Home / Дозвілля / Місячний календар здоров’я на квітень 2020 року детально

Місячний календар здоров’я на квітень 2020 року детально

Бути здоровою з місячним календарем операцій на квітень 2020 року  по днях легко. Варто лише правильно спланувати походи в лікарню з урахуванням фаз Місяця, і ефект від процедур перевершить всі очікування. Місячний календар здоров’я на квітень 2020  року по днях підкаже найсприятливіші дні.

Місячний календар здоров’я на квітень 2020 року. Що таке місячний календар операцій?

Місячний календар здоров’я на квітень 2020 року детально

Нічне світило, перебуваючи в одному з зодіакальних знаків, має суттєвий енергетичний вплив на той чи інший орган в організмі людини. Виходячи з цього астрологи склали місячний календар здоров’я на квітень 2020, щоб, по можливості, допомогти людям вибрати сприятливий день для хірургічного втручання. Не потрібно боятися запропонувати лікарю перенести операцію на більш сприятливий час, адже від цього залежить подальше одужання і життя в цілому.

У виборі хорошого дня для операції, якщо, звичайно, у вас є можливість такого вибору, важливу роль відіграє особистий гороскоп людини. Однак місячний календар допомагає багато в чому вибрати найбільш вдалий час, щоб знизити ризики побічних ефектів і щоб відновлення після операції пішло швидше.

При виборі дня для операції вам варто звернути увагу на наступні чинники:

Місяць в цей день не повинен дивуватися злими планетами – Марсом і Сатурном.

Місяць в цей день не повинен змінювати фазу.

Не можна робити операцію на уразливому в цей день органі.

Краще, щоб Місяць був у порядку спадання. Марс, який відповідає за операції, не повинен робити негативних аспектів.

При одномоментних і перших операціях краще уникати Місяця без курсу.

Вплив фази Місяця на хірургічні втручання

Операції краще робити на спадний Місяць. Досвід показує, що ускладнення і інфекції частіше бувають при молодому Місяці, процес одужання затягується.

В повний місяць не виключені сильні кровотечі.

Рубцювання ран при молодому Місяці буває більш проблематичним, збільшується небезпека появи негарних шрамів. Тому основним залишається правило: якщо можливо, операцію слід проводити при спадаючому Місяці.

Бажано уникати операцій, коли Місяць без курсу. Намагайтеся не потрапляти під ніж хірурга в дні місячних і сонячних затемнень.

Уникайте несприятливі місячні дні.

Також не варто оперуватися в свій день народження, за день до і після нього. У представленому календарі операцій на квітень 2020 року по днях всі ці основні правила враховується.

Часто цього буває достатньо, щоб не потрапити у вкрай несприятливі періоди для операцій і не нашкодити собі. Зрозуміло, що не завжди є можливість вибору дня для операції (бувають і невідкладні випадки), але якщо така можливість все ж з’явилася – використовуйте її.

Однозначно несприятливими астрологи називають такі періоди:

ретроградність Меркурія і Марса;

Сонце в транзиті знака Зодіаку, що відповідає за орган, що підлягає оперативному втручанню;

стресаспект Місяця по відношенню до таких планет, як Марс, Сатурн, Нептун, Уран і Плутон, коли вони транзити до Сонця;

транзитність Місяця близько 17 градусів натальних Сонця, Місяця і Марса;

несприятливі транзити в загальній картині на той день, коли планується операція.

Місячний календар здоров’я на квітень 2020 року по дням

1.04. з 00.00 Триває фаза молодого місяця ? При зростанні Місяця організм накопичує енергію, набирає сили, і

пройдуть процедури і операції на суглоби, хребет, процедури по виведенню шлаків і каменів. Не можна витрачати її в цей час небажано, так як навіть незначне навантаження може привести до виснаження. В цей час слабкіший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться.

☽ Місяць у знаку ♋ Рака 04 ° 57’11 “Добре проводити будь-які процедури і операції на шлунок. Сьогодні шлунок особливо вразливий.

З 11:01 Початок 9-го місячного дня. Місячний календар здоров’я на квітень 2020   радить, що вкрай несприятливий місячний день – один з тих, які називають сатанинським.

з 13:21 Початок фази зростаючої 1-ої чверті. ? При зростанні Місяця організм накопичує енергію, набирає сили, і розтрачувати її в цей час небажано, так як навіть незначне навантаження може призвести до виснаження. В цей час слабкіший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться. п

  1. 04.з 12:01 Початок 10-го місячного дня. Початок нового і сприятливого місячного дня.

з 21:26 ☽ Місяць переходить в знак ♌ Лева. Добре пройдуть процедури і операції на очі і гомілки. Не можна проводити будь-які процедури і операції на серці і спину. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

3.04.з 13:13 Кінець 10-го місячного дня.

4.04.з 00:18 ☽ Місяць переходить в знак ♍ Діви. Добре пройдуть процедури і операції на стопи, ноги, виведення мозолів. Рекомендується масаж і лікування ніг, сольові ванни. Не можна проводити будь-які процедури і операції в області живота, кишечник. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

5.04. з 1:17 Початок фази зростаючого Місяця ?. При зростанні Місяця організм накопичує енергію, набирає сили, і витрачати її в цей час небажано, так як навіть незначне навантаження може привести до виснаження. В цей час слабкіший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться.

7.04.з 00:16 ☽ Місяць переходить в знак ♎ Терезів.  Добре пройдуть процедури і операції в області голови: вуха, ніс, язик, очі, пластичні операції на обличчяі, лікування та видалення зубів і т.д. Не можна проводити будь-які процедури і операції на нирки, область стегон, сечовий міхур і підшлункову залозу. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

з 18:47 Початок 15-го місячного дня. Вкрай несприятливий місячний день – один з тих, які називають сатанинським.

☽ Місяць переходить в знак ♎ Терезів Добре пройдуть процедури і операції в області голови: вуха, ніс, язик, очі, пластичні операції на обличчі, лікування та видалення зубів і т.д. Не можна проводити будь-які процедури і операції на нирки, область стегон, сечовий міхур і підшлункову залозу. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

з 18:47 Початок 15-го місячного дня. Вкрай несприятливий місячний день – один з тих, які називають сатанинським.

8.04.з 5:35 Початок фази повного місяця ?. Уникайте хірургічного втручання при повному місяці. Статистика показує, що в цей час ускладнення і інфекції виникають частіше, процес лікування і одужання триває довше, а близько до повного місяця часто виникають сильні кровотечі, які важко зупинити.

 з 20:14 Початок 16-го місячного дня. Початок нового і сприятливого місячного дня.

з 23:16 ☽ Місяць переходить в знак ♏ Скорпіона. Добре пройдуть процедури і операції на верхні дихальні шляхи, горло, видалення гланд, аденоїдів, лікування зубів. Рекомендується компреси на шию. Не можна проводити будь-які процедури і операції на статеві органи, пряму кишку і область тазу. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

9.04. з 21:40 Кінець 16-го місячного дня.

10.04. з 23:35 ☽ Місяць переходить в знак ♐ Стрільця. Добре пройдуть процедури і операції на органи дихання. Місячний календар здоров’я на квітень 2020  рекомендує масаж рук, плечей. Не можна проводити будь-які процедури і операції на кровоносну систему, стегна, печінку. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

11.04. з 11:05 Початок фази спадного Місяця ?. При спадному Місяці організм легко і охоче витрачає енергію, при цьому залишаючись бадьорим і сильним. У цей час ми легше переносимо біль, швидше справляємося з інфекцією і легше видужуємо після хвороби і операцій.

Правило: всі хірургічні втручання (крім невідкладних), всі медичні процедури, пов’язані з навантаженням на організм і вимагають витрат сил і енергії, треба проводити тільки при спадному Місяці. п

12.04. з 00:24 Початок 19-го місячного дня.Символом 19-го місячного дня є павук. Цей місячний день вважає ться одним з найнебезпечніших днів для людини, сатанинським.

13.04. з 1:36 Початок 20-го місячного дня. Початок нового і сприятливого місячного дня.

з 3:05 ☽ Місяць переходить в знак ♑ Козерога. Добре пройдуть процедури і операції на шлунок, печінку. Не можна проводити будь-які процедури і операції на шкіру, кістки, жовчний міхур, хребет, зуби. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

14.04. з 2:36 Кінець 20-го місячного дня.

з 1:56 Кінець фази спадної місяця.

15.04. з 10:37 ☽ Місяць переходить в знак ♒ Водолія. Добре пройдуть процедури і операції на серце і судини. Саме в дні Водолія, операції на серці проходять особливо успішно. Не можна проводити будь-які процедури і операції на ноги, нервову систему, органи чуття. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

16.04. з 4:01 Початок 23-го місячного дня. 23 місячний день дуже насичений енергетично. Причому енергія ця важка і агресивна.

17.04. з 4:31 Початок 24-го місячного дня. Початок нового і сприятливого місячного дня.

з 21:29 ☽ Місяць переходить в знак ♓ Риби. Добре пройдуть процедури по очищенню кишечника, виведенню шлаків. Особливо не можна проводити будь-які процедури і операції на стопи, зрізати мозолі. Сьогодні ці органи особливо уразливі. Взагалі в дні Риб в зв’язку зі зниженням імунітету протипоказані для будь-якого оперативного втручання.

18.04.з 4:55 Кінець 24-го місячного дня.

19 .04. з 5:15 Початок 26-го місячного дня. Символом 26 місячного дня є жаба, болото. Енергетика двадцять шостої місячної доби досить важка.

20.04.з 5:32 Початок 27-го місячного дня. Початок нового і сприятливого місячного дня.

з 10:00 ☽ Місяць переходить в знак ♈ Овна. Місячний календар здоров’я на квітень 2020   радить, що добре пройдуть процедури і операції на нирки, сечовий міхур. Не можна проводити будь-які процедури і операції в області голови і всі органи, пов’язані з головою, – очі, зуби, вуха. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

21.04. з 5:49 Кінець 27-го місячного дня.

22.04. з 6:06 Початок 29-го місячного дня. Це сатанинський місячний день, причому найважчий і найбільш несприятливий за весь місячний місяць.

з 22:35 ☽ Місяць переходить в знак ♉ Тельця. Добре пройдуть процедури і операції на статеві органи і анус. Не можна проводити будь-які процедури і операції на горло, голосові зв’язки, щелепи, зуби, вуха, щитовидну залозу. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

23.04. з 5:25 Кінець 29-го місячного дня. Початок фази молодика ?. На молодик знижується тиск рідини в організмі, що б’є по людях, які страждають судинними захворюваннями. Організм ослаблений найбільшою мірою, ймовірність захворювання велика, тому будь-які навантаження протипоказані.

25.04. з 10:19 ☽ Місяць переходить в знак ♊ Близнюків. Добре пройдуть процедури і операції на печінку, операції в області стегон, процедури з очищення крові. Не можна проводити будь-які процедури і операції на легені, дихальні шляхи, руки, плечі. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

27.04. з 5:46 Початок фази молодого місяця ?.При зростанні Місяця організм накопичує енергію, набирає сили, і витрачати її в цей час небажано, так як навіть незначне навантаження може привести до виснаження.

В цей час слабкіший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться. з 20:27 ☽ Місяць переходить в знак ♋ Рака. Добре пройдуть процедури і операції на суглоби, хребет, процедури по виведенню шлаків і каменів. Не можна проводити будь-які процедури і операції на шлунок. Сьогодні шлунок особливо вразливий.

30.04. з 4:06 ☽ Місяць переходить в знак ♌  Лева. Добре пройдуть процедури і операції на очі і гомілки. Не можна проводити будь-які процедури і операції на серці і спину. Сьогодні ці органи особливо уразливі.

з 10:57 Початок 9-го місячного дня. Вкрай несприятливий місячний день – один з тих, які називають сатанинським. з 23:38 Початок фази зростаючої 1-ої чверті ?. При зростанні Місяця організм накопичує енергію, набирає сили, і витрачати її в цей час небажано, так як навіть  незначне навантаження може привести до виснаження. В цей час слабкіший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *