Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на листопад 2019 року

Місячний календар манікюру на листопад 2019 року

У гонитві за красою нігтів і їх здоров’ям деякі представниці прекрасної статі дотримуються сприятливих дат для стрижки та фарбування. За ці дати відповідає місячний календар манікюру на листопад 2019.

Місячний календар манікюру на листопад 2019 року. Загальна інформація

Місячний календар манікюру на листопад 2019 року

Виявляється, поточна фаза Місяця має безпосередній вплив на зростання нігтів. Які дні будуть більш ніж сприятливі для манікюру в листопаді 2019 року? Шукайте в нашій статті дати, коли для жінок актуальний запис на процедуру.

У першій половині місяця не варто записуватися на манікюр, так як процедура нейтрально позначиться на стані нігтів. Є кілька дат – винятків. У ці числа не варто робити манікюр ні в якому разі. Щоб підтримувати зовнішній вигляд нігтів, досить просто підпилювати їх і пофарбувати, якщо лак зліз. Нарощувати і підрізати нігті без особливих на те причин не рекомендується.

Більш сприятливою для манікюру буде друга половина листопада. В цей час згідно з місячним астрологічним календарем, дівчата моМісячний календар манікюружуть проводити практично будь-які експерименти зі своїми нігтями, і це ніяк не відіб’ється на здоров’ї останніх. Починаючи з 20-го числа і майже що до кінця місяця представниці прекрасної статі можуть навіть неодноразово відвідувати салон.

Місячний календар манікюру на листопад 2019 року: сприятливі дні

А ось 17-го і 26-го числа похід до манікюрниці варто відкласти. Згідно з місячним астрологічним календарем, є ймовірність накликати на себе сварки з родичами і близькими друзями.

Місячний календар манікюра на листопад 2019 року детально

1 листопада – хороший день для манікюру. Оновлення нігтів дозволить успішно почати місяць, будуючи плани на майбутнє і заряджаючись позитивною енергією.

2 листопада – чудовим рішенням будуть експерименти щодо дизайну нігтів. Спробуйте щось нове, наприклад, малюнок, на який довго не наважувалися, або наростити довжину, шокуючи оточуючих своєю безпосередністю.

3 листопада – утримайтеся від манікюру і педикюру, якщо не хочете залучити фінансові труднощі. Ослухавшись астрологів, ризикуєте понести значні збитки в грошовому плані, але не тільки, так як сварки з членами сім’ї не виключені.

4 листопада – в цей день не будуйте плани про похід в салон краси щодо процедур з нігтями рук і ніг. Не варто також перефарбовувати нігтьові пластини в інший колір. Місячний календар манікюру на листопад 2019  року радить, що це не найкращий період для нововведень у вашому житті.

5 листопада – поганий день для маніпуляцій з нігтями на руках і ногах. Краще зайнятися іншими приємними речами, наприклад, походити по магазинах або захопитися улюбленим хобі. Манікюр та педикюр сприятимуть фінансовим проблемам.

6 листопада – несприятливий день для манікюру і педикюру, тому зробіть на такі більш підходящі дати.

7 листопада – день прекрасний для оновлення, тому обов’язково зробіть манікюр і педикюр. Не пропустіть можливість вибрати дизайн, який ще ніколи не застосовували. Трендових новинок нейл-арту дуже багато, тому є з чого вибрати.

На наступний день 8-го листопада процедури, пов’язані з обробкою нігтів, несприятливі для дівчат.

9 листопада – надайте нігтям повний спокій, не варто робити манікюр. Процедури по догляду на користь не підуть, тому перенесіть їх на інший час.

10 листопада – манікюр принесе удачу, якщо відвідаєте свого майстра або здійсните маніпуляції з нігтями самостійно вдома. Не нехтуйте можливістю експериментувати.

11 листопада – оновлений манікюр стане прекрасним рішенням. Це стосується не тільки нігтів, але і всієї зовнішності. Здивуйте оточуючих своїм новим стилем, який буде прийнятий прихильно.

12 листопада – удача благоволить в цей день, тому не пропустіть можливість зробити гарний манікюр. Вибирайте дизайн, який підкреслить статус розкішної жінки.

13 листопада – чудова дата для процедур по догляду за собою, тому манікюр повинен бути в списку обов’язкових справ. Відмінним рішенням будуть блискітки і стрази, які гарантують успіх, зачаровуючи оточуючих.

14 листопада-новий манікюр принесе удачу. Місячний календар манікюру на листопад 2019   наполягає, що дана дата є однією з найбільш вдалих для походу в салон краси. Цей день підходить для фарбування нігтів в холодні відтінки. Таким способом дівчина зможе захистити себе від проблем і труднощів в майбутньому.

15 листопада – зірки рекомендують зайнятися нігтями, якщо хочете грунтовно привести їх у порядок і оздоровити. Манікюр з усіма процедурами по догляду будуть вельми до речі. Ви помітите, що нігті перестануть розшаровуватися, стануть більш міцними і здоровими, дозволяючи відростити бажану довжину.

16 листопада – хороший день для яскравого нейл-арту. Порадуйте себе помітними лаками, які піднімуть настрій в похмурий і холодний день. Хоч за вікном і хмуриться, але завдяки красивому манікюру на душі буде радісно і легко.

17 листопада – небажаний день для того, щоб робити манікюр і педикюр. Не потрібно обрізати довжину, так як зіткнетеся з неприємностями і розчаруваннями в житті, а також проблемами з особистим здоров’ям.

18 листопада – місячний календар манікюру на листопад 2019  відмовляє від манікюру, а особливо нового фарбування і стрижки. Краще займіться іншими справами, а догляд за нігтями перенесіть на іншу більш сприятливу дату.

19 листопада – поганий день для наведення краси нігтів. Припливу позитивної енергії точно не трапиться. Порадуйте себе іншими заходами, наприклад, сходіть з друзями в кіно.

20 листопада – день нейтральний або навіть несприятливий для відвідування манікюрного салону. Процедура не принесе вам задоволення, а навіє смуток і тугу. Негативні емоції можна уникнути, якщо записатися на сеанс в інший день.

21 листопада – підходяща дата для манікюру в різних техніках. Вибирайте японський догляд за нігтями, організовуючи справжній СПА. Ванночки, обгортання і масаж дозволять вам повністю розслабитися і забути про всі насущні проблеми. Після манікюру продовжуйте насолоджуватися життям, зустрічаючись з друзями і здійснюючи покупки обновок.

22 листопада – бажано зробити манікюр і педикюр, так як дата максимально сприятлива. Обов’язково запишіться до свого улюбленого майстра, який призведе ваші нігті в порядок за вищим класом.

23 листопада – хороший день для манікюру. Не забудьте про розслаблюючі процедури, як наприклад, масаж і ванночки. Якщо зробити манікюр чи педикюр в цей день, то можна прискорити зростання нігтів. Плюс до всього, у дівчини підніметься настрій, а значить, що вона буде себе почувати більш впевненою і привабливою.

24 листопада – манікюр стане доречним в даний осінній день. Сприятливий вплив Місяця дозволить насититися позитивною енергією від процедури.

25 листопада – педикюр і манікюр бажано не призначати, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Сеанс навіє нудьгу і тугу.

26 листопада – місячний календар манікюру на листопад 2019   рекомендує, що в загальному день нейтральний, але щодо манікюру точно несприятливий. Краще займіться сім’єю і домом, а також відвідайте старих друзів.

27 листопада – несприятливий день для процедур по догляду за нігтями, так як ви відчуєте занепад сил. Виберіть іншу дату, тому що нічого доброго з манікюру не вийде.

28 листопада – день абсолютно нейтральний, тому можна робити манікюр. Однак від процедури не буде ніяких позитивних емоцій. Якщо немає гострої необхідності, то перенесіть сеанс на майбутнє.

29 листопада – манікюр і педикюр небажаний. Будьте готові до того, що процедура не принесе вам ніякого задоволення.

30 листопада – день нейтральний для догляду за нігтями. Ви можете сміливо зайнятися своїми руками і ногами, але на рівні енергетики процедура вас ніяк не торкнеться.

Місячний календар манікюру на листопад 2019. Як прискорити зростання нігтів?

Хтось кожен раз «зривається» і обрізає ніготь під корінь. У інших – нігті просто не ростуть. Як виправити ситуацію?

Наприклад, можна приготувати ванночку з грейпфрута. Знадобляться ¼ склянки гліцерину, ¼ склянки нашатирного спирту і подрібнений грейпфрут. Останній заливають нашатирним спиртом. Після – додають гліцерин і перемішують.

У ванночку необхідно занурити нігті і тримати там 15 хвилин. Після – вимити руки. Процедуру повторюють 2-3 рази на тиждень.

Місячний календа манікюру на листопад 2019 року. Місячні дні манікюру, спостереження і прикмети

Давно відомо, що небесні світила і земний супутник впливають на стан здоров’я і енергетичний обмін людського організму. Навіть без медичних обстежень за зовнішнім виглядом шкіри, волосся і нігтів без праці можна судити про те, що відбувається з людиною.

Для того щоб зберігати і накопичувати енергію, розумно нею розпоряджатися, зберігати нігті красивими і здоровими, слід дотримуватися простих і зрозумілих рекомендацій:

Не варто робити ніякі косметичні процедури, манікюр і педикюр в молодик і повний місяць. Занадто сильні зміни зачіпають людський організм, щоб послаблювати його ще й такими діями.

Сонячні та місячні затемнення здавна лякали людей, цим явищам приписувалися найстрашніші пророцтва. І це, насправді, далеко не найсприятливіший час для маніпуляцій з нігтями, адже наслідки можуть бути такими непередбаченими, що краще їх уникнути.

Цілком зрозумілі побоювання людей, що обрізані нігті і волосся можуть стати об’єктом негативного впливу чаклунів і відьом. Тому, обрізки нігтів спалювали і ніколи не залишали в доступності для сторонніх.

Під забороною для стрижки нігтів знаходився четвер, оскільки це могло призвести до хвороб і смерті.

Також не варто нічого обрізати в неділю, адже це Божий день і, таким чином, можна позбутися розташування і підтримки вищих сил або розгнівати і образити свого Ангела-хранителя

Місячний календар манікюру на листопад 2019 року. Кілька модних тенденцій дизайну нігтів

Ось і прийшов останній місяць осені, вже не за горами і зима. Оформлення нігтів стає дещо спокійнішим. Майстри починають використовувати тони і малюнки, які більш підходять до холодного періоду року. Це не означає, що любительки яскравих кольорів повинні геть від них відмовитися, але слід зробити їх більш стриманими, щоб залишатися в тренді:

Як і раніше актуальні улюблені осінні кольори лаку – бежево-коричневий, червоний, бордовий, відтінки жовтого.

Без французького манікюру як і раніше не обійтися, а от зробити його кращим з використанням осіннього кольору, наприклад, з поєднанням бордового і срібного.

Місячний манікюр не здає позицій, слід обов’язково використовувати для оформлення лунок срібло і золото, можна додати його і на бічні краї нігтьових пластин. Спробуйте самий топовий відтінок – рожеве золото. Використовуйте золоту фольгу для декору, а, якщо вам це здається занадто вигадливим, то покрийте нігті пастельними нюдовими відтінками і зробіть рідкісні золоті вкраплення, адже недарма ж осінь називають золотою.

Продовжуйте експериментувати з нейл-артом, найпопулярнішими в листопаді стануть малюнки букв, клітин і шашок. Додаємо недбале, але дуже акуратне мерехтіння на кінчиках пальців.

Можна наносити глянсовий лак на поверхню металік або, навпаки, легке золоте мерехтіння на матове покриття. Використовуйте декор з голографічним покриттям – це просто писк цього сезону. Ті, хто не в силах відмовитися від прикраси нігтів декоративними елементами, можуть продовжити експериментувати зі стразами і бісером, але буде доречно додати до цього шипи або заклепки, або знову згадати про пір’я.

Наносити стрази цієї осені потрібно не тільки на нігті, але і на кутикулу. Причому вони повинні бути досить великі, це виглядає чудово.

Так полюбився в цьому році лускатий декор, що перекочував і в осінь 2019, але вже в бордовому відтінку.

Місячний календар манікюру на листопад 2019    підкаже вдалий час для манікюр. Найсприятливіші дні допоможуть уникнути прикрих невдач і допоможуть не тільки привести руки в порядок, але і позитивно вплинути на здоров’я і долю.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *