Home / Дозвілля / Професії для дівчат. Підбірка найбільш затребуваних професій

Професії для дівчат. Підбірка найбільш затребуваних професій

Вибір професії – це дуже серйозна і відповідальна справа. Особливо це стосується молодих дівчат. Сучасні жінки відрізняються завзятістю і високою працездатністю. Багато представниць слабкої статі зуміли зробити блискучу кар’єру і стати фінансово незалежними від чоловіків. Але щоб досягти позитивного результату, потрібно правильно вибрати напрямок діяльності. Найбільш затребувані професії для дівчат, ми розглянемо в цій статті.

Професії для дівчат

Професії для дівчат. Підбірка найбільш затребуваних професій

Бухгалтер. Безумовно, найбільш затребувана професія для дівчат – це бухгалтер. Її головна перевага полягає в тому, що такі фахівці можуть без проблем пересуватися по службових сходах. Хороші бухгалтери заробляють пристойні гроші, тому можуть без проблем досягти фінансової незалежності.

Стиліст. Ще одна з найбільш затребуваних професій для дівчат. Вона прекрасно підходить для тих представниць прекрасної статі, які не прагнуть зайняти керівну посаду. Кількість салонів краси в нашій країні стає дедалі більшою, тому ви без проблем знайдете високооплачувану роботу за цією спеціальністю. Якщо постійно розвивати свою майстерність, зарплата буде збільшуватися. Це цілком гідний і досить престижний варіант.

Провідниця. Така професія стане справжньою знахідкою для жінок, яких не лякають побутові проблеми. Як знайти роботу під час кризи 2020 року – це питання хвилює багатьох сучасних людей. Варто відзначити, що провідниці затребувані завжди і всюди, тому з працевлаштуванням у вас не виникне жодних проблем. Єдиний мінус цієї роботи – це часті роз’їзди.

Веб дизайнер. Це одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних професій для дівчат. До того ж вона досить дефіцитна. Потреба в таких кадрах стає дедалі більшою, тому що багато компаній стали переносити свою діяльність в інтернет. Таке заняття вимагає творчих здібностей і живого мислення. Працювати за фахом можна віддалено, не виходячи з дому чи офісу.

Юрист. У наш час вузи випускають безліч дипломованих юристів. Це одна з найбільш затребуваних професій в майбутньому. Щоб досягти успіху в цій спеціальності, потрібно себе проявити з кращого боку на самому початку кар’єри. Найголовніше – перетерпіти перші 2-3 роки, після чого ситуація може кардинально змінитися.

Як влаштуватися на роботу без досвіду роботи за фахом? Це складне завдання, але цілком вирішуване. Доведеться деякий час попрацювати в державній юридичній конторі за невелику зарплату, щоб отримати безцінний досвід. Після цього можна пошукати вільну вакансію в солідній великій компанії.

Стоматолог. Цьому фахівцеві, так само, як і юристу, доведеться витратити не один рік, щоб досягти намічених цілей. Досвідчений стоматолог без проблем знайде собі високооплачувану роботу. Якщо ви ще не визначилися зі своїм майбутнім, і цікавитеся, які професії для дівчат  найбільш затребувані, зверніть увагу на цю досить престижну і високооплачувану роботу.

Діяльність лікарів стоматологів має певну специфіку, тому перш ніж піти вчитися по цій спеціальності, потрібно зрозуміти, чи готові ви щодня лікувати людям зуби.

Бізнес тренер. Це одна з найбільш затребуваних професій в майбутньому. На сьогоднішній день такі фахівці користуються величезною популярністю. Який бізнес відкрити в кризу? Це питання хвилює багатьох людей, які хочуть поліпшити своє матеріальне положення і отримати фінансову незалежність. Щоб отримати відповідь, вони звертаються за допомогою до бізнес тренера.

Справжній фахівець повинен володіти ораторським мистецтвом, знати основи психології, а також вміти піднести клієнтам будь-яку інформацію. Бізнес тренери вчать підприємців заробляти гроші і отримують за це хорошу винагороду.

Диспетчер. Якщо ви маєте приємний голос і вмієте ввічливо спілкуватися з людьми, виберіть одну з найбільш затребуваних професій для жінок – диспетчер. Такі фахівці постійно потрібні компаніям, які надають послуги вантажоперевезень або таксі. Щоб зайняти таку посаду, не потрібно мати спеціальну освіту або досвід роботи.

Бренд менеджер. Які ще професії для дівчат  затребувані на ринку праці? В першу чергу ті, які стосуються просування товарів і послуг. Одна з таких спеціальностей – це бренд-менеджер. Для того щоб влаштуватися на таку роботу, потрібно мати вищу освіту і, бажано, досвід роботи.

Таких фахівців  гостро потребують різні виробничі підприємства, наприклад, фармацевтичні компанії або швейні фабрики. Бренд менеджер відповідає за обсяг продажів продукції, тобто працює на збільшення прибутковості підприємства. Яке виробництво вигідно відкрити в 2020 році?

Як знайти хороші ринки збуту? Яка продукція затребувана на ринку? Бренд-менеджер знає відповіді на всі ці питання.

Менеджер туристичного агентства. Сучасні люди часто їздять на відпочинок в різні країни, щоб розслабитися і на якийсь час забути про всі свої проблеми.

Якщо ви цікавитеся, які професії для дівчат  затребувані найбільше, варто окремо відзначити менеджера по туризму. Зайняти цю посаду може будь-яка жінка, яка має приємний голос, а також володіє такими якостями, як посидючість і терплячість.

Менеджери з туризму спілкуються з клієнтами, допомагають їм вибрати маршрут, забронювати номер в готелі та авіаквитки. Якщо відповідально ставитися до роботи, можна з часом, не маючи вищої освіти, зайняти крісло директора агентства. Тому, якщо ви шукайте самі затребувані і високооплачувані професії для дівчат, зверніть особливу увагу на туристичний бізнес.

Агент по підбору кадрів. Або ж, простіше, – кадровик. Тут потрібно мати справу з людьми і багато розмовляти, а саме у слабкої статі обидва завдання добре виходять. А що стосується кар’єрного зростання, то можна дослужитися до головного спеціаліста відділу кадрів і увійти до ради правління якоїсь великої фірми.

Лікар приватної клініки. Отже, продовжуючи розглядати високооплачувані професії для дівчат. Ми дісталися до середини цього списку. І тут нас очікує така посада, як лікар приватної клініки. Робота, звичайно, не проста, а й платять за неї цілком гідно. До речі, більшість  цьому віддають все життя. Так, наприклад, в 2012 році померла одна з найвідоміших лікарів – Лейла Денмарк, яка припинила вести медичну практику на 103 році.

Ризик-менеджер. Ця професія оплачується дуже високо. Якщо жінка проявить себе як хороший фахівець, вона може розраховувати на достойну суму. Саме так великі компанії винагороджують своїх фахівців. Однак все-таки ця посада вважається не зовсім жіночою.

IT-фахівці. Одна з найактуальніших професій для дівчат і молодих хлопців – це фахівці в галузі програмного забезпечення та інтернет-технологій. Вони контролюють доступ до інформації, запобігають її витік, а також забезпечують роботу офісної комп’ютерної техніки.

Цей напрямок розвивається стрімкими темпами, тому таким співробітникам доводиться постійно вчитися і підвищувати свою кваліфікацію. Які професії зараз затребувані і високооплачувані? Це питання часто задають вчорашні школярі, які вибирають для себе спеціальність.

Професіонали в області інтернет-технологій потрібні в багатьох престижних компаній. Це досить перспективний і прибутковий напрямок діяльності.

Шеф кухар. Представники цієї професії можуть досягти небувалих висот. Кухарі, які працюють в ресторанах або кафе, отримують непогану зарплату. А якщо говорити про керівників кухні в елітних закладах, це досить забезпечені люди, які отримують пристойну винагороду за свій талант і вміння.

Якщо ви хочете знати, які професії для дівчат зараз затребувані, серед висококваліфікованих кухарів можна зустріти багато представниць слабкої статі, які зуміли домогтися успіху в цій галузі.

Незвичайні професії для дівчат

Вибираючи незвичайні професії, дівчата стають об’єктом пильної уваги, а іноді навіть заздрості. Потрібно мати сміливість і володіти сильним характером, щоб опанувати споконвічно чоловічу спеціальність.

Тендітні і емоційні представниці прекрасної статі іноді постають перед оточуючими зовсім в іншому образі. Вибираючи чоловічу професію, дівчина викликає чималий інтерес. Це незвично і дуже сексуально.

Дівчина – військовослужбовець. В рядах збройних сил дам не так вже й мало, але більшість з них займається паперовою роботою. Побачити дівчину з автоматом напереваги – зовсім інша справа. Прагнення захищати країну нарівні з чоловіками – рідкісне явище.

Пройти бойову підготовку нарівні з військовослужбовцями – потрібно володіти сильним характером і відповідними фізичними даними.

Дівчина – далекобійник. Професія далекобійника вважається складною і небезпечною. Що змушує дівчат вибирати таке незвичайне заняття, важко уявити. Любов до подорожей або бажання отримати дозу адреналіну?

У будь-якому випадку бійцівські якості і неабияка частка сміливості знадобляться, щоб справлятися з усіма непростими ситуаціями в дорозі.

Дівчина – татуювальник. За кордоном дами, набивають тату – не рідкість. У нашій країні чарівні татуювальниці поки ще екзотика. Напевно, нестачі в клієнтах у них немає.

За рівнем таланту дівчата з машинкою в руках не поступаються суворим тату-майстрам чоловічої статі. Можливо, природна акуратність і художній смак навпаки роблять з дівчат справжніх асів своєї справи.

Дівчина – охоронець. Велика рідкість – бодігарди жіночої статі. Щоб опанувати цей фах, необхідно пройти непросту підготовку: бойові мистецтва, стрілянину, навички реагування в екстремальних ситуаціях.

І, незважаючи на природне прагнення отримувати захист, деякі дівчата вирішують стати оплотом чийогось життя і здоров’я. Що не заважає їм створювати сім’ю і ростити дітей.

Дівчина – робочий. Є типово чоловічі спеціальності: слюсар-сантехник, будівельник, зварювальник, столяр та інші, подібні до них. Рідко дівчина вибирає таку сферу діяльності, але випадки такі зустрічаються.

Робота фізично важка, необхідний набір певних природних даних, щоб з нею справлятися. Та й не кожній жінці буде цікаво замість шпильок надягати робочі черевики, обходитися без манікюру і проводити дні під гул верстатів.

Прекрасні леді знаходять себе в різних чоловічих професіях: поліцейські, пожежники, рятувальники, автомеханіки. Це нелегкий шлях, що відкриває нові можливості розвитку. До того ж, можна довести всім навколо, що слабка стать не така вже і слабка.

Професії для дівчат. Корисні поради

Ми розглянули деякі професії для дівчат, список затребуваних професій можна поповнювати безкінечно. Але щоб робота приносила не тільки задоволення а й дохід, потрібно вибирати її за такими критеріями:

Затребуваність. Перед тим як вибрати спеціальність, ретельно проаналізуйте ринок праці в вашому регіоні. Якщо ви хочете стати океанологом, але при цьому не збираєтеся їхати з рідного міста, де немає поблизу навіть моря, ваші шанси влаштуватися на роботу за фахом дорівнюватимуть нулю;

Прибутковість. На цей критерій слід звернути особливу увагу, оскільки від нього багато в чому залежить ваше фінансове благополуччя. Як заробити на квартиру за рік, якщо ви отримуєте копійчану зарплату? Вибирайте таку професію, яка буде приносити реальний пристойний дохід;

Перспективи. Будь-яка людина прагне чогось досягти в житті, тому безперспективну роботу вибирають одиниці;

Престижність. Для сучасних людей статус має величезне значення. Якщо вам не подобається професія, не варто витрачати свій час на навчання.

Перед тим як вибрати спеціальність, прислухайтеся до своїх бажань. Деякі люди починають розуміти, чим вони дійсно хочуть займатися тільки до 30-40 років. Вони перенавчаються і досягають своїх цілей. Хороші фахівці потрібні завжди, тому відкиньте всі сумніви і рухайтеся в обраному напрямку.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *