Home / Кулінаріні рецепти / Мідії рецепт – як приготувати в мушлях

Мідії рецепт – як приготувати в мушлях

Як готують мідії? Так в основному найбанальнішим способом – їх варять. Особливо, якщо це не очищені молюски, а мідії в мушлях. Свіжі або заморожені – неважливо. Після варіння їх можна безпосередньо вживати в їжу, окропивши лимонним соком, а можна використовувати як інгредієнт для інших страв – наприклад, для салатів або для соусу до італійської пасти. Хочете дізнатися, як приготувати мідії рецепт  в мушлях? Немає нічого простішого. Возитися доведеться не більше, ніж зі звичними вже креветками. На гарнір до мідії рецепт  передбачає, що можна подати справжні спагетті.

Мідії рецепт – складові

Мідії рецепт - як приготувати в мушлях

Поживну цінність мідій неможливо переоцінити. За вмістом білка вони перевершують навіть яловичину або червону рибу. У мідіях чимало вітамінів D і Е. Утримується в них і цинк, завдяки чому мідії вважаються дуже корисними для чоловічого здоров’я. Гіповітаміноз, захворювання крові, знижений імунітет – все це свідчення для включення молюсків в постійний раціон. Загалом, мідії – не розкіш, а елемент здорового харчування.

Мідії рецепт  включає такі складові:

мідії в мушлях (свіжі або заморожені) – 1 кг;

лимончик – 1 шт .;

сіль – 2 г

Приготування мідій рецепт в мушлях

Щоб приготувати мідії рецепт передбачає навчитися правильно їх вибирати. Закриті молюски часто коштують набагато дешевше, ніж відкриті. Мідії в раковинах можна придбати як в свіжому, так і в замороженому вигляді. При виборі закритого молюска необхідно звернути увагу на цілісність раковини. Якщо раковина має відколи або ж прочинена, її краще не брати. В отвір можуть потрапити бактерії, і готова страва з зіпсованого продукту може погано позначитися на здоров’ї людини. Краще вибирати великі мідії, вони набагато соковитіше і смачніше дрібних.

Щоб приготувати мідії рецепт нескладний – їх достатньо всього лише відварити. Запасаємося глибокою мискою, водичку злегка підсолюємо і доводимо до кипіння. Важливо: мідії краще поміщати вже в киплячу водичку, а не доводити до кипіння разом з рідиною.

Зверніть увагу на час приготування. Заморожений продукт вариться 7-10 хвилинок, а ось свіжі молюски готуються швидше, всього 5 – 7 хвилинок. Якщо після кип’ятіння деякі раковини відкрилися, їх необхідно викинути. Намагатися розкривати їх не варто, молюск всередині зіпсований. Готовність страви можна легко дізнатися по аромату. Як тільки м’ясо молюска провариться, і мушлі відкриються, по кухні пошириться незвичайний аромат з морськими нотками. Вживання недоброякісної продукції загрожує харчовими отруєннями, від яких не застраховані ні ви, ні ваші близькі.

Готові мідії необхідно добре полити лимонним соком і перемішати. Їсти можна виключно м’ясну частину і мантію, також всередині є рідина, її можна випити.

Викладаємо морепродукт на тарілку і прикрашаємо зеленню.

Вживати мідії краще в тепленькому вигляді, так м’ясо буде більш м’яким і ніжним.


Check Also

Новорічне меню на 2021 рік. Корисна підбірка страв

Хочете застілля на Новий рік придумувати в останній момент? Чому не можна заздалегідь продумати і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *