменти і яскраві спогади. У день зачаття  народиться сильний і вольовий чоловічок, який буде дотримуватися встановлених ним принципів, але від цього не менш впертим.

З головою порине в емоції. Якщо щось піде не так, то це буде повний відчай. Радісна подія буде викликати повний захват. Вольовий характер допоможе впоратися з будь-якими труднощами. Людині не даються випробування, які вона не в змозі подолати.

02.04-03.04.20. Сприятливий день для зачаття дитини. Якщо правильно скористатися моментом, то вийде зачати малюка, який буде мати тісний зв’язок не тільки з батьками, але і отримає підтримку з боку предків. Місячний календар зачаття на квітень 2020  радить, що парі варто звернутися по медичну допомогу не тільки до астрологів, але і родичам, що  давно пішли, з проханням про щасливе майбутнє і благополуччя малятка.

04.04.20. Невизначений день як для зачаття, так і народження дитини. Велика ймовірність, що у дитини в ранньому віці прокинеться дар цілительства. Інтуїція буде сильною і підведе тільки в рідкісних випадках. Така особливість стане його головним козирем.

З нього вийде прекрасний лікар як нетрадиційної, так і традиційної медицини. Можливо, періодично з’являтиметься почуття самотності. Якщо правильно скористатися дарованими здібностями, то дитина вийде переможцем з будь-яких складних ситуацій.

Показник духовного розвитку буде високим. Для того, щоб дитина була щаслива, проливати сльози в цей день батькам не рекомендується.

05.04.20. Невизначений період з точки зору професійних астрологів. Перед запланованою датою зачаття, лікарі рекомендують парам здати всі необхідні аналізи і врахувати період жіночої овуляції. Найчастіше нічого серйозного не виявляється, однак від фізичного стану майбутніх батьків залежить не тільки здоров’я малюка, але і складність майбутніх пологів.

Буде життя людини щасливим, залежить від кармічної схильності і настрою Фортуни. Сучасні технології не стоять на місці, але навіть вони не в змозі пояснити випадки, коли будучи вагітною, жінка спостерігає овуляцію. В результаті можуть народитися діти з різним ступенем доношення. Найбільший зафіксований раніше проміжок становив 2 місяці.

06.04.20. Сприятливий день для становлення нового життя. У цьому допоможуть предки, які дарують новому члену сім’ї безліч можливостей, в тому числі і контактувати з потойбічним світом. Подібний аспект допоможе стати спіритом або магом.

Інтуїція буде добре розвинена. Якими б складними не були обставини, предки ніколи не відвернуться від нього, даруючи вищий захист. Він завжди буде прислухатися до голосу розуму і совісті. Батькам не слід ворожити в цей день, оскільки це зробить долю дитини складною.

07.04.20. Астрологічні тонкощі говорять про настання нейтрального періоду в календарі. Брехня в такий день є неприйнятною. Тільки чесність дозволить малюкові протистояти злу і ненависті, яка зустрінеться в його житті. У ранньому віці дитині варто пояснити в зручній формі основні відмінності між добром і злом. Доля легкою не буде. При належній підтримці придбає всесвітню славу, а за відсутності такої, його чекає глибока прірва.

08.04-10.04.20. День відноситься до категорії неоднозначних. Якщо зародження нового життя здійсниться на повний місяць, то людина вийде імпульсивною і дуже рухливою. Уміння контролювати себе і розбурхані емоції прийдуть з віком. До цього часу буде допущено безліч помилок.

В будь-який інший час зародиться нова зірочка з м’якою і лагідною вдачею. Перевагу буде віддавати сільському способу життя і відпочинку наодинці з природою. Обраний життєвий шлях буде тернистим, як і у інших людей, які прагнуть купатися в променях слави і загальної любові.

Велика ймовірність зародження нової легенди кінематографа. Другорядними ролями, не зацікавляться, так як ті не будуть відповідати наявному темпераменту. Перше серцебиття може бути побачене лікарями на 6 тижні вагітності. Частота ударів може досягати позначки в 130 ударів в хвилину. Також слід звернути увагу на те, що у ембріона є хвіст. Але він пропадає на 11 тижні.

11.04.20. Для тих, хто використовує місячний календар зачаття на квітень 2020, настане сприятливий період. Натура народиться складною. Внутрішній світ буде багатим, а душа розвиненою. Обраний шлях, незалежно від того, наскільки складним він буде, вийде вірним. Саме тут вдасться досягти найбільшого ефекту і сповна проявити себе.

12.04-14.04.20. При виборі відповідного часу для розширення сім’ї необхідно врахувати, що в такий день можна дати життя тільки людині, яка буде наділена величезною силою. Магнетичне тяжіння буде відчуватися як родичами, так і малознайомими людьми. Кожна перешкода буде подолана, проте залишить невидимі подряпини в ранимій душі.

Образливі слова буде вислуховувати незаслужено. Знайомі будуть побоюватися прихованої від сторонніх очей сили. Чарівність порівняно демонічна. Малютка буде притягувати до себе людей, які не усвідомлюють, що відбувається. Натура вийде добродушною і чутливою.

Володітиме рідкісною красою, що зробить з дитини фатального підкорювача сердець. Любов до ризиків призведе до великих втрат, яких буде кілька в житті. У повсякденності відрізняється особливою працьовитістю, але самітницьким способом життя. Тільки від виховання буде залежати, чи стане він великим брехуном або людиною чесною.

15.04.20. Неоднозначний день для тих, хто намагається спланувати продовження роду. Зачата в домашніх умовах (природним шляхом) дитина, буде мати деякі психологічні відхилення, які не дозволять їй вести нормальний спосіб життя. На контакт з іншими людьми буде йти нехотя. Внутрішня скутість не дозволить створити сім’ю до певного віку.

Регулярне придушення емоцій може зруйнувати відносини з друзями. Характер вийде складним, але внутрішній світ людини стане неймовірно глибоким і розвиненим. Традиційно, після настання вагітності, жіночий організм відчуває стрес, після чого починається гормональна перебудова.

Це може сприятливо позначитися на зовнішньому вигляді дівчини. Волосся починають рости швидше і стають густішими, а очі сяють. Тембр голосу знижується і стає більш проникливим. Смакових пристрастей це також торкнеться. Можливо, стравою дня стане смажена картопля, полита варенням, але незабаром це відбудеться.

16.04-18.04.20. Перед тим, як приступити до зародження нового життя, слід розрахувати найбільш сприятливий період для жіночого організму. Послуги професіоналів обійдуться в цілий статок, проте це дозволить бути впевненим в тому, що малюк народиться абсолютно здоровим і щасливим. Спеціаліст скаже, що в такий день не варто намагатися зачати дитину. Велика ймовірність того, що будуть спостерігатися відхилення в розумовому розвитку.

Видатний мислитель буде не зрозумілий сучасним суспільством, як і власними батьками. Справжнього обличчя ніхто не побачить, в зв’язку з чим він буде вважатися чудовим обманщиком. Брехати він буде, але тільки не на шкоду собі. Популярність прийде, але вже буде занадто пізно.

19.04-20.04.20. Хоч день і відноситься до категорії неоднозначних, але зачатий в цей день малюк зможе зробити блискучу кар’єру в сфері фінансів. Перешкодити кар’єрному росту може тільки власна гординя і нездатність радіти тому, що у нього є на даний момент. Уміння цінувати приємні моменти вкрай важливо і батькам слід зробити все можливе для того, щоб прищепити цю звичку в ранньому віці.

Змагатися з іншими гаманцями не варто. Обставини можуть скластися так, що буде відчуватися душевний неспокій, викликаний тривалою самотністю. Всьому свій час. У зрілому віці зустрінеться той, хто переверне його життя з ніг на голову і все налагодиться. Власна сім’я допоможе виявити нові грані і домогтися ще більшого успіху при належній підтримці. Їсти за двох в період вагітності не потрібно, однак є для двох рекомендується усіма без винятку гінекологами.

Перебуваючи в новому для організму положенні, буде потрібно більше поживних речовин, мінералів і вітамінів. Раціон практично не змінюється, проте до другого семестру кількість споживаних калорій має збільшитися на 300 одиниць.

21.04.20. Місячний календар зачаття на квітень 2020  радить, що сприятливий день для продовження роду. У визначений термін батьки повинні почати прийом вітамінів і пройти необхідне медичне обстеження. Малюк досягне успіху в будь-яких галузях. Успіх супроводжуватиме наполегливі особистості. Улюбленцю фортуни вдасться домогтися багато чого в житті.

У такі періоди зароджуються лідери і вершителі доль.

При необхідності, він змінить весь світ. Кожен вчинок буде заздалегідь продуманий і зважений. Буйний темперамент і запальність стануть перешкодою на шляху до становлення власної сім’ї. Загадки світобудови ними будуть розгадані. Задоволення буде шукати в науці і відносинах.

22.04.20. Несприятливий день для становлення нового життя. Складнощі почнуть виникати безпосередньо при зачатті. Народжена людина буде змушена боротися зі світовим злом наодинці. Програш неприйнятний, адже від битви буде залежати результат світової історії.

Допускається відмова від війни, яка обернеться придбанням нових друзів. У давнину, цей місячний день вважався забороненим для зачаття. Молода душа ставала новим князем тьми. Також вважалося, що в такі дні перероджуються гріховодники і ченці з високою моральною силою. У житті їм доведеться багато боротися за кожен щасливий момент і спогад.

23.04.20. Традиційно, що зароджена в цей день дитина буде протягом усього життя знаходиться під охороною Вищих сил. Таким чином, вдасться витримати з гідністю будь-які випробування. Подій в житті буде багато, і більшість з них залишать приємні спогади.

Протягом життя буде спокійним. Багато часу буде приділятися духовному розвитку. Перші місячні доби підходять для тих батьків, які мріють виростити з чада духовного наставника або священика. Можливо, він знайде вакцину, яка зможе вилікувати будь-які хвороби.

Зачата в повний місяць людина буде вразливою і вкрай чутливою. Їй буде потрібно не тільки захист з боку близької людини, а й коханого. Складнощі тільки загартують характер.

24.04-25.04.20. Зачинаючи в цей день, можна сміливо розраховувати на появу вольової особистості з сильним характером. До основних якостей слід віднести:

пристрасність;

фізичну активність;

принциповість;

гордість.

Така особистість здатна змінити світ на краще. Дитинство може бути складним. З хулігана і шибеника виросте щасливий ділок і впевнена в собі людина. Індивідуальний розвиток буде грати важливу роль в подальшому становленні особистості. Надмірну кількість енергії необхідно направити в правильне русло, тільки в цьому випадку витрачені зусилля принесуть чудовий результат.

Дисципліна буде грати важливу роль в становленні особистості. Власні пристрасті необхідно буде навчитися тримати під контролем. Перші внутрішньоутробні ворушіння проявляються на терміні в 8 тижнів, однак матуся вперше це відчує тільки через 12, коли плід трошки підросте.

Кожна наступна вагітність скоротить цей період на кілька тижнів, тому жінка почне відчувати рухи малюка на 15 тижні.

26.04.20. Місячний календар зачаття на квітень 2020  радить, що неоднозначним вважається п’ятий місячний день і не менше певною буде доля маленької людини. Буде він щасливим, напевно стверджувати не варто. Небезпечні і сильні вороги будуть переслідувати його протягом усього життя. За несуттєві провини вони будуть розплачуватися довго.

Аморальні вчинки повернуться сторицею, проте можливий і інший життєвий шлях, повний любові і розуміння. Уроки долі слід сприймати буквально і прислухатися до голосу власного розуму, а не сторонніх людей. Ціна щастя пізнається тільки в похилому віці.

27.04-29.04.20. Підібрати правильну дату нелегко. Перша місячна фаза дозволить зачати дитину з такими рисами характеру, як:

вічне дитя;

наївність;

жіночність;

чуйність;

м’якість;

ніжність;

світлість і чистота.

Щоденні уроки, які буде надавати життя, необхідно зустрічати з гідністю. Накопичення світовим співтовариством проблем ні до чого доброго не приведе. Всі питання повинні вирішуватися своєчасно і в повному обсязі. Якщо виник конфлікт з людиною, розмову слід провести в цей же день.

30.04.20 Вкрай несприятливий день для зачаття малюка. Він може перетворитися в рідкісного лиходія, чорного мага або чаклуна. В іншому випадку він стане мучеником, якому життя підготує серйозні випробування. Спокуси будуть з’являтися із завидною регулярністю, а встояти перед ними він не в змозі.

Протягом квітня Місяць буде знаходитися в зоні дії кожного з зодіакальних знаків. В окремих Знаках супутник може перебувати два дні, в той час як в інші може затриматися на три. У процесі планування зачаття не зайвим буде звертати увагу на те, в яких сузір’ях перебуває Місяць. Це може позначитися не тільки на особистісних якостях маленької людини, а й на її  долі.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *