Home / Дозвілля / Місячний календар на квітень 2020 року детально

Місячний календар на квітень 2020 року детально

Місячний календар на квітень 2020 року  показує місячний цикл і дозволяє легко зрозуміти різні фази Місяця. Тут ви зможете отримати детальне уявлення про те, як виглядає Місяць щодня, перевіривши поточну фазу Місяця. Календар також показує, коли буде повний місяць і молодик в квітні 2020 року, сприятливі і несприятливі місячні дні.

Місячний календар на квітень 2020 року. Найбільш сприятливі дні на квітень 2020

Місячний календар на квітень 2020 року детально

2.04. Дуже добре підходить для духовного розвитку, пошуку любові. Це сприятливий день для вирішення будь-яких справ. Виникнення проблем малоймовірно. Рекомендується звернути увагу на фізичні навантаження, переглянете свій спосіб життя. Крім того, цей день сприятливий для поїздок і нових відкриттів у своєму житті.

4.04. Один з найбільш насичених енергією днів. Сприятливий для ефективних рішень складних питань з мінімальними витратами сил.

6.04. Підходить для роботи, яка вимагає багато уваги і запопадливості. Будь-які фінансові маніпуляції сьогодні принесуть дохід. Рекомендується в цей день зайнятися саморозвитком. Також, сьогодні потрібно приділити увагу самоаналізу.

7.04. Плідний день для ділового співробітництва. Рекомендується почати щось нове, саме сьогодні це принесе велику користь. Також, сьогоднішній день потрібно присвятити час рідним.

9.04. Переповнений силою і енергією, направте їх на фізичне навантаження. Сьогодні потрібно реалізувати всі заплановані ідеї і думки. Постарайтеся максимально використовувати вже накопичений раніше досвід. У цей день потрібно підвести перші підсумки, які допоможуть зрозуміти, як потрібно діяти в подальшому.

14.04. Приділіть час колективній роботі. Сьогоднішній день сприятливий для налагодження відносин з недоброзичливцями і заздрісниками. Намагайтеся сьогодні бути максимально спокійними – це запорука успіху.

15.04. Сприятливий день для творчої і розумової діяльності. Приділіть час удосконаленню своїх навичок. Також, сьогодні будуть успішними будь-які маніпуляції з нерухомістю. Постарайтеся в цей день побудувати плани на майбутнє, аналізуючи помилки минулого.

28.04. В цей день постарайтеся організувати себе по максимуму. Будьте стримані і уважні. Дотримуючись цих умов, Ви плідно проведете сьогоднішній день. Рекомендується знайти нових знайомих, вони направлять Вас в нове русло.

Місячний календар на квітень 2020 року. Прогноз для зодіакальних стихій

Знаючи сприятливі дні за місячним календарем на квітень 2020 року, не забудьте звернути увагу на свій знак зодіаку. Велика частина квітня – сприятливий час для впровадження нових планів і вирішення старих проблем. У цьому місяці потрібно ретельно працювати, щоб домогтися помітних результатів. Приділіть час вирішенню питань особистого характеру.

Знакам вогненної стихії потрібно бути гранично акуратними під час фінансових маніпуляцій. В кінці квітня рекомендується приділити час відпочинку. Представникам стихії Земля рекомендується змінити рід діяльності, це допоможе помітно збільшити дохід. Якщо такої можливості немає, знайдіть хобі, яке принесе Вам прибуток. Значні зміни відбудуться зі знаками повітряної стихії.

Справи налагодяться не тільки на роботі, але і в особистому житті. Цей місяць принесе успіх у вирішенні спірних питань. Вивчивши місячний календар на квітень 2020 року , Ви зможете помітно налагодити справи і побудувати хороші плани на майбутнє. Зверніть увагу, що квітень 2020 року – період для кропіткого напрацювання результатів.

Місячний календар на квітень 2020 року по дням

1 квітня, 9 місячний день з 9:54, Місяць у Раку. Великий ризик отримати травму, стати учасником серйозного конфлікту, що виник без причини. Щоб не постраждати в результаті небезпечної авантюри, уникайте спілкування з малознайомими особами, які можуть вас в неї втягнути.

Хороший період для творчих людей, яких відвідає натхнення. Проблеми, що виникають вирішуйте негайно, демонструючи наполегливість. День підходить для роботи над своєю самооцінкою, боротьби з негативним способом мислення.

Зростаючий Місяць (2 фаза) з 2 по 7 квітня 2020

2 квітня, 10 місячний день з 10:56, Місяць у Леві з 00:19. Проведіть день разом з близькими, не відкладайте справи, які ви планували почати разом. Не рубайте з плеча на роботі, не відмовляйтеся від ділових зв’язків, які в майбутньому можуть бути корисними.

Заплановану подорож відкладіть на потім, замість цього займіться покращенням житлових умов, будівництвом будинку. Через великий ризик опинитися втягнутим у конфлікт, уникайте з’ясувань відносин з рідними і знайомими. Гарна перспектива поліпшення самопочуття.

3 квітня,11 місячний день з 15:12, Місяць у Леві. Енергетичний підйом гарантований, але вируючою енергією потрібно грамотно управляти, інакше травм не уникнути. Рекомендується знайти золоту середину, сидіти на місці не можна, але і перегинати палицю з активністю не варто.

Вирішивши покласти початок новій справі, відступати від неї і сумніватися в своєму успіху не можна. Хороший день для переїзду на нове місце проживання, подорожей, погане для спекулятивної діяльності. Приділіть увагу здоров’ю, профілактичним процедурам.

4 квітня, 12 місячний день з 13:37, Місяць у Леві. Прекрасний період для духовного розвитку. Сходіть до церкви, поспілкуйтеся з особистим наставником. Атеїстам рекомендується більше часу проводити на свіжому повітрі. Поспішати в цей день не можна, з подорожами краще почекати.

Відмовтеся від жалю до власного «я», в іншому випадку ви станете заручником депресії. Уникайте конфліктних ситуацій, інакше до примирення потім доведеться йти довго. Налагодьте питний режим, відмовтеся від вживання «важкої» їжі.

5 квітня, 13 місячний день з 15:08, Місяць в Діві з 00:19. Творчих людей відвідає муза, завдяки якій вони створять чудові шедеври. Енергетична підзарядка гарантована всім, використовувати сили рекомендується для реалізації старих задумів. Не відкладайте паломництва, подорожі, відрядження. Для зміцнення здоров’я відкоригуйте програму профілактики захворювань, план фізичних вправ. Сприятливо для укладення шлюбу, якщо ви пов’язані з науковою, освітньою сферами.

6 квітня, 14 місячний день з 16:41, Місяць в Діві. Місячний календар на квітень 2020 року  радить, що несприятливий період для операцій, хороший для очищення організму, поліпшення психоемоційного стану. Причин для відмови від відряджень, подорожей немає.

Вигідною виявиться спекулятивна діяльність. Почекати доведеться з початком судових розглядів, в іншому випадку завершаться вони нескоро. День можна присвятити аналізу минулого, збору плодів того, що було посіяно раніше. Важливі справи перенесіть.

7 квітня, 15 місячний день с 18:15, Місяць у Терезах з 00:17/ Заборонено кидати справи, розпочаті раніше. Їх потрібно закінчити, навіть якщо сили закінчуються. В особистому житті очікується короткочасний стан повного задоволення, але незабаром воно зміниться гірким розчаруванням.

Від того, як ви сьогодні проведете день, залежить ваше найближче майбутнє. По можливості відчуйте, як уникнути конфліктів, ризик виникнення яких високий. У побутовій сфері спостерігається тимчасова криза. Бережіть здоров’я, особливо підшлункову залозу, нервову систему.

Повний місяць 8 квітня 2020 року, 16 місячний день з 7:20, Місяць в Скорпіоні з 23:35. Час відновлення сил, відпочинку. Уникайте суєти, знизьте обороти на роботі і вдома. У період такого «затишшя» необов’язково залишатися вдома, краще вибратися на природу.

Хороший день для роботи над фізичною формою і поліпшенням психоемоційного фону за рахунок вправ. Продуктивними виявляться генеральне прибирання житла, складання звітів, побудова нових планів на основі аналізу минулого. Не краща місячна доба для укладення шлюбу.

Спадаючий Місяць (3 фаза) з 9 по 15 квітня 2020 року.

9 квітня, 17 місячний день з 21:22, Місяць в Скорпіоні. День веселощів і радості. Якщо безпричинно відчувається дискомфорт на фізичному або психологічному рівні, переглянете свій спосіб життя. Сприятливий час для організації святкових заходів, для зустрічі з друзями, спільного відпочинку з родичами, розваг з дітьми. Контролюйте енергетичні потоки, щоб не отримати травми.

Зміцніть організм, щоб попередити розвиток інфекційних хвороб. На роботі дійте впевнено, запропонуйте босу свої ідеї і проекти.

10 квітня, 18 місячний день з 00:00, Місяць у Стрільці з 23:35. Вкрай несприятливий час для укладення шлюбу. Відкладати торжество необов’язково тільки тим закоханим, у яких є брати-сестри близнюки. День складний в психологічному плані.

Великий ризик стати заручником депресивного стану через надмірний самоаналіз. Почекати рекомендується з облаштуванням сімейного гнізда, з пошуком нового місця проживання, зі знайомством з батьками партнера. Контролюйте емоції, щоб не стати учасником серйозних конфліктів.

11 квітня, 18 місячний день з 00:00, Місяць у Стрільці. З новими починаннями почекайте. Місячний календар на квітень 2020 року  рекомендіє присвятити час переосмисленню життя, перегляду планів, подорожам або відпочинку.

Знайдіть час для зміцнення здоров’я. Цей період не підходить для активної роботи, ініціативності та прийняття відповідальності за важливі справи. Рекомендується зайнятися рутинними обов’язками. Вдома займіться прибиранням, розбором накопиченого мотлоху. Щоб не посваритися з половинкою, перенесіть побачення з нею. Великі фінансові витрати небажані.

12 квітня,19 місячний день з 00:20, Місяць у Стрільці. Слідкуйте за словами і поглядами, один невірний рух – і ви станете учасником серйозного конфлікту. Не ведыться на провокації, постарайтеся проявити милосердя навіть до тих, хто, здається, його не заслуговує.

На роботі не поспішайте приймати доленосні рішення, перевіряйте що надходять, не вірте чуткам. Від інтенсивних тренувань бажано відмовитися через високий ризик отримати травму. Перебуваючи на природі, використовуйте захист від комах.

13 квітня, 20 місячний день з 1:37, Місяць у Козерозі 3:06. Присвятіть день справам, які можна виконувати в звичному темпі, не докладаючи багато зусиль. Енергетичний потенціал близький до нуля. Поліпшити самопочуття можна за рахунок корекції раціону харчування, дихальної гімнастики, фітотерапії або масажу.

У соціальній сфері в цей період можна досягти великих висот, розширюйте за цей рахунок сферу впливу. Тим, чия ділова активність знижена, рекомендується провести цю добу в компанії друзів. Вдома відмовтеся від виконання гнітючої роботи.

14 квітня, 21 місячний день з 2:39, Місяць у Козерозі. Натхнення гарантовано всім творчим особистостям. Скористайтеся моментом і приступайте до реалізації грандіозних проектів. Займіться здоров’ям, для його поліпшення відмовтеся від шкідливих звичок.

Знайдіть час для фізичних вправ, масажу, фітотерапії. Задоволення принесе кожна хвилина, проведена поруч з близькими, друзями. Немає причин відкладати на потім подорожі. Вируючу всередині енергію направте на рішення проблем, що накопичилися.

15 квітня, 22 місячний день з 3:25, Місяць у Водолії з 10:37. Хороший результат принесе будь-яка робота, якщо до неї підходити з щирим бажання її виконувати. Не намагайтеся комусь насолити, інакше бумеранг наздожене вас миттєво.

Сприятливий період для духовного зростання, паломництва з цією метою. Без проблем пройдуть подорожі, відрядження. Присвятити цю місячну добу можна самоосвіті, передачі свого досвіду молодшому поколінню. Пасивний відпочинок небажаний, не сидіть на місці, займіть активну життєву позицію.

Місяць (4 фаза) з 16 по 22 квітня 2020 року

16 квітня, 23 місячний день з 3:58, Місяць у Водолії. Місячний календар на квітень 2020 року  радить, що плисти за течією не можна, так як воно занадто бурхливе. Енергетичний потенціал зросте, направте сили в правильне русло, але не стискаючи палицю.

Того, хто не буде контролювати емоції, вважатимуть агресивним. Займіться тими справами, в яких спостерігається криза, застій. Через великий ризик постраждати через чиїхось неправомірних дій, місця великого скупчення людей рекомендується не відвідувати. Гарний час для зміцнення хребта і імунної системи.

17 квітня, 24 місячний день з 4:22, Місяць в Рибах з 21:30. Енергія буде переповнювати вас, але сьогодні керувати нею буде легше. Направити її бажано в творчий сектор. Період сприятливий для створення шедеврів і їх демонстрації.

Досягти хороших показників зможуть ті, хто займеться самоосвітою. Бажання спокою й умиротворення постарайтеся задовольнити, відпочивати рекомендується в компанії близьких або в повній самоті. Знайдіть вільну хвилину для аналізу минулого, складання нових планів. Власникам городу або саду варто зайнятися посівними роботами.

18 квітня, 25 місячний день з 4:41, Місяць в Рибах. Якщо є можливість, відпочиньте, присвятіть день відновленню сил. Альтернативно можна відправитися в подорож, зайнятися поліпшенням житлових умов. Час, проведений в компанії друзів і родичів, подарує позитивні емоції.

Не виключені нові цікаві знайомства. Поспішати в цей період не можна, дійте завбачливо, перед прийняттям важливих рішень зважуйте всі «за» і «проти». Скористайтеся моментом для укладання угоди купівлі-продажу.

19 квітня, 26 місячний день з 4:55, Місяць в Рибах. Треба буде пройти перевірку на міцність, уміння впоратися з емоціями. Думайте до того, як щось сказати або зробити, в іншому випадку гучного скандалу не уникнути. Не рекомендується вести себе егоїстично по відношенню до близьких.

Щоб уникнути конфліктів, проведіть день в усамітненні, присвятіть його реалізації творчих проектів. Період підходить для подорожей, в тому числі і ділових поїздок. Продуктивними виявляться організовані заходи на роботі.

20 квітня, 27 місячний день з 5:08, Місяць в Овні з 10:01. Займіться рутинними справами, не перемикаючись на важливі, що потребують підвищеної уваги, відповідальності і швидкої реакції. Відчутним буде фізичне і психоемоційне виснаження. Знизьте обороти, щоб не постраждати від перевтоми.

Нові починання відкладіть на більш сприятливий період, займіться справами, в які ви вже інвестували багато сил і часу. Запишіться на масаж, змініть харчування, проведіть фітотерапію. Відмовтеся від кардинальних змін, почекайте з будівництвом.

21 квітня, 28 місячний день з 5:19, Місяць в Овні. Сьогодні варто зайнятися самоаналізом, духовним розвитком. День виявиться насиченим, всі події стануть важливими уроками життя. Працюйте в зручному для себе темпі, не квапте події.

Заплануйте на цю місячну добу подорож, вона подарує вам позитивні враження. Власникам присадибної ділянки заборонено займатися очищенням території від старих рослин. Відмінний час для нових починань, покупок, відпочинку в компанії друзів, родичів.

22 квітня, 29 місячний день з 5:31, Місяць у Тельці з 22:36. Місячний календар на квітень 2020 року рекомендує, що фінал доби виявиться напруженим, пов’язаним з високим ризиком виникнення протиріч. Намагайтеся згладжувати гострі кути, контролювати емоції.

Працюйте над собою, над умінням прощати навколишніх. Залишайтеся уважними при переході вулиці, водінні автомобіля, інакше нещасного випадку не уникнути. Щоб не стати заручником зневіри, до негативних подій дня ставтеся з гумором. Займіться роботою, що не вимагає від вас поспіху.

Молодик 23 квітня 2020 о 5:25

23 квітня, 1 місячний день з 5:26, 2-ий з 5:53, Місяць у Тельці. Викласти на максимум, щоб створити хороший фундамент щасливого майбутнього. Знайдіть час для планування важливих справ, відповідально поставтеся до прийняття доленосних рішень.

Не беріться за нову справу, якщо ви не знаєте, як її розвивати. Уникайте конфліктів, в іншому випадку на швидке примирення не розраховуйте. Відмовтеся від негативного мислення, вибачте кривдникам їх зло. Соціальній сфері приділіть мінімум уваги, щоб не перевтомлюватися.

Зростаючий Місяць (1 фаза) з 24 по 30 квітня 2020

24 квітня, 3 місячний день з 5:27, Місяць у Тельці. Вируючу енергію контролюйте, щоб не діяти агресивно. Сили направте в мирне русло, в реалізацію творчих задумів. Відмовтеся від зайвої недовірливості, будьте обережні у висловлюваннях в присутності близьких.

Для зняття стресу і поліпшення фізичної форми займіться інтенсивними тренуваннями. Не затягуйте з усуненням проблем, що накопичилися, але не поспішайте, намагайтеся діяти завбачливо. Неприпустима лінь, бездіяльність. Проведіть активно час.

25 квітня, 4 місячний день з 6:14, Місяць у Близнюках з 10:20. Сьогодні вам відкриється правда про власне «я», після чого має бути робота з негативними моментами. День підходить для аналізу минулого, для активного просування вперед.

Продуктивним виявиться колективна праця, тому відмовтеся від індивідуальної роботи. Почекайте з подорожами, але не відкладайте заплановану прогулянку на природі. Займіться роботою, що пов’язана із землею. Знайдіть вільні хвилинки для хобі, яке приносить вам задоволення.

26 квітня, 5 місячний день з 6:37, Місяць у Близнюках. Слідкуйте за ходом своїх думок, частина їх матеріалізується. Справи, яким ви раніше присвятили багато часу і сил, почнуть приносити перші плоди. Хороший період для духового розвитку.

Перепадам настрою не дивуйтеся, не зациклюйтеся на одній емоції. Утримайтеся від обробки присадибної ділянки, не відступайте від старих проектів, особливо від благих справ. Раціон харчування жорстко коригувати не доведеться, але переїдати не можна. Благополучно пройдуть подорожі, відрядження.

27 квітня, 6 місячний день з 7:07, Місяць у Раку з 20:28. Період затишшя дарує шанс звикнутися з недавніми кардинальними змінами. Відмовтеся від подорожей, навіть якщо мова йде про короткочасну поїздку. Уникайте того, що позбавить вас спокою, порушить звичний життєвий ритм.

Не потрібно вестися на провокації оточуючих, уникайте конфліктів. Для суворої дієти день не підходить, але переїдати також небажано. Займіться сферою здоров’я, поліпшивши роботу травного тракту, гормональної системи. Знизьте фізичні навантаження.

28 квітня, 7 місячний день з 7:48, Місяць у Раку.  Місячний календар на квітень 2020 року  радить зважувати кожне слово, уникати негативних висловлювань на будь-чию адресу. Сприятливий період для подорожей, ділових поїздок.

Муза відвідає творчих людей, тому їм варто знайти час для реалізації нових ідей. Рекомендується межувати себе в спілкуванні з оточуючими. Відмовтеся від відвідування різних заходів, місць великого скупчення людей. Присвятіть день собі, здоров’ю. Вітаються омолоджуючі процедури і ті, які покращують роботу верхніх дихальних шляхів.

29 квітня, 8 місячний день з 08:44 Місяць у Раку. Переломний момент, що пов’язаний з відмовою від старих розумових шаблонів. Зважитися на такі зміни буде складно, тому готуйтеся до частих перепадів настрою, підвищеної дратівливості.

День вимагає усамітнення, роботи над власним «я», але, якщо друзі запропонують провести його разом, не відмовляйтеся. Уникати варто тільки галасливих компаній, розважальних заходів. Несприятливий період для обробки землі, магічних практик. Вітаються ароматерапія і масаж.

30 квітня, 9 місячний день з 2:36, Місяць у Леві з 4:06. Гору сьогодні візьмуть негативні риси характеру, спокуси чекатимуть на кожному кроці. Високий ризик виникнення серйозних конфліктних ситуацій, які потягнуть за собою негативні наслідки.

Підлаштуйтеся під місячний ритм і контролюйте емоції, щоб уникнути великих неприємностей. Для роботи на кухні та самоосвіти день не підходить, присвятіть його догляду за присадибною ділянкою, подорожам. Здоров’я виявиться хитким, не виключені проблеми з серцем, нервовою системою.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *