Home / Твоя краса / Обличчя / Міліуми на обличчі – як їх позбутись

Міліуми на обличчі – як їх позбутись

Обличчя як найбільш відкрита частина тіла, постійно випробовує на собі вплив різних природних, техногенних факторів, найбільш схильне до утворення запальних вогнищ. Зокрема, нерідко на шкірі обличчя можна помітити поодинокі чи групові точки з білуватим вмістом, що не викликають больові відчуття, але які є причиною проблем естетичного характеру. Називаються такі утворення просянки або міліуми. Діаметр точок, як правило, не перевищує 2-3 мм. Іноді розміри міліумів збільшується, що призводить до їх злиття.

Міліуми на обличчі – видалення

Міліуми на обличчі - як їх позбутись

З’являються міліуми несподівано, не супроводжуючись сверблячкою або роздратуванням. Первинна форма міліумів носить безпечний характер і найчастіше усипає ніжну шкіру немовлят на лобі, крилах носа, щоках, що обумовлено несвоєчасним оновленням відмерлого епідермісу. Така легка форма міліумів зникає через 3-4 тижні після появи без будь-якого зовнішнього втручання. Вторинна форма проявляється по всьому тілу і має більш складну, іноді приховану в надрах організму причину. Наприклад, деякі хронічні захворювання можуть служити фактором для швидкого закупорювання протоків потових залоз, що провокує утворення міліумів. Також причина може полягати в неправильному догляді за шкірою і частих процедурах пілінгу хімічними засобами. Міліумами нерідко з’являються у відповідь на підвищене опромінення ультрафіолетовими променями під час отримання засмаги, після опіків чи інших температурних впливів.

Позбавлення від міліумів проводиться в салоні косметолога, який оперативно видалить всі утворення. Однак не менш результативні і домашні очищаючі процедури.

Міліуми на обличчі – медова маска

На попередньо очищену шкіру обличчя нанести теплий мед тонким рівним шаром, кінчиками пальців легко помасажувати по напрямку масажних ліній. Через 10 хвилин, пальці змочують у воді і знову масажують проблемні ділянки шкіри різкими надавлюючими рухами. Видаляють маску теплою водою. Для більшої ефективності мед можна змішувати з потовченими вівсяними пластівцями.

Очищене і розпарене над гарячим відваром лікарських трав обличчя протерти ватним диском, змоченим у спирті або горілці. Руки і косметичну голку (або голку від інсулінового шприца) також обробити спиртом. Кінчиком голки зробити неглибокий прокол в центрі міліуми під кутом 90 °. Потім легким натисканням навколо міліуми видавити назовні її вміст. Місце проколу обробити спиртом. Приступаючи до домашнього видалення, слід пам’ятати, що неправильний механізм процедури чреватий рубцями і шрамами, від яких непросто позбутися.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.