Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижки на червень 2020 року

Місячний календар стрижки на червень 2020 року

У червні 2020 року найбільше буде відповідних днів для фарбування, завивки і укладання волосся. Тому, якщо ви давно планували змінити колір свого волосся – зробити цей самий час. А ось зі стрижкою ситуація в червні 2020 трохи гірша. Пропонуємо до ознайомлення точний місячний календар стрижки на червень 2020 року.

Місячний календар стрижки на червень 2020. Сприятливі дні для фарбування і завивки

Місячний календар стрижки на червень 2020 року

Найсприятливішими днями для фарбування і завивки волосся в червні будуть: 3, 4, 7 і 8 числа.

Також рекомендується фарбувати і завивати волосся: 12, 13, 17 і 18 червня.

В останній декаді місяця найбільш підходящими для фарбування і завивки днями будуть: 21, 22, 26, 27 і 30 числа.

Сприятливі дня для укладання

Найсприятливішими днями для укладання волосся в першій декаді червня будуть: 5, 6, 7 і 8 числа.

У другій декаді місяця укладання найкраще робити з 14 по 18 червня.

У третій декаді місяця найбільш сприятливі дні: 24, 25, 26 і 27 червня.

Сприятливі дні для стрижки

Що стосується стрижки, то тут ситуація в червні трохи гірша. Хоча не суттєво.

Так, в першій декаді місяця сприятливі дні для стрижки волосся це 1 і 2 червня.

У другій декаді: 17 і 18 червня.

А ось у третій декаді червня буде трохи більше підходящих днів: 24, 25, 26, 27, 28 і 29 червня.

Стрижка волосся на початку літа стане злободенною темою для багатьох дам, які засиділися на самоізоляції. Правильно вибрати день для зміни іміджу допоможе місячний календар стрижки на червень 2020  року – сприятливі та несприятливі дати знайдете в нашому матеріалі.

Вибір вдалого дня для стрижки дуже важливий, адже багатьом відомо, що зміна зачіски в несприятливий день може позначитися негативним чином не тільки на зовнішності, але і на самопочутті людини, фінансовому становищі і стосунках з близькими людьми. Волосся є носієм енергетики людини, а тому плануючи будь-які маніпуляції, варто бути максимально уважними та обережними.

Місячний календар стрижки на червень 2020 року – коли небезпечно стригти волосся

Фази Молодика і повного місяця, за словами астрологів, абсолютно не підходять для маніпуляцій із зовнішністю, і тим більше, для стрижки волосся. Енергетично людина не готова до змін, емоційний фон залишає бажати кращого, а тому похід в перукарню принесе тільки неприємності.

На зростаючий Місяць стригтися можна, але тільки коли свій вплив надають позитивні знаки Зодіаку. Важливо пам’ятати, що на зростаючий місяць можна вирішуватися на найсміливіші експерименти, адже стрижка відросте дуже швидко, а значить можлива невдача швидко забудеться.

Спадну фазу Місяця для стрижки вибирають ті, хто дотримується консерватизму в усьому, а тому просто оновлює постійну зачіску, не прагнучи до кардинальних змін зовнішності. Стрижка відростає довго, зате волосся отримують додатковий шанс на зміцнення і оздоровлення.

У червні 2020 року досить сприятливих днів для стрижки волосся. За допомогою походу до стиліста можна не тільки оновити свій зовнішній вигляд, але і залучити в життя фарт якого бракує.

Місячний календар стрижки на червень 2020 року по дням

1 червня. 11-а місячна доба заряджена підходящою для творчості і творення енергетикою. Прийшов час змінити свій імідж, звернувшись при цьому до майстра, який не боїться ризикувати і пробувати щось нове. Щоб гарантовано підняти настрій, прямуйте в перукарню до обіду, так як у другій половині дня обороти набиратиме негативна енергетика Місяця.

2 червня. Однозначно сказати чи підходить цей день для зміни обліку не можна. Помилки може допускати навіть той майстер, у якого за плечима багато років роботи в індустрії краси. Щоб не зіпсувати свій імідж, відмовтеся від кардинальних змін, уникайте складних стрижок. Чим простіша зачіска, тим менше шансів, що перукар її зіпсує. Хотіли зробити довготривале укладання? Сьогодні з ним навряд чи хтось впорається, так що перенесіть візит в салон краси на інший день.

3 червня. Скористайтеся сприятливими умовами для зміни обліку. Прямуйте до творчої особистості, яка не вітає у своїй роботі використання однотипних технік. Можете не переживати на рахунок того, що більш сміливі майстри зіпсують ваш імідж. В руках майстра своєї справи ваше волосся заграють зовсім новими гранями. Навіть найпростіша стрижка буде виглядати оригінально. Не тисніть на перукаря, довіртеся йому і його баченню, тоді результат його роботи порадує.

4 червня. 14-а місячна доба змусять вас рухатися, щось робити. Вирішивши сидіти на місці, ви лише зіпсуєте собі настрій. Записуйтеся в салон краси, якщо у вас є час. Голова зайнята іншими питаннями і справами? Тоді почекайте з відвідуванням перукарні, так як поспіх не зіграє вам на руку, в результаті своїм відображенням у дзеркалі ви не будете задоволені. Відкласти плани зі зміни іміджу варто, вибравши замість цього догляд за шевелюрою в домашніх умовах.

5 червня. Гармонії досягти складно, внутрішня рівновага сьогодні відсутня через розлад між емоціями і думками. Не просто вибрати стрижку або колір. Під впливом негативної енергетики виявиться і перукар, тому шанси на те, що ваш імідж буде зіпсований, підвищуються в рази. Ви гарантовано пошкодуєте про візит в салон краси, якщо звернетеся до представника протилежної статі. Виберіть для запису до майстра інший день.

6 червня. Не поспішайте бігти в салон для такої процедури або стрижки, особливо це стосується власниць довгих локонів. В цей день всі ваші думки будуть зайняті проблемами в стосунках з партнером, тому зосередитися на зміні іміджу буде вкрай складно. Якщо в особистому житті у вас все гладко, тоді можна не відкладати відвідування перукарні, але пам’ятайте про те, як сильно впливає на результат роботи майстра ваш настрій. Домогтися взаєморозуміння з оточуючими в цей день складно.

7 червня. Мрієте про довгу шевелюру? Тоді не поспішайте записуватися до майстра, так як після стрижки в цей день волосся будуть рости повільно. Якщо ви, навпаки, стрижетеся коротко і хочете по максимуму відтягнути наступне відвідування салону, скористайтеся впливом спадного нічного світила. Зверніть увагу для кого ви намагаєтеся. Якщо для себе, то відображення в дзеркалі вас навряд чи порадує, якщо для близьких, то результатом ви залишитеся задоволені на всі сто.

8 червня. Стрижка оновить енергетику волосся, на їх стані це позначиться добре. Локони після візиту в салон стануть сильними, густими, однак зростання їх все ще буде уповільненим. Про що потрібно пам’ятати, якщо ви збираєтеся відрощувати шевелюру. Зміна іміджу в цей день – не найкраща ідея. Краще зістригти кінчики, позбутися від пошкодженого волосся, оновити форму наявної зачіски. Заборони не діють на довготривале укладання. Таке вашим локонам не зашкодить.

9 червня. 18-а місячна доба підходять для стрижки тим, кому не шкода прибрати довжину, а після ходити з коротким волоссям довгий час. Якщо ви маєте намір відрощувати волосся, то відвідування перукарні вам протипоказано через негативний вплив спадного місяця. Максимум, який можна дозволити собі, – видалення посічених кінчиків. Для волосся вибирайте яскраві відтінки. Це зробить ваш облік екстравагантним, що вам сподобається навіть якщо до такого ви не звикли.

10 червня. Хочете кардинально змінити імідж? Виберіть для реалізації цього бажання наступний день. Результату досягнуть тільки ті, хто вирішить відновити зачіску. Зробіть все, щоб форма її знову була чіткою, видаліть посічені кінчики. Уникайте використання агресивних засобів при фарбуванні, перш за все, це стосується засобів для знебарвлення шевелюри. Місячний календар стрижки на червень 2020 радить, що сьогодні ця процедура сильно зашкодить вашим пасмам, що вам зіпсує настрій.

11 червня. 20-та місячна доба заряджена позитивною енергетикою, а значить, відкладати візит в салон немає сенсу. Поспішайте до майстра, щоб почати поступове оновлення образу. Не поспішайте за одне відвідування перукарні різко усунути обридлі вам елементи обліку. Зосередьтеся на підготовці грунту для майбутніх кардинальних змін. Не використовуйте фарби, з якими раніше ви не мали справу. Йдеться перш за все про відтінки. Виберіть той, яким ви користуєтеся регулярно.

12 червня. Позитивна енергетика нічного світила в 21-й місячний день все ще сильна, чим потрібно скористатися для нових починань, особливо, якщо вони стосуються вашого обліку. Сьогодні можна забути про всі обмеження і заборони. Вибирайте той варіант зачіски і колір фарби, який вам здається найбільш підходящим. Відмовтеся від проведення довготривалого укладання, так як це негативно позначиться на стані шкіри голови.

13 червня. Не плануйте на цей день кардинальну зміну іміджу, щоб не залишитися з поганим настроєм. Результат старань майстра вас не порадує. Відвідування салону не принесе очікуваний гарний настрій. Молоді перукарі сьогодні отримають безцінний новий досвід, а їх клієнти не зможуть домогтися того іміджу, який вони хотіли б реалізувати. Якщо ви боїтеся ризикувати, виберіть просту зачіску, а ще краще просто зріжте кінчики. Не змінюйте колір волосся, просто оновіть наявний тон.

14 червня. Уникнути емоційної напруженості не вдасться нікому. Схильні до негативного впливу місяця в цей день і майстри. Тому навіть в тому випадку, якщо ви будете абсолютно спокійні, відображенням у дзеркалі після реалізації тієї чи іншої ідеї перукарем ви будете не задоволені. Частково вина може лежати на вас, так як через імпульсивність ви не зможете вибрати хороший варіант зачіски, який вигідно підкреслює всі достоїнства вашої зовнішності. Не зістригайте сильно пасма, якщо ви відрощуєте шевелюру.

15 червня. Нейтральний період, коли можна провести фарбування або постригтися. Оновлення іміджу дозволить вам стати харизматичною, що буде лише плюсом для вашої популярності. Форма волосся і колір повинні зробити вашу шевелюру візуально доглянутою. Попросіть майстра підказати вам, яка з зачісок найдовше зберігає форму без укладання. Виберіть такий варіант.

16 червня. Візит в салон краси не принесе вам гарний настрій, на який ви так сподівалися. Всьому виною негативна енергетика, яка виходить від нічного світила. Ваш емоційний стан назвати стабільним складно, невдала зміна образу лише змусить вас відчувати ще більше негативних емоцій. Замість того, щоб йти в перукарню, залишіться вдома, відпочиньте. Не допускайте імпульсивної поведінки, необдуманих вчинків. Якщо ви піддастеся хвилинному бажанню змінити свій імідж кардинально, пізніше ви про це пошкодуєте.

17 червня. Однозначно охарактеризувати енергетику цього дня складно. Стрижка для волосся, в ході якої ви знімите  багато довжини, не підходить для 26-ої місячної доби, а ось інші процедури можна проводити сміливо. Не зосереджуватися на важливих справах, зміни іміджу. Якщо це ваша головна мета – перенесіть її реалізацію на більш сприятливий час. Через проблеми у взаєморозумінні з майстром досягти результату буде складно, що зіпсує вам настрій.

18 червня. 27-а місячна доба приносять вдало тим, хто збирається взятися за щось нове, в тому числі і за оновлення стилю. Не відкладайте на потім відвідування салону. Стрижка перетворить, ви акцентуєте увагу на своїй харизмі. Це вирішить проблеми з комунікабельністю. Виберіть ту зачіску і колір, які подобаються вашим друзям.

19 червня. Нейтральна енергетика переважає в цей 28-й місячний день. Можна планувати будь-які процедури, пов’язані з шевелюрою, однак, не забувайте про пильність. Підбираючи засоби для укладання або фарбування, читайте текст на упаковці, особливо той, що надрукований дрібним шрифтом. Добре, якщо ви оберете засоби натуральні, з мінімальною кількістю хімікатів, небезпечних для локонів. Відмовтеся від тих маніпуляцій, які негативно позначаться на стані волосся. Стригтися теж не рекомендується.

20 червня. Всі думки сконцентровані на власному «я», через що відвідування перукарні є не найкращою ідеєю. Відкладіть зміну іміджу, так як будь-які процедури, спрямовані на досягнення цієї мети, не дадуть результат. І справа не тільки у вашій неуважності, справа також в неуважності майстра, якому буде складно виконувати свою роботу. Це тягне за собою погані гнітючі наслідки.

21 червня. Відкладіть візит до перукарні, дочекайтеся більш сприятливого періоду в плані енергетики. У 1-й місячний день всі ваші думки будуть зайняті проблемами, через що постраждає концентрація уваги. Підсумок роботи майстра буде непередбачуваним, тому що на це впливає ваш і його настрій, емоційний фон, який зараз залишає бажати кращого. Не можете скасувати запис? Рушайте стригти або фарбувати волосся в першій половині дня, коли негативна енергетика Місяця ще слабка.

22 червня. Період переважання позитивної енергетики. Не відкладайте відвідування перукарні. Проведіть процедури, після яких волосся зміцніють. Перш за все, посилиться ріст волосся за рахунок стрижки. З цієї причини не поспішайте обстригати локони, а просто їх підрівняйте. Виключіть використання хімічних засобів з різким запахом. Якщо повністю відмовитися від них не можна, виберіть ті, у яких приємний або нейтральний запах.

23 червня. Запишіться до майстра, щоб встигнути скористатися позитивним впливом нічного світила і вдало змінити свій образ. Виберіть одну процедуру або кілька. Комбінація різних маніпуляцій дасть результат. Хочете швидше відростити волосся? Підстрижіться в цей день, зніміть сантиметр довжини, більше або менше, щоб активізувати зростання шевелюри. Використовуйте фарбу для оновлення існуючого тону, фарбування коренів, сивини.

24 червня. Вплив зростаючого місяця сприятливо, але не в цей день. Ця місячна доба не для створення нової зачіски, так як ви не зможете домогтися гарного результату, як би не намагався втілити в життя вашу задумку майстер. Змиріться з тим, що діла не доведете до кінця, плани будуть зруйновані. Мінімізувати негативні наслідки впливу нічного світила можна за рахунок звернення до перевіреного перукаря.

25 червня. Волосся сьогодні не постраждають ні після укладання, фарбування, ні після стрижки. Сміливо прямуйте в салон краси, щоб провести всі процедури, які ви відкладали на потім раніше. У цей день ви будете розриватися між бажанням витратити гроші і заощадити на послугах перукаря. Перестаньте думати про ціну, гроші, зосередьтеся на якості, на техніці, яку використовує майстер, на засобах, що застосовуються для досягнення того чи іншого результату.

26 червня. 6 місячний день позитивно позначиться на результаті всіх маніпуляцій, пов’язаних з волоссям. Вдало пройдуть всі види процедур з волоссям. Похід в салон краси плануйте на першу половину дня, так як у другій буде поступово наростати ступінь впливу негативної енергетики. Стрижка значно прискорить зростання шевелюри, зробить волосся сильними, здоровими. Майстер сьогодні зрозуміє вас з півслова, так що ризикніть і втілюйте в життя сміливу задумку, що стосується зміни іміджу.

27 червня. На все, за що сьогодні ви беретеся, впливає ваш настрій. У 7-у місячну добу рекомендується відправлятися в салон тільки тим, хто в гарному настрої. Враховуйте, що на результат роботи майстра впливає не тільки ваш настрій, але і його. Помітили, що перукар дратівливий? Перенесіть всі процедури на інший час. Погоджуючись на нову зачіску або фарбування, враховуйте поради майстра.

28 червня. Негативна енергетика торкнеться всіх сфер життя, сфера краси та здоров’я не виняток. Після салону в цей день стан волосся не покращиться, навіть навпаки, якщо ви звернетеся до майстра іншої з вами статі. Результатом роботи перукаря ви будете розчаровані, що приховати не вдасться, через що ви опинитеся в епіцентрі скандалу. Не вдавайтеся в конфліктні ситуації, пам’ятайте, що сьогодні всі стають жертвами поганого впливу нічного світила.

29 червня. День негативної енергетики. Це залишки негативу попереднього дня. До вечора вплив нічного світила з зарядом, небезпечним для людини, послабиться, тому саме на цей час краще планувати відвідування салону. На хороший результат сподіватися, якщо ви вирушите до добре знайомого перукаря, з яким ви вже встигли знайти спільну мову. Не упрямьтесь і зробіть ту зачіску, яка подобається вашим рідним.

30 червня. Емоційний стан сьогодні стабільний, позитивний. Кожен відчує приплив життєвих сил, душевний підйом. Постарайтеся встигнути змінити свій імідж, довіривши шевелюру майстру, з яким ви раніше співпрацювали. Однаково по відношенню до вашої думки оцінити ваш облік зможе представник протилежної статі. Оздоровити волосся, зробити їх міцними і сильними, швидко зростаючими дозволить вам стрижка.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *