Home / Твоя краса / Тіло / Місячний календар здоров’я на серпень 2018 року

Місячний календар здоров’я на серпень 2018 року

Для того щоб бути здоровим, людині необхідно жити за законами природи, адже вона є частиною цього світу. Все робить на людей свій вплив: сонце, зірки і місяць. Так як місяць – супутник Землі і найближча до нього планета, то і вплив його на людину дуже великий. Місячний календар здоровя на серпень 2018 року, представлений у цій статті, показує сприятливі для вашого здоров’я дні.

Місячний календар здоров’я на серпень 2018 року. Вплив місячних фаз на здоров’я

Від місячних фаз залежить багато чого: коли потрібно робити оздоровчі заходи, в який час краще починати піклуватися про своє здоров’я. Багато людей підлаштовуються під місячний графік і вирішують таким чином проблеми. Місяць діє на організм як позитивно, так і негативно, і це також потрібно враховувати.

Під час свого просування по орбіті навколо Землі супутник проходить 4 етапи, кожен з яких діє позитивно або негативно на організм людини. В деякі з фаз необхідно особливо дбайливо ставитися до свого здоров’я, так як положення Місяця безпосередньо впливає на стан здоров’я і настрій. Розглянемо кожну з місячних фаз:

Новий місяць. Вважається, що в молодик у людини мало енергії, тому вона може відчувати себе пригнічено. Пригнічується імунітет, через це з’являється схильність до захворювань. Деякі люди відчувають смуток, тугу, стрес, безсилля. У фазі нового місяця потрібно берегти себе від різних інфекцій.

Повний місяць. Місячний календар здоровя на серпень 2018 року  включає в себе фази повного місяця. Повний місяць – це критичний етап, коли люди відчувають роздратованість, бувають агресивними без причини.

У цей період можуть загостритися хвороби, мають хронічний перебіг. Тому головне при повному місяці – це ретельно стежити за здоров’ям. На столі повинні бути такі продукти: овочі, яблука, петрушка, салат. Лікарі рекомендують пити вітамінно-мінеральні пігулки.

Зростаючий місяць. Ця фаза благотворно діє на людей, в цей час в організм надходить енергія творення. Можливості людини в період зростаючого  місяця постійно збільшуються. Дана фаза вважається найкращим часом для різних починань, складання планів по оздоровленню.

Фаза убування. Ця фаза також вважається сприятливою для здоров’я. Саме під час неї потрібно починати процедури по чищенню організму. Дієти, розпочаті в період спадного місяця, принесуть найбільшу користь, головне – правильно їх вибрати і спланувати. У цей період треба харчуватися легкою їжею, зменшити калорійність раціону і перейти на легкі жири – рослинне масло, а також їсти більше овочів.

Астрологи попереджають, що серпень – це напружений місяць. Більше займайтеся спортом, щоб мати хороший настрій і бути бадьорим. Запишіться в тренажерний зал, придбайте абонемент в басейн, просто гуляйте на свіжому повітрі.

З 15 по 31 серпня дні будуть особливо складними, і може виникнути небезпека для здоров’я.

Відпочивайте від роботи, візьміть відпустку і зміцнюйте імунітет. Кращі дні для цього -14, 18 серпня. Друга половина місяця – час для низькокалорійного харчування з великою кількістю фруктів і свіжих овочів. Займіться профілактикою хвороб сечостатевої сфери. Обстежте молочні залози.

Місячний календар здоров’я на серпень 2018 року. Хірургічні операції і місяць, взаємозв’язок

Місячний календар давно увійшов в людське життя. Згідно з його вказівкам можна правильно здійснити посадку городу, зробити ремонт або змінити зовнішність. Суть такого явища в тому, що Місяць впливає на ритми людини, а також на багато фізичних природних процесів на Землі.

Були проведені тривалі наукові дослідження, які підтвердили пряму залежність між положеннями Місяця і ймовірністю позитивного результату операції. В одному положенні біологічні ритми не дають збій, операція пройде гладко, а відновлювальний процес не займе багато часу.

В іншому ж – процеси всередині організму можуть бути уповільнені, тому операція може пройти з ускладненнями, відновлюватися доведеться довго або зовсім може бути загроза життю.

Щоб цього не сталося, потрібно попередньо підібрати ті дати, які будуть вдалими для конкретного виду хірургічного втручання.

Також можна скористатися рекомендаціями астрологів:

Місячний календар здоровя на серпень 2018 року  радить не  вибирати дату операції, коли відбувається місячне затемнення.

Відмовитися від процедури під час повного місяця або перебування в  Місяці.

Не можна планувати серйозні операції на день свого народження.

Останнє слово завжди залишається за хірургом. Якщо пацієнту необхідно негайне втручання, то операція саме в даний момент може бути єдиним шансом врятувати йому життя. Тоді вказівки місячного календаря можуть бути проігноровані. Але добре, якщо лікар візьме до уваги місячні рекомендації, щоб мінімізувати ризики.

Місячний календар здоров’я на серпень 2018 року. Місячний календар операцій

Якщо виникли проблеми з венами, то зробити операцію бажано в перші десять днів місяця або 28 – 31 серпня.

Оперувати грудну клітку потрібно з 1 по 5 число, але 13 – краще утриматися від цього.

Будь-які операції, пов’язані зі скелетом, слід проводити з 1 по 10 число.

Підправити травну і статеву систему раціонально 27 – 31 серпня.

Проблеми з серцем вирішуватися швидко з 1 по 10.

Місячний календар здоров’я на серпень 2018 року детально

1 серпня 2018 року, Місяць у знаку Овен (13:55), убуваючий  Місяць. Сьогодні найбільш уразливими будуть пальці ніг, стопи і щиколотки. Постарайтеся на ці частини не чинити занадто високого навантаження.

2 серпня 2018 року, Місяць у знаку Овна, спадний  Місяць. Не  дуже вдалий час, щоб проводити різноманітні косметичні процедури, спрямовані на омолодження шкіри обличчя. Відкладіть лікування вугрового висипу до настання більш сприятливого періоду.

3 серпня 2018 року, Місяць у знаку Телець (22:51), убуваючий Місяць. У цей день просто необхідна фізична активність, адже навіть незначне навантаження піде тільки на користь і допоможе значно покращити настрій.

4 серпня 2018 року, Місяць у знаку Телець, спадний  Місяць. В цей день будуть дуже уразливі голосові зв’язки, тому постарайтеся сьогодні не тільки не кричати, а й просто не підвищувати голос, не співайте.

5 серпня 2018 року, Місяць у знаку Телець, спадний  Місяць. Постарайтеся сьогодні не давати занадто велике навантаження на шийну частину хребця.

6 серпня 2018 року, Місяць у знаку Близнюки (4:32), убуваючий Місяць. Місячний календар здоровя на серпень 2018 року  рекомендує  проводити різні процедури, спрямовані на розгін крові, а також прискорення процесу обміну речовин, що протікають в організмі.

7 серпня 2018 року, Місяць у знаку Близнюки, спадний Місяць. Якщо планується проводити різні терапевтичні процедури, спрямовані на лікування органів дихання, що можуть супроводжуватися побічними ефектами, тому краще їх відкласти до більш сприятливого часу.

8 серпня 2018 року, Місяць у знаку Рак (7:01), убуваючий Місяць. Цей день виявиться дуже важким практично для всього  організму. Рекомендується проводити різні очисні процедури, що піде вам тільки на користь.

9 серпня 2018 року, Місяць у знаку Рак, спадний  Місяць. Сьогодні рекомендується проводити лікування різних патологій, пов’язаних з відкладенням солей і порушенням нормального обміну речовин, що протікає в організмі.

10 серпня 2018 року, Місяць у знаку Лев (7:18), убуваючий  Місяць. Будьте гранично обережні з відкритим вогнем, так як є велика ймовірність отримати серйозний опік.

11 серпня 2018 року, Місяць у знаку Лев, Молодик (12:57). Є великий ризик гіпертонічного кризу. При погіршенні стану здоров’я необхідно негайно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. В даному випадку категорично протипоказано самостійне лікування.

12 серпня 2018 року, Місяць у знаку Діва (6:59), зростаючий Місяць. Постарайтеся сьогодні звести до мінімуму фізичні навантаження. Уникайте перебування в стресових ситуаціях, що може негативно позначитися на стані нервової системи.

13 серпня 2018 року, Місяць у знаку Діва,зростаючий  Місяць. Місячний календар здоровя на серпень 2018 року  рекомендує, що цей день просто ідеально підходить для проведення різноманітних косметичних процедур, спрямованих на оздоровлення і омолодження. Можна виконувати хірургічне втручання.

14 серпня 2018 року, Місяць у знаку Терези (7:57), зростаючий  Місяць. Можна виконати пілінг, біоревіталізацію, в тому числі і лазерну шліфовку шкіри обличчя.

15 серпня 2018 року, Місяць у знаку Терези, зростаючий Місяць. Дадуть позитивний результат різні процедури для догляду за шкірою обличчя та оперативне втручання.

16 серпня 2018 року, Місяць у знаку Скорпіон (11:54), зростаючий Місяць. З особливою увагою стежте за своїм харчуванням і постарайтеся виключити з раціону продукти, здатні спровокувати запор. Найбільш вразливою буде сечостатева система.

17 серпня 2018 року, Місяць у знаку Скорпіон, зростаючий Місяць. Користь для організму принесуть різні фізичні навантаження, які допоможуть зняти емоційну напругу.

18 серпня 2018 року, Місяць у знаку Стрілець (19:45), зростаючий Місяць. У цей день не рекомендується здійснювати тривалих піших прогулянок, так як найбільш уразливі сьогодні саме ноги.

19 серпня 2018 року, Місяць у знаку Стрілець, зростаючий Місяць. Не піддавайтеся негативним емоціям і намагайтеся уникати конфліктних ситуацій. Це може бути дуже небезпечно для психічного здоров’я.

20 серпня 2018 року, Місяць у знаку Стрілець, зростаючий Місяць.  День дуже складний, тому будьте уважні, що допоможе уникнути травм.

21 серпня 2018 року, Місяць у знаку Козеріг (7:01),зростаючий  Місяць. Сьогодні слабкою буде кісткова система, колінні чашечки, а також жовчний міхур.

22 серпня 2018 року, Місяць у знаку Козеріг, зростаючий Місяць.  Можна не тільки обстежити, а й проводити лікування області грудної клітини, молочні залози, шлунок і стравохід.

23 серпня 2018 року, Місяць у знаку Водолій (19:56), зростаючий Місяць. На колінні суглоби, сухожилля і хребет не давайте великого навантаження. Якщо знехтувати цією порадою, є ризик отримати серйозну травму.

24 серпня 2018 року, Місяць у знаку Водолій, зростаючий Місяць. Можна займатися не тільки лікуванням, а й профілактикою різних захворювань, пов’язаних з роботою і станом серцево-судинної системи.

25 серпня 2018 року, Місяць у знаку Водолій,зростаючий  Місяць. Постарайтеся сьогодні багато не ходити і перестаньте постійно стояти на одному місці. В цей день є велика ймовірність отримати травму ніг.

26 серпня 2018 року, Місяць у знаку Риби (8:33), повний місяць (14:56). Тримайте постійний контроль над собою, також сьогодні категорично протипоказане  вживання алкоголю. Є ймовірність отримати серйозну травму.

27 серпня 2018 року, Місяць у знаку Риби, спадний Місяць. Місячний календар здоровя на серпень 2018 року рекомендує, що сприятливий період для проведення операцій на тонкому і товстому кишечнику, селезінці і черевної порожнини.

28 серпня 2018 року, Місяць у знаку Овен (19:36), убуваючий Місяць. Варто сьогодні уникати оперативного втручання на органах ендокринної системи.

29 серпня 2018 року, Місяць у знаку Овна, спадний Місяць. Не найсприятливіший період для перманентного макіяжу, не рекомендується сьогодні видаляти папіломи, родимки, а також бородавки на обличчі.

30 серпня 2018 року, Місяць у знаку Овна, спадний Місяць. У цей день найбільш уразливими будуть саме органи зору, а також слуху. Не найкращий період, щоб робити ринопластику або відвідувати стоматолога.

31 серпня 2018 року, Місяць у знаку Телець (4:31), убуваючий Місяць. Цього дня не забороняється проводити хірургічне втручання в області статевих органів і малого таза.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *