Home / Твоя краса / Обличчя / Мікрострумова терапія обличчя: опис процедури

Мікрострумова терапія обличчя: опис процедури

У гонитві за красою, жінки готові йти на будь-які жертви. Але чи справедливо це твердження на сьогоднішній день при сучасному рівні розвитку косметології? Однозначну відповідь – ні! Адже сьогодні косметологічні клініки пропонують широкий вибір процедур, які підбираються індивідуально, а видимий ефект досягається моментально.

 Мікрострумова терапія: що це таке?

Мікрострумова терапія обличчя опис процедури

 Мікрострумова терапія покликана впливати на шкіру, лімфатичні вузли і навіть м’язову тканину обличчя  імпульсним струмом невеликої напруги. Струм, який впливає на тканини, має різні частотні характеристики.

 Завдяки такій процедурі можна домогтися яскраво вираженого позитивного ефекту у вигляді підтягування зморшок і усунення ознак старіння шкіри. Завдяки процедурі відновлюються атрофовані м’язи, усуваються м’язові спазми. Звідси значно поліпшується естетичний вигляд обличчя. Ефект від процедури краще всього помітний при усуненні другого підборіддя, впливі на глибокі складки носогубного трикутника.

 Завдяки дії змінного струму стимулюється функціональна активність лімфатичних вузлів і клітин шкіри, що стимулює виведення зайвої рідини. Видалення її надлишків сприятиме формуванню чіткого і красивого овалу обличчя. Крім того, вплив струмом стимулює кровообіг в зоні дії – лімфодренаж. Мікрохвильова терапія може бути 2-х типів – для обличчя і для всього тіла.

 Процедура дозволяє підтягнути м’язи обличчя, вивести з тканин токсини, що накопичилися. Суть її зводиться до впливу струмом на шкіру пацієнтки, при цьому больових відчуттів вона не відчуває. Єдине може відчуватися незначне поколювання, яке ледь відчутно і навіть приємно. Проводити вплив струмом можна за допомогою спеціальних інструментів – струмопровідний гель, рукавички, спеціальні металеві електроди.

 Вже після пари сеансів помітні видимі результати. В’яла шкіра, стає підтягнутою, набуває свіжий колір, повністю зникають дрібні зморшки. Сама процедура триває близько 60 хв, а повний курс становить приблизно 12 сеансів. Вони можуть проводитися не більше 3 разів на тиждень. Через пару місяців, курс процедур бажано повторити – для закріплення результатів.

 Процедура в значній мірі допомагає позбутися від розширених пор, сприяє підвищенню еластичності шкіри. Крім того, вона може бути рекомендована всім жінкам, з вираженими колами і «мішками» під очима, з пігментацією шкіри.

 Мікрострумова терапія  обличчя може бути використана в постопераційному періоді, після пластичних операцій по корекції обличчя. Також мікроструми відмінно зарекомендували себе в лікуванні шрамів, рубців. Для дієвої терапії останніх, мікроструми можуть бути застосовані, як провідники для більш глибокого проникнення в шари шкіри.

 Нарівні з відмінним ефектом від використання процедури, існує ряд випадків, коли вона протипоказана. Наприклад, при наявності онкологічних утворень, епілептичних припадків, вагітності, наявності у пацієнтки електорокардіостімуляторов та ін.

 Суттєвими перевагами процедури є її мала інвазивність, тканини, які піддаються впливу струму, практично не пошкоджуються. Сама по собі методика повністю безпечна, що підтверджено численними дослідженнями.

 У порівнянні з іншими методами омолодження, а саме мезотерапією, ефект від мікрострумів зберігається набагато довше. Так, згідно з даними досліджень, ефект від мезотерапії зберігається трохи більше місяця, коли ефект від впливу мікрострумової терапії буде радувати жінку протягом півроку.

 Під час процедури, відбувається кілька типів впливу відразу. Але, за свідченнями, вони можуть бути досягнуті окремо, все залежатиме від косметичної проблеми і бажання пацієнтки.

 Так, за допомогою дезінкрустації можна домогтися очищення і звуження великих пор. Лімфодренаж забезпечить виведення надлишків рідини, які скупчилися в міжклітинному просторі. Крім того, цей тип впливу допоможе позбутися набряклості, прибрати мішки під очима.

 Відновити тонус і простимулювати обмінні процеси в шкірі можна за допомогою репрограмуванні мімічної мускулатури. За рахунок глибокого розслаблення цієї групи м’язів відбувається видалення зморшок. Мікрострумова терапія може надавати і ліфтинг ефект, що робить цю процедуру популярною при використанні не тільки на обличчі, але шкірі шиї.

 Перед самою процедурою, лікар робить фото до, щоб у пацієнтки була можливість оцінити, як працює мікрострумова терапія обличчя  до і після. Надалі буде складена програма в залежності від типу шкіри, наявності тих чи інших проблем і, кінцевого, бажаного результату. У разі якщо готові програми не підходять, то лікар складе індивідуальну, яка в подальшому і буде здійснена.

 Мікроструми не є альтернативою ботоксу, ниткам і тим більше оперативним втручанням. На думку косметологів саме ліфтинг і лімфодренаж – найбільш ефективні типи впливу, які дають відмінні результати. Саме їх легко відтворити за допомогою мікрострумової терапії.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *