Home / Дозвілля / Місячний календар зачаття на листопад 2019 року

Місячний календар зачаття на листопад 2019 року

Планування дитини – дуже складний і відповідальний процес. У пошуках ідеального часу і умов, майбутні батьки вдаються до різноманітних ритуалів і забобонів, щоб малюк з’явився на світ міцним і здоровим. Вашій увазі пропонується місячний календар зачаттян на листопад 2019  року, в якому вказані найвдаліші дні для зачаття дитини.

Місячний календар зачаття на листопад 2019 року

Місячний календар зачаття на листопад 2019 року

 

1 листопада. Місяць у знаку Козеріг (5 місячний день). 5 місячна доба. Не найкращий день для зачаття, хоча і не найгірший.

Того, хто буде зачатий в цей день, чекають постійні непередбачувані події. Він відчує в повній мірі капризи долі, його чекають постійні перевірки на міцність. Таким людям доведеться пройти через багато неприємностей, їм нічого не буде даватися легко і просто. Однак, витримавши всі випробування, вони стануть щасливими.

Але якщо такі люди будуть вести себе жорстоко, все повернеться їм бумерангом з подвійною силою. Тому їм потрібно нести добро в цей світ, тільки тоді вони знайдуть щастя. Таким людям варто брати на себе відповідальність за своє ставлення до оточуючих і за власні вчинки.

2 листопада. Місяць у знаку Козеріг (6 місячний день). 6 місячна доба. Непоганий день для зачаття. Люди, зачаті в цей час, ідеалісти по своїй натурі. Вони активні, люблять допомагати іншим і завжди досягають своїх цілей. Можуть стати політиками, управлінцями. Завжди прагнуть до блага для оточуючих. Таке ставлення до кар’єри сприяє їх самореалізації та життєвому успіху.

Діти, зачаті в цей час, не виносять одноманітності і рутини. Якщо життя змушує їх займатися неприємною роботою, вони можуть впасти в депресивний стан, який тут же проходить, як тільки вони знаходять вихід з положення, що склалося.

Такі люди не залежать від чужої думки, їм завжди важлива свобода. Вони терпіти не можуть обмеження, тому серед них багато мандрівників і холостяків.

3 листопада. Місяць у знаку Козеріг (7 місячний день). 7 місячна доба. Вдалий час для зачаття. Люди, які були зачаті в цей день, будуть здоровими, сильними і життєрадісними. У них буде багато непередбачуваних подій, емоцій, пригод і зустрічей.

Такі люди дуже емоційні, справедливі і щирі. Вони терпіти не можуть нещирість і обман, гостро реагуючи на світові проблеми. Часто вибирають професії, що відновлюють світову справедливість, стаючи лікарями, дослідниками, політиками або адвокатами. Їх бурхлива енергетика допомагає їм досягти практично будь-якої поставленої мети.

4 листопада. Перша чверть в знаку Водолій (8 місячний день). 8 місячна доба. Прекрасний день для тих, хто мріє про дітей. Люди, яких зачали в цей день, зможуть прожити дуже цікаве, хоча й нелегке життя. Незважаючи на всі випробування, вони зможуть впоратися з невдачами, а принциповість допомагає їм приймати вірні рішення. Крім того, такі люди максималісти – положення середнячка не для них.

У дитинстві у них може бути багато комплексів, тому батькам важливо підтримувати їх в будь-якій ситуації і допомагати виробляти здорову самооцінку.

5 листопада. Місяць у знаку Водолій (9 місячний день). 9 місячна доба. Небажано планувати вагітність в цей день. На дитину можуть впливати негативні магічні сили. І хоча діти, яких зачали в цей день, будуть наділені магічними здібностями, їх таланти не принесуть в світ позитив. Їх можуть вважати ненормальними, занадто замкнутими, закритими. Люди їх будуть цуратися і навіть боятися.

Виховувати таких дітей потрібно, дозуючи увагу, інакше вони будуть справжніми психологічними вампірами, що пожирають енергію і час батьків. Але якщо проявити до них терпіння і ласку, вони  зможуть стати яскравими і цікавими людьми.

6 листопада. Місяць у знаку Риби (10 місячний день). 10 місячна доба. Хороший день для зачаття. Діти, яких запланували на цей день, будуть мати дуже сильний духовний зв’язок не тільки зі своїми батьками, але і з далекими предками.

Їх життя буде яскравим і багатим на події. У ньому може бути багато поїздок і доріг, нерідко до цього буде спонукати  їх професія.

7 листопада 2019 року. Місяць у знаку Риби (11 місячний день). 11 місячна доба. Місячний календар зачаття на листопад 2019  радить, що найпрекрасніший день для зачаття дітей. Людям цього дня властиві вольові якості і почуття власної гідності, про які важливо пам’ятати батькам. Важливо, щоб гордість не переросла в зарозумілість і впертість, інакше вони не зможуть правильно оцінювати свої достоїнства.

Діти цього дня сильні і витривалі. Вони нікому не дадуть спокою, тому їм рекомендуються активні заняття спортом. Крім того, вони дуже розумні і схильні маніпулювати оточуючими заради своїх примх і бажань.

Такі люди люблять подорожувати і пізнавати світ.

8 листопада. Місяць у знаку Риби (12 місячний день). 12 місячна доба. Невдалий день для планування дитини. Діти можуть бути розумними і мати інтуїцію, але доля готує їм масу неприємних сюрпризів і випробувань. Їм буде складніше, ніж іншим, стати щасливими.

Такі люди прагнуть до вірності і моралі, а не до облаштування побуту і сексуального потягу. Вони легко приймають бідність і нужду в сімейних відносинах. Їх життя ніколи не буде простим. Вони можуть відчувати себе нещасними, але завжди виходять зі складних ситуацій переможцями.

9 листопада. Місяць у знаку Овен (13 місячний день). 13 місячна доба. Поганий день для планування дітей. Діти, яких зачали в цей день, постійно будуть потрапляти в скрутні ситуації. Вони не зможуть повністю впливати на те, що з ними відбувається, в їх житті величезну роль буде грати випадок.

Гарне буде до них повертатися, але погане вдарить по ним з величезною силою. Тому їм важливо бути обережними і контролювати себе, робити добрі справи для інших.

10 листопада. Місяць у знаку Овен (14 місячний день). 14 місячна доба. Прекрасний день для вагітності. Діти, зачаті в цей час, будуть наділені особливими містичними здібностями і чутливістю. Вони мудрі від природи і особливо сприйнятливі до негативних подій, схильні до тривоги, неспокою без причини.

У тих, хто був зачатий в цей час, загострене почуття справедливості. Вони не можуть бути ні до чого байдужими, їх життя – це боротьба між принципами і недосконалістю світу.

11 листопада. Місяць у знаку Телець (15 місячний день). 15 місячна доба. Небажано зачинати дітей, так як їхнє життя буде нелегким, а характер – суперечливим.

Такі люди запальні, категоричні, часто змінюють свої плани. Вони або люблять, або ненавидять. Болісно сприймають невдачі і поразки, від чого сильно страждають.

У них загострене почуття справедливості. Такі люди образливі і часто сперечаються з оточуючими.

Якщо їх життя складається невдало, то вони стають інтриганами. Тому їх потрібно з дитинства правильно виховувати і вчити протистояти труднощам.

12 листопада. Повний Місяць у знаку Телець (16 місячний день). 16 місячна доба. Діти, зачаті в цей день, будуть добрими і м’якими. Вони співпереживають оточуючим, не здатні на інтриги і позерство. Вони прагнуть бути ближчими до природи, можуть захоплюватися цілительством. Люди їх дуже люблять.

Діти, зачаті в цей час, стають врівноваженими людьми, з розвиненою волею і сильним характером. У них може з’явитися здатність до цілительства.

Вони не люблять пусте проведення часу і розваги. Однак в їх житті буде багато поїздок, зустрічей і доріг, вражень і подорожей.

13 листопада. Місяць у знаку Близнюки (17 місячний день). 17 місячна доба. Чудовий день для зачаття. Діти виростуть безтурботними, з легким і веселим характером. Вони не будуть піддаватися негативним емоціям і зможуть сприймати всі неприємності як важливі уроки життя, які допомагають подолати всі труднощі.

Це дуже щасливі люди. У них завжди багато можливостей і ідей, вони притягують оточуючих і вміють використовувати життя по-максимуму.

Але при неправильно вихованні вони можуть потрапити в дурне суспільство і втратити себе. Щоб цього не виникло, їх потрібно з дитинства вчити відстоювати власну думку, завжди дуже ретельно вибирати своє оточення і в складних ситуаціях керуватися тільки власними життєвими принципами.

14 листопада. Місяць у знаку Близнюки (18 місячний день). 18 місячна доба. Небажано планувати зачаття. Характер дітей буде мінливим, вони будуть залежними як від оточення, так і від шкідливих звичок, якщо тільки з дитинства батьки не поставлять їм правильний напрямок і не стануть направляти їх і підштовхувати. Тільки в цьому випадку вони зможуть вирости благополучними людьми.

Місячний календар зачаття на листопад 2019  рекомендує, що діти, зачаті в цей день, можуть досягти благополуччя, легко домагаються висот. Вони щирі, можуть говорити все, що думають, але у них є шанс потрапити під поганий вплив або стати дріб’язковими і жорстокими.

15 листопада. Місяць у знаку Близнюки (19 місячний день). 19 місячна доба. Не варто планувати вагітність в цей день. Життя дітей буде піддаватися небезпекам і випробуванням.

Іноді в цей день народжуються щасливі  люди. Вони не піддаються труднощам, але їхнє життя не буде легким. Своїх цілей вони будуть досягати тільки величезними зусиллями. Але якщо навчаться долати перешкоди, то їх життя буде вдалим, хоча і нелегким.

У таких дітей потреба трудитися поєднується з замкнутістю і відлюдністю. Їм подобається самотність.

16 листопада. Місяць у знаку Рак (20 місячний день). 20 місячна доба. Зачаття краще відкласти, так як на частку дитини може випасти багато страждань. При цьому вони будуть не стільки зовнішніми, скільки внутрішніми. Такі діти будуть постійно порівнювати своє життя з ідеальним, тому можуть озлитися до жорстокості, образитися на весь світ.

Такі люди замкнуті і заздрісні. Рідко здатні по-справжньому радіти життю, можуть і інших доводити до відчаю. У них переважає похмурий настрій, хоча в деяких випадках вони здатні стати натхненниками для творчості.

17 листопада. Місяць у знаку Рак (21 місячний день). 21 місячна доба. Прекрасний день для планування дітей. Вони виростуть лідерами, особистостями з сильною чарівністю і характером. Їм буде легко добитися успіху в будь-якій діяльності, особливо в політиці.

При цьому вони чудово відчувають людей і можуть стати прекрасними психологами. Люблять допомагати оточуючим, цінують дружбу і друзів, їм важливо бути в компанії і постійно спілкуватися.

18 листопада. Місяць у знаку Лев (22 місячний день). 22 місячна доба. Цілком можна зачати дитину. Діти будуть допитливими, наділеними феноменальною пам’яттю. Їм легко вчитися, вони будуть радувати своїми успіхами батьків.

У дорослому житті такі люди приємні в спілкуванні і завжди готові прийти на допомогу. Вони поважають оточуючих, але ніколи не відступляться від своїх принципів і цілей. Нерідко знаходять себе в психології і служінні людям, магії і астрології.

19 листопада. Місяць у знаку Лев (23 місячний день). 23 місячна доба. Не варто планувати вагітність: енергетика дня непередбачувано вплине на майбутню дитину. Вона може стати непостійною  і поривчастою, суперечливою. Можуть бути ситуації, коли діти народжуються або геніями, або мало не недоумкуватими. Їх ніколи не будуть розуміти оточуючі. Люди стануть остерігатися їх і боятися заводити дружні відносини. Багато з них можуть стати інтриганами і маніпуляторами. Вони запросто можуть обманювати і робити підлості.

20 листопада. Третя чверть в знаку Діва (24 місячний день). 24 місячна доба. Можна планувати вагітність. Діти можуть бути доброзичливими, сором’язливими, але при цьому витривалими. Вони не люблять брехню і завжди щирі, але болісно можуть реагувати на критику, навіть справедливу.

Їх можуть вважати цинічними і грубими, нездатними на ніжність, але це враження оманливе. Такі люди розкриваються лише в колі тих, кому довіряють. Вони можуть мати слабке здоров’я і часто підхоплювати інфекції.

21 листопада. Місяць у знаку Діва (25 місячний день). 25 місячна доба. Можна планувати вагітність. Діти, зачаті в цю місячну добу, можуть бути дуже цікавими і сильними особистостями з особливою долею.

Вони можуть бути дуже талановитими вже в дитинстві. Інтуїція рідко їх обманює. Вони майже ніколи не помиляються в оцінках людей і обставин. Друзів у них буває небагато, зате вони дуже цінують дружні відносини. Такі люди або люблять, або ненавидять, але ніколи не показують, що у них на душі. Не люблять галасливі компанії і розваги.

22 листопада. Місяць у знаку Терези (26 місячний день). 26 місячна доба. Можна зачати дитину. Діти стануть щасливими в кар’єрі і не дізнаються, що таке бідність. Але вони можуть бути постійно незадоволені собою і тим, що підносить їм життя. Вони завжди прагнуть до всього  найкращого  і не цінують те, що у них є.

Їм потрібен авторітерний наставник, який постійно їх підтримував би і налаштовував на позитив. Зате вони живуть дуже довго і можуть стати успішними, якщо подолають свій песимізм.

24 листопада. Місяць у знаку Скорпіон (28 місячний день). 28 місячна доба. Доля дитини, зачатої цього дня, обіцяє бути щасливою і красивою. У неї буде благополучне і успішне життя, вона стане дуже щасливою людиною. Дитина буде досягати всього з легкістю, проте не завжди, так як ця людина працьовита і завзята у досягненні своєї мети.

Таким людям легко керувати оточуючими і впливати на них. У їхньому характері доброта може поєднуватися з жорстокістю, різкість з поступливістю. Вони рідко втрачають контроль над емоціями і зляться.

25 листопада. Місяць у знаку Скорпіон (29 місячний день). 29 місячна доба. Утримайтеся від зачаття – період один з найбільш негативних. Ті, хто був зачатий в цей день, приречені на труднощі і страждання, їм рідко вдається знайти впливових покровителів. Вони можуть зламатися, впасти у зневіру, вести себе істерично.

Місячний календар зачаття на листопад 2019  року радить, що цей місячний день пов’язаний зі злом. Тому батькам важливо захищати дітей від негативу і не намагатися виховувати їх вольовими методами, інакше вони виростуть істеричними і схильними до агресивних вчинків.

26 листопада. Нова Місяць у знаку Стрілець (30 місячний день). 30 місячна доба. Один з найбільш сприятливих днів для зачаття – дитина буде жити довго і щасливо. Труднощів і перешкод у його житті буде небагато.

Такі люди виростають яскравими і дуже цікавими особистостями. Їм властива чарівність, доброта, вміння пристосовуватися до важких життєвих ситуацій. Вони добрі і чуйні, нерідко щасливі в шлюбі, у них завжди море друзів і знайомих. Люди тягнуться до них.

27 листопада. Місяць у знаку Стрілець (2 місячний день). 2 місячна  доба. Прекрасний день для тих, хто мріє про дитину. Людина, зачата цього дня, буде дуже щасливою і багато що може досягти в житті. У нього з’являться таланти, він зможе реалізувати себе в бізнесі і знайти заступництво впливових людей. Кар’єра буде такою ж блискучою, як і все життя.

Головне – стежити за тим, щоб така людина на зізналася. Якщо він тверезо оцінюватиме оточуючих і себе самого, то його особисте життя буде дуже успішним. Особливо гарний день для зачаття дівчинки.

28 листопада. Місяць у знаку Стрілець (3 місячний день). 3 місячна доба. Хороший день для зачаття. Діти, які з’являться на світ, будуть енергійними, наполегливими, проникливими, сильними і дуже вольовими людьми. Вони зможуть подолати всі перешкоди і навіть повести за собою цілі народи. Це день зачаття полководців і управлінців. Місяць наділяє їх витривалістю і силою характеру, але вони можуть бути непримиренними до чужих слабостей і недоліків.

Їх доля залежить від виховання. Таких дітей не варто занадто балувати, інакше вони стануть зарозумілими, особливо якщо дитина єдина в сім’ї.

29 листопада. Місяць у знаку Козеріг (4 місячний день).4 місячна доба. Містичний час для зачаття. Багато стародавніх містичних трактатів вказують на те, що дитина може повернути в родину дух предків. Дітей, зачатих в цей день, люблять навколишні, вони наділені особливим шармом і притягальною силою.

Діти володіють живим характером, але їх успішність буде залежати від правильного виховання. Щоб таланти втілилися в реальність, не можна потурати слабкостям дитини і пускати все на самоплив. Чим більше можливостей для розвитку здібностей буде в дитинстві, тим краще складеться життя.

Таких дітей люблять навколишні, однак своєю чарівністю вони можуть зловживати. Тому не варто піддаватися їх маніпуляціям, інакше в дорослому віці вони будуть схильні до плетіння інтриг.

30 листопада. Місяць у знаку Козеріг (4 місячний день). 4 місячна доба.Містичний час для зачаття. Багато стародавніх містичних  трактатів  вказують на те, що дитина може повернути в родину дух предків. Дітей, зачатих в цей день, люблять навколишні, вони наділені особливим шармом і притягальною силою.

Діти володіють живим характером, але їх успішність буде залежати від правильного виховання. Щоб таланти втілилися в реальність, не можна потурати слабкостям дитини і пускати все на самоплив. Чим більше можливостей для розвитку здібностей буде в дитинстві, тим краще складеться життя.

Таких дітей люблять навколишні, однак своєю чарівністю вони можуть зловживати. Тому не варто піддаватися їх маніпуляціям, інакше в дорослому віці вони будуть схильні до плетіння інтриг.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *